Akademia Wojny - forum

Jednostki - ul. Bazyliszek vs ul. ogr i Wielka Gorgona vs ul. minotaur

Shakti - 2007-08-22, 11:32
: Temat postu: ul. Bazyliszek vs ul. ogr i Wielka Gorgona vs ul. minotaur
Czy mógłby ktoś zrobić te testy? Tak mnie ciekawi kto jest lepszy. Chciałbym też informacje ile razy włączyła się petryfikacja i zabójcze spojrzenie. Przy teście dobrze by było wziąć 10 gorgon na 10 minotaurów bo 1vs1 może nie być wiarygodne.
Ja trzymam kciuki za minotaura.
bazyliszek vs ogr - nie mam pojęcia kto wygra.
Anonymous - 2007-08-22, 12:36
:
Wydaje mi się, że nie powinno się robić stworzeń tyle samo, ale miesięczny przyrost bazyliszków vs miesięczny przyrost ogrów. Wtedy byłoby sprawiedliwiej.
Shakti - 2007-08-22, 14:12
:
Rzeczywiście powinien być miesięczny przyrost, lub tygodniowy.
To z kim bazyliszki wygrają?
Gdzie są obrońcy Cytadeli?
Krzyżowiec na pewno wygra, wampir też. Arcymaga i meduzę ciężko porównywać, bo strzelają, więc to trochę nie ma sensu.
Pegaz pewnie też wygra, bo zawsze będzie pierwszy atakował, chociaż on ma chyba mało życia - więc może taki test?
Element Energii (ale to idiotycznie brzmi) ma dobre statystyki o ile pamiętam, więc nie warto próbować.
Z Inferno też pewnie przegra.
znam zasady na których aktywuje się zabójcze spojrzenie - chodziło mi o info ile razy w ciągu bitwy sięwłączyło.
Shakti - 2007-08-22, 15:00
:
jeśli pamiętasz statystyki el. energii i bazyliszka to może zamieść je tu.
Eaglevcl - 2007-08-31, 14:09
:
Chcecie cos porownywac z cytadeli polecam gorgony gnole i lizardmenow no moze i hydre ale reszta poprostu sie nie nadaje ;) a tak pozatym walka 1 na 1 ma jakis sens ? cytadela silna w grupie kazda ich jednostka solo poza hydra i gorgonom nie ma szans ;(
Pioter ziom - 2007-08-31, 18:38
:
Ja uważam że obie jednostki dobre... ale bazyliszek jest dobry... 8-)

edit:

to było zaje**ste pioter. "obie są dobre, ale zabyliszek też" hehe :D
Shakti - 2007-08-31, 19:46
:
Lizardmenów do czego porównać? Bez herosa, który ich tresuje i bez defa nic nie znaczą.
Eaglevcl - 2007-09-01, 13:14
:
no gratuluje :P moze teraz wazka :P ?

Bazyliszek nie wygra z zadna jednostka swojego lv no moze pegazy :P

Uwazam ze ustawianie tutaj jednostek cytadeli poza gorgonami i hydrami nie ma wiekszego sensu ^^
misiek - 2007-10-01, 20:11
:
Ogr ma najlepszą wytrzymałość i atak ze swojego poziomu on jest najlepszy
czorbok - 2007-10-01, 21:13
:
zeby jeszcze ogr mogl rzucac na siebie reke smierci :)
dodam jeszcze, ze ul. ogr ma o 20 hp wiecej niz nie ul., wiec roznica jest ogromna.
bazyliszek ma lepszy atak, ale za to jest mniej wytrzymaly.
sadze, ze ogry by wygraly.

a gorgon przeciw minotaur. hmm... gdyby bylo ich porowno to z pewnoscia gorgony. ale minotaury maja spory przyrost, wiec zebrane z miesiaca to raczej minotaury.
endriu_987 - 2007-10-01, 21:18
:
moim zdaniem to porównanie jest do kitu, bo w swoich zamkach spełniaja inne zadania. ogry i minotaury,zeby odegrać swoja rolę , musza licznie wystepować, a nawet pojedyncza Mighty gorgon moze namieszac.
czorbok - 2007-10-01, 21:28
:
porownywac se zawsze mozna...
jednak zgadzam sie, ze kazda jednostka spelnia wlasna role w bitwie i dopiero w polaczeniu z innymi i uzyciu przeciwko odpowiednim (itd) jest w pelni funkcyjna.
ocenianie jednostek (na tym samym poziomie z roznych zamkow) wzgledem siebie napewno nie wyloni najlepszgo zamku.
Shakti - 2007-10-02, 16:21
:
To napisz mi do czego jest przydatny zombi? Jaką ma rolę spełniać w swoim zamku?
Tyle razy myślałem i nie wymyśliłem.
Anonymous - 2007-10-02, 16:43
:
Zombi ma ładnie wyglądać i polepszać klimat ;-)
A tak na serio, to kiedyś grałem w kuzynem. Podczas oblężenia wymyśliliśmy fascynujące pojęcie - mięso wojenne. Służy ono do zastawiania wyłomów w murze.
czorbok - 2007-10-02, 18:10
:
dokladnie, zombe to idealne mieso armatnie. nadrabia takze iloscia i wytrzymaloscia. sa poprostu do zatykania kazdego miejsca, gdzie sie da. sa najwolniejsi, wiec przyjmuja kontry. zadko gina wszyscy...