Akademia Wojny - forum

Hyde park - Dopy

bartman - 2010-10-12, 17:23
:
Ja bym nie przyklejał tak szybko etykietek, że "rozdmuchane", że "pod publiczkę" i tak dalej. Po pierwsze dopalacze to syf straszny jest i sama chemia, po drugie cała akcja była sprawnie przeprowadzona - także po co doszukiwać się podtekstów?
Jak coś się robi, i to skutecznie, to źle - bo media, bo wybory.. Jak nic nie robią to też źle, bo biorą pieniądze za nic.. ech
Maszkarra - 2010-10-12, 17:39
:
Jak zaczynały się papieroski/alkohol/trawka to też nie wiedziano, jakie są skutki uboczne. Ale jakoś tego nie rozdmuchali i powoli się do tego doszło. Ja do dopów nic nie mam, uważam tylko, że biorą je kretyni, ale robią to też na własną odpowiedzialność i z pełną świadomością, więc mi to wisi.
LaEa - 2010-10-12, 19:06
:
Przecież piwo, papierosy i marihuana to wszystko z roślin jest tworzone, więc to nie jest mocno szkodliwe.
tylkoontamstoi - 2010-11-15, 15:29
:
"Legalna marihuana to ulga dla organów ścigania..."

Tak jest! Żadne dopalacze! Żadne świństwo, kto z was miał przyjemność zapalić, śmiać się i mieć pięknego pacmana wie o czym mówie. Od tego nikt nie umarł i nie umrze. Co więcej - ganja leczy.

So?
Leance - 2010-11-15, 16:39
:
Jak dla mnie to za drogie, lepiej zainwestować w soczek chmielowy - tani i łatwo dostępny.
tylkoontamstoi - 2010-11-15, 16:52
:
Cytat:
Jak dla mnie to za drogie, lepiej zainwestować w soczek chmielowy - tani i łatwo dostępny.


Oj taak, piwko piękna sprawa, ale od czasu do czasu można też i to. Tak dla odmiany... ;-)
zlatan - 2010-11-15, 17:42
:
Zioło dobra rzecz, byle nie za często i nie za dużo.
tylkoontamstoi - 2010-11-15, 18:43
:
zlatan napisał/a:
Zioło dobra rzecz, byle nie za często i nie za dużo.


Pięknie powiedziane.
Kisiel - 2010-11-15, 18:54
:
tylkoontamstoi napisał/a:
Tak jest! Żadne dopalacze! Żadne świństwo, kto z was miał przyjemność zapalić, śmiać się i mieć pięknego pacmana wie o czym mówie. Od tego nikt nie umarł i nie umrze. Co więcej - ganja leczy.


Wiesz zioło na każdego działa inaczej. Kumpel zapalił raz, miał zaje.. helikopter; zapalił drugi raz po kilku tygodniach, na początku znowu korba- a potem.. mówi że uczucie nie do opisania, dostał takiej schizy, był tak masakrycznie scykany jakby miał przejść na tamten świat. Od tej pory mówi że już nigdy tego do gęby nie weźmie. Też jestem za legalizacją bo nie widze w tym nic złego a sam nie zapaliłem tylko dlatego że mi ślimaki wpier... wszystkie roślinki które zasadziłem :P
tylkoontamstoi - 2010-11-15, 19:06
:
Zawsze się dziwię, jak ktoś mówi lub pisze, że po zapaleniu ktoś miał jakieś dziwne schizy i chodził postykowany... Nie spotkałem się nigdy z czymś takim, a wierz mi, że widziałem duużo... ;-)

Widzę, że lubisz barcelonę...
zlatan - 2010-11-15, 19:08
:
Kisiel napisał/a:
mówi że uczucie nie do opisania, dostał takiej schizy, był tak masakrycznie scykany jakby miał przejść na tamten świat.

Ta, coś takiego po ziole. Ściemą wali, jak śmierdzącymi nogami.
Kisiel - 2010-11-15, 19:17
:
Cytat:
Widzę, że lubisz barcelonę...


Dobrze czy źle? :P

Edit: ok, zauważyłem userbar i wszystko zrobiło się jasne.. ;)

zlatan napisał/a:
Ta, coś takiego po ziole. Ściemą wali, jak śmierdzącymi nogami.


Oczywiście ty wiesz lepiej. Poczytaj nawet na necie znajdziesz takie opisy, jak goście łapali depreche.
tylkoontamstoi - 2010-11-15, 19:21
:
Kisiel napisał/a:
Dobrze czy źle? :P


No nie bardzo, spójrz na mój userbar...

Kisiel napisał/a:
Oczywiście ty wiesz lepiej. Poczytaj nawet na necie znajdziesz takie opisy, jak goście łapali depreche.


To chyba nie jarali stuffu...
Kisiel - 2010-11-15, 19:35
:
tylkoontamstoi napisał/a:
No nie bardzo, spójrz na mój userbar...


Ja za to do Realu nic nie mam ;)

tylkoontamstoi napisał/a:
To chyba nie jarali stuffu...


nie siedzę w temacie, wiec za bardzo nie wiem co to jest
zlatan - 2010-11-15, 19:47
:
Kisiel napisał/a:
Poczytaj nawet na necie znajdziesz takie opisy, jak goście łapali depreche.

Ta, ta, na samosi pewnie.