Akademia Wojny - forum

Hyde park - Zabawy i gry barowo - sportowe: Dart, Kręgle, Snooker, Poker

bartman - 2010-09-04, 23:52
: Temat postu: Zabawy i gry barowo - sportowe: Dart, Kręgle, Snooker, Poker
Gracie dla rozrywki, amatorsko a może wyczynowo? Podzielcie się doświadczeniem.

Ja z wyżej wymienionych preferuje Dart-a. Kolegów rozbijam z proch, zastanawiam się nad startem w jakimś amatorskim turnieju. Przede wszystkim 501, Cricket, Parchis. Przednia zabawa szczególnie po kilku piwach :-)
Kręgle - ze 3 razy w życiu, ale jak dotąd mam takiego farta,a może i talent ;-) , że nie ustępuje teoretycznie silniejszym zawodnikom. Fajna rozrywka, choć w tym przypadku piwo już nie pomaga - balans to podstawa :lol:
Poker - tylko na kompie i bardzo rzadko, nawet nie wiem czy znam wszystkiego zasady Texas Hold'em czy jak to się tam nazywa
A Snooker, no właśnie jak dotąd to tylko Pool ;-) , choć Snookera jestem wielkim fanem, a Steve Davis i Jimmy White to bohaterowie mojego dzieciństwa :-D
yarzapp - 2010-09-05, 01:04
:
Jeśli chodzi o darta to grałem jedynie w 501 i w cricket, to pierwsze szło mi znacznie lepiej, ale nie powiem, że wymiatam jakoś.
W kręgle nie grałem zbyt wiele, ale podłapałem parę trików, nie wiem jednak czy jeszcze coś pamiętam.
Poker Texas Hold'em - zarówno przez internet jak i w realu grałem swego czasu bardzo dużo i nawet niezła kasa z tego była, z tym, że trzeba mieć trochę środków, które można w to włożyć, inaczej to jest bez sensu, dlatego ostatnio nie gram praktycznie wcale.
Jeśli chodzi o bilard, to też w snookera nigdy nie grałem, acz przymierzałem się, miałem taki okres w życiu, że z kumplem nie mieliśmy dnia, żeby z 1-2 godziny na bilardzie przesiedzieć.
Mój ulubiony snookerzysta to Chińczyk Ding Junhui (mam nadzieję, że nie przekręciłem mu nazwiska), lubię też oglądać O'Sullivana w akcji.
lol772 - 2010-09-05, 08:51
:
W Dartsa od czasu do czasu się zagra, bilard sporadycznie :D
sandro_92 - 2010-09-05, 10:03
:
bilard, snooker, kręgle, ruletka :mrgreen:
Paweł - 2010-09-05, 10:09
:
W bilarda grałem tylko raz. W kręglach również jestem zupełnie zielony. Dart jest świetny przy piwku - kiedyś sporo się w to grało, ale najlepszy jest Poker na pieniądze przy Sake, albo Dżinie - mistrzostwo. Miałem nawet małego pokera treflowego talią 52. Świetna sprawa.
Maszkarra - 2010-09-05, 11:39
:
Grałem raz w kręgle z kolegą, powiedział, że pobiłem rekord jego kumpla, który gra nałogowo (a bawiłem się tylko).
Texas Holdem okazyjnie, dobra gra : )
zlatan - 2010-09-05, 11:41
:
Lubię grać w Hold'ema, ale zawsze zapominam zasady i muszę sobie przypominać za każdym razem, jak chcę zagrać.
Gandalf - 2010-09-11, 15:40
:
Ja lubię bilard, chociaż graczem jestem dość słabym... Mam za to zwykle sporo szczęścia - tylko raz zdarzyło się, że wbiłem czarną tam, gdzie powinienem, natomiast bardzo często przeciwnik wbijał ją za wcześnie lub nie tam gdzie trzeba :-)
W kręgle też czasami gram. Mój kolega powiedział, że mój sposób gry stanowi "antytezę gry w kręgle", ponieważ niemal zawsze uderzam lekko i w środek (lub minimalnie w prawo), ale, o dziwo, wyniki osiągam nawet niezłe. Niestety nie potrafię grać zarazem widowiskowo i skutecznie, musi mi wystarczyć skuteczność. :-P
bartman - 2010-09-12, 00:15
:
heh .. skuteczność też dobrze,, w końcu o to chodzi..