Akademia Wojny - forum

Świat Heroes 3 - Najlepszy artefakt

Szymono111 - 2010-06-07, 22:13
:
Moim ulubionym artefaktem jest...........Psiakość zapomniałem jak się nazywa.Wiem tylko że dzięki niemu można chodzić po wodzie.Zaraz sprawdzę jak się nazywa.
tylkoontamstoi - 2010-06-07, 22:17
:
Buty Lewitacji jeśli mnie pamięć nie zawodzi...
Leance - 2010-06-07, 23:33
:
To jest dość rzadki artefakt, a często jego przydatność jest bardzo niska.
Paweł - 2010-06-10, 07:25
:
tylkoontamstoi napisał/a:
Moją uwagę przykuła Zbroja Przeklętego.
Dziwne. Miecz Anielskiego Sojuszu rzuca równie dobre zaklęcia, ale dodatkowo podnosi nasze statystyki o ponad 20, a to dużo więcej jest.
Leance napisał/a:
To jest dość rzadki artefakt, a często jego przydatność jest bardzo niska.
Zgadza się. Rozumiem gdyby była mowa o Skrzydłach anioła. ;-)
Gandalf - 2010-06-10, 16:48
:
tylkoontamstoi napisał/a:
Uważam, że to potężny artefakt, który na początku potyczki rzuca czary: Spowolnienie, Osłabienie, Pech oraz Klątwa na wszystkie oddziały wroga co znacznie ułatwia pokonanie go.
A kiedy wróg ma dispell i wodę, można wsadzić sobie to wszystko w .... Ale jeśli mamy np. zbroję przeklętego i kulę przeciwstawienia, to już inna sprawa :-)
Cytat:
a często jego przydatność jest bardzo niska.
Zależy, czy na mapie jest woda :lol:
Leance - 2010-06-10, 22:26
:
Gandalf napisał/a:
Zależy, czy na mapie jest woda :lol:


Najczęściej nie będzie jej aż tak dużo, by buty zapewniły nam znaczną przewagę.
Universalny - 2010-08-31, 22:15
:
ksiega magii ziemii lub skrzydła anioła.
LaEa - 2010-09-01, 09:01
:
Skrzydła anioła też zabronione w MP, a my mówimy TYLKO o grze multiplayer, ponieważ większość to pro i grają w ligach.
Universalny - 2010-09-01, 09:26
:
OK, wiec ksiega magii ziemii i wszystkie artefakty dodajace szybkość bohaterowi.
Leance - 2010-09-01, 12:09
:
LaEa napisał/a:
ponieważ większość to pro i grają w ligach.

Lol'd. Ja tam w ligach nie gram, ale skrzydła anioła mnie nie wzruszają - wolę zaklęcia typu wrota wymiarów, czy miejski portal.
lol772 - 2010-09-01, 12:12
:
Jak masz skrzydła to twoje szanse zawsze wzrastają o duży procent. Zawsze na nie poluję.
Kisiel - 2010-09-01, 20:06
:
Na początek witam wszystkich forumowiczów, Krzysiek jestem. :P

Jak dla mnie najlepszym składanym artefaktem w grze jest płaszcz nieumarłego króla, ale rzecz jasna tylko w nekropolii. Moim zdaniem jest nawet trochę przesadzony, bo jak go zdobędziesz to jesteś na dłuższą metę nie do rozwalenia

Oprócz płaszcza, wliczając bonusy ze składowych to miecz anielskiego sojuszu, taki kop do statów + modlitwa na początku to coś pięknego... zbroję przeklętego dość łatwo złożyć i dlatego cholernie lubię ten artefakt ;)

A z takich zwykłych to ostrze armagedonu, hełm boskich mocy i- gdy już wyszlifuję herosa na bardzo potężnego- kajdany wojny, bo nic mnie tak nie wkurza jak komputerowy heros nadziany artefaktami spierdzielający w ostatniej chwili.
Hektor - 2011-01-16, 17:28
:
miecz anielskiego sojuszu daje +21 do czterech statystyk podstawowych to wiecie.
Tormentor - 2011-01-17, 11:32
:
Uwielbiam Skrzydła Anioła, potężny artefakt, który w rękach bohatera powoduje że jest właściwie nie niedoścignionym.Często jak robię własne mapy to wykluczam tego arta.
Władca mroku - 2011-01-25, 17:17
:
3 artefakty speeda. Pierwszy ruch w walce należy do ciebie, mniejsze straty.

Ze składanych: Miecz Anielskiego Przymierza (czy jakoś tak). Na tym poziomie gry, powinno się mieć już kilka zamków, więc dajemy wszystkie najlepsze stwory z tych zamków i jedziemy.

Rzadko używam magii, więc take artefakty uważam za zbędne (chyba, że akurat jej używam). Według mnie niepotrzebne są też artefakty legionisty (w tym składanka) i dające bonusy do umiejętności drugorzędnych.