Akademia Wojny - forum

Świat Heroes 3 - Artykuł Mathiasa i ekumenizm w Heroes

Tarnoob - 2010-05-11, 19:54
: Temat postu: Artykuł Mathiasa i ekumenizm w Heroes
Można powiedzieć, że doczekaliśmy się na polskiej scenie Heroes jednego z pierwszych pisemnych aktów dialogu „ekumenicznego” (zaraz po deklaracji sojuszu JB i KG). Mnie się on spodobał, choć w jednej z wersji w tle znajduje się bluźnierczy rysunek z MM:H5.

O większości wymienionych tam stron w ogóle nie wiedziałem albo wchodziłem na nie tylko jednokrotnie. Jestem pod wrażeniem, że udało się nawet przeprowadzić wywiad z ich autorami.

Jak wyobrażacie sobie dążność do wspólnego dobra? Macie jakieś propozycje, pomysły albo nawet własne teorie wielkiej unifikacji?

W moim skromnym mniemaniu skatalogowanie wszystkich serwisów i wzajemne poznanie się było dobrym krokiem naprzód. Dalej bym widział jakieś wspólne przedsięwzięcie, ot choćby konkurs, artykuł albo wzajemne przyzwolenie na wymienianie się niusami (fuj, wiadomościami brzmi chyba lepiej).

Pozdro.
Pentacz - 2010-05-11, 23:43
:
szkoda że się bardziej mathias nie postarał o kontakt z uzzą... coś kojarzę że mi napisał że mu nie odpowiada na maile i gg, ja dałem znać o tym uzzie. jak dalej nie odpowiadał mogłem przecież ich jakoś skontaktować... przez to brakuje info o pierwszej i jednej z dwóch lig a przy tym jednej z najwiekszych stronek