Akademia Wojny - forum

Świat Heroes 3 - Kilka pytań

Malekith - 2010-05-18, 19:01
:
Hektor napisał/a:
Ty jesteś mocny inteligencie wyraźnie pisze, że MOŻNA a nie można próbowałem!
Z kompem nie działa, ale jeśli sojusznikiem jest żywy gracz, to można. Jeśli grasz z żywym graczem, to można wymieniać wojo i (chyba) arty z kompem.
Hektor napisał/a:
Ale w mojej MOŻNA wskrzesić więcej szkieletów
Niemożliwe.
Morgan-Ghost - 2010-05-18, 22:55
:
Hektor, chcesz nasz zaskoczyć czymś niemożliwym to pokaż to na zrzutach ekranu.
Hektor - 2010-05-19, 08:14
:
Nie wiem może taki błąd gry ale wczoraj doświadczalnie sprawdziłem, że można.

[ Dodano: 2010-05-19, 08:16 ]
Zaraz dam screena. Tylko zrobię!
The Shadow - 2010-05-20, 16:14
:
Hektor napisał/a:
Jeszcze muszę sprawdzić czy tak jest we wszystkich wersjach Heroes. Ale w mojej MOŻNA wskrzesić więcej szkieletów



To jest niewykonalne. Pytałem się kiedyś Malka o to samo, później robiłem testy.
Jakim cudem chcesz wskrzesić więcej szkieletów, niż było ich od fazy wyjściowej?


Cytat:
Zaraz dam screena. Tylko zrobię!


Ciekawe kiedy :lol:
Pentacz - 2010-05-20, 22:23
:
screen sie konwertuje już kilka dni:D jakiegoś wirusa może wynalazł? hmm ciekawe dlaczego nie wstawił screena.... ;]
Maszkarra - 2010-05-21, 14:07
:
Pentacz napisał/a:
screen sie konwertuje już kilka dni:D jakiegoś wirusa może wynalazł? hmm ciekawe dlaczego nie wstawił screena.... ;]


Ja też czekam z niecierpliwością :mrgreen: Już się posprzeczałem z kolegą czy się da, czy nie...
Librix - 2010-07-17, 22:02
:
Ile wynoszą kary za strzelanie na odległość dla jednostek strzelających ?
Leance - 2010-07-17, 22:03
:
Librix napisał/a:
le wynoszą kary za strzelanie na odległość dla jednostek strzelających ?


50%, przez mury jeszcze więcej.
Pioter ziom - 2010-07-18, 13:49
:
duchU napisał/a:
3. Grając z kompem w jednym teamie można dawać mu artefakty, wejść do jego zamku i zostawić jednostki, a nawet bronić samego zamku. Czy tak było zawsze? Dawno nie grałem, ale wydaje mi się, że można było zająć zamek sojusznika czy też nawet go sklepać. Być może tak było wcześniej w trójce (i jakiś dodatek to zmienił) albo miało to miejsce w drugiej części gry (albo mi się coś pochrzaniło z pamięcią :D)...
Pozdrawiam.


Co ciekawe w multiplayerze, (ja przeciwko człowiek, hot seat) swojemu komputerowemu sojusznikowi zabrałem graala! Nie pamiętam jednak czy mogłem brać zwykłe artefakty, jednostek nie mogłem. (albo się nie skapnąłem, tak to bym od razu wziął, he, he)