Akademia Wojny - forum

Hyde park - Co lubicie jeść?

Sauron - 2009-09-13, 14:32
: Temat postu: Co lubicie jeść?
Wiem że więksość odpowiedzi będzie:Pizza,Hamburger,Frytki itp.,ale ja jestem orginalny... :-P :-P Najbardziej lubię jeść bób!Myślicie że dziwak ze mnie??? :lol: :lol: To się nie mylicie. :-P Nie lubię pizzy,sera,Hamburgera. :?: :?: Dlaczego :?: :?: Nie wiem,wiem że żygam na ich widok 8-) 8-) :-x :-x
Xeno - 2009-09-13, 14:48
:
A ja lubię owoce,warzywka i do tego mięsko. Jakaś kiełbaska,szynka, żeberka czy udka z kurczaka.Za fast foodami nie przepadam, chyba że mam zrobi w domu frytki z prawdziwych swojskich ziemniaków.
Sauron - 2009-09-13, 14:52
:
Xenofex napisał/a:
A ja lubię owoce,warzywka i do tego mięsko. Jakaś kiełbaska,szynka, żeberka czy udka z kurczaka.

Jesteś w moim typie.Kocham wyżej wymienione,żarcie,ale niezbyt lubię żeberka.
Cytat:
Za fast foodami nie przepadam, chyba że mam zrobi w domu frytki z prawdziwych swojskich ziemniaków.

Ja z fast foodów only frytki i hot dog.Lubię również placki ziemniaczane i racuchy z jabłkami :-D :-D :-D :-D :-) ;-) ;-) :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :-o :-D :-D .
Amitamaru - 2009-09-13, 15:44
:
Pizza, frytki, udka z kurczaka jeszcze jakieś owoce i warzywa (przecież trzeba się zdrowo odżywiać).

PS. Sauron używaj mniej emotek ;-)
Sauron - 2009-09-14, 13:48
:
Amitamaru napisał/a:
Pizza, frytki, udka z kurczaka

Ja również za tym przepadam(oprócz pizzy)
bartman - 2009-09-14, 17:27
:
..lubię czasami fast food-y, ale dużo bardziej tradycyjną kuchnię : gulasz, flaczki, fasolkę po bretońsku, placki, ruskie pierogi, leczo, żołnierską grochówkę :mrgreen:
pajdę chleba i kiełbasę :-D
z mięs - przez jakiś czas nie jadłem wołowiny, z wiadomych względów, ale już mi przeszło.. kurczak średnio, bardziej świnka..
Sandra - 2009-09-14, 17:59
:
dzięki moim siostrzyczkom nie jadam mięsa...
poza tym nie cierpię pizzy. i hamburgerów, frytek, chipsów, i ogólnie tych wszystkich śmieci...
bób uwielbiam. i tortillę (bez mięsa). i w ogóle warzywa, owoce itp. itd...
Sauron - 2009-09-14, 18:03
:
Sandra napisał/a:
dzięki moim siostrzyczkom nie jadam mięsa...
poza tym nie cierpię pizzy. i hamburgerów, frytek, chipsów, i ogólnie tych wszystkich śmieci...
bób uwielbiam. i tortillę (bez mięsa). i w ogóle warzywa, owoce itp. itd...

mój typ,nie licząc mięsa.Bób to moje ulubione jedzenie.Z fast foodów lubię tylko frytki,na widok i zapach pizzy żygam,kocham mięso.Lubię warzywa i owoce. :-P
Anonymous - 2009-09-14, 19:46
:
Bób?! Chryste... Już pitagorejczycy wiedzieli, że tego się nie je! :-D
Paweł - 2009-09-14, 20:11
:
Ja to praktycznie lubię wszystko...
Z tych szybkich to różne hamburgery, Pizze, Kebaby, Frytki (tylko kiedy sam sobie je zrobię z własnych pyr, które rosną u mnie na polu). ;-) Podobnie jak bartman też wolę normalne potrawy takie jak: Flaczki, fasola po bretońsku, różne zupy ze szczególnym nastawieniem na fasolową.

Do tego: Drób, Wołowina, Wieprzowina...
Zaskoczę was, bo od czasy do czasu lubię też zjeść kanapkę ze smalcem i cebulą. :-)
Warzywa i owoce też, ma się rozumieć.
j@kubek - 2009-09-14, 20:54
:
Sandra napisał/a:
dzięki moim siostrzyczkom nie jadam mięsa...

Hallelujach Siostro ja też nie jadłem mięsa przez jakies 2,5 roku ale teraz rodzice mnie trochę zmuszają...
Nie ma to jak rytki z włąsnych ziemniaków :lol: Ja lubię tylko z fast foodów frytki i megadługie zapiekanki za 3.50 :lol: A tak to również owoce, banan, jagody, grejfruty i uwaga cytryna :-D . Jeszcze czasem lubię sobie zjeśc taki rosołęk warzywny :-)
Xeno - 2009-09-14, 21:24
:
Paweł w tym roku pyry nie są za duze(np u mnie to same nasienniaki)
Flaczki i rosół to moje ulubione potrawy wodne (tak je nazywam)..
j@kubek - 2009-09-14, 21:27
:
Najwieksze były u mnie wielkości pięści :-)
Martyn - 2009-09-14, 23:25
:
Uwielbiam domową pizzę i omlety z domowym dżemem truskawkowym. :mrgreen:
Sauron - 2009-09-15, 13:58
:
j@kubek napisał/a:
uwaga cytryna

nie jeste ś hardkorem.Cytryną mógłbym się objadać w wieczność.
cuprumik napisał/a:
Bób?! Chryste... Już pitagorejczycy wiedzieli, że tego się nie je!

Każdy ma swoje zdanie,ale dla mnie jest to obraza mojego ulubionego jedzenia.
Xenofex napisał/a:
Paweł w tym roku pyry nie są za duze(np u mnie to same nasienniaki)
Flaczki i rosół to moje ulubione potrawy wodne (tak je nazywam)..

Tak,chociaż mieszkam w Warszawie,cała rodzina mieszka na wsi,i nie ma zbyt dobrych ZIEMNIAKÓW teraz.Rosół kocham,ale flaczków nie lubię.
Cytat:
Uwielbiam domową pizzę i omlety z domowym dżemem truskawkowym.
Chyba każdy(oprócz mnie) lubi pizzę,także nie jesteś orginalny :-P .