Akademia Wojny - forum

Mapy i Kampanie - Festiwal życia - problem z trzecią misją

Gandalf - 2009-08-16, 14:59
: Temat postu: Festiwal życia - problem z trzecią misją
Witam! Ostatnio gram w kampanię o nazwie "Festiwal życia"(AB). Niestety nie mogę sobie poradzić z trzecią misją tej kampanii, w której Kilgor musi pokonać rywali do tronu (nie można stracić żadnego z tych wkurzających bohaterów z poprzedniej misji). Około 3 tygodnia zaczynają zbliżać się przeciwnicy - zaatakowałem jednego z nich, ale nie byłem w stanie wygrać z powodu jego ogromnej przewagi w liczebności armii :-/ . Wydawało mi się, że dobrze rozbudowałem zamek startowy (w 1 tyg. 1-3, 5, 7 z zamkiem, w drugim już wszystko prócz cyklopów), poza tym zbierałem roki z siedlisk. Kilgor ma przyzwoite statystyki i umiejętności ( z tych najważniejszych - taktyka, magia ziemi i powietrza, oczywiście na p. mistrzowskim). Co robię nie tak? Być może powinienem zaatakować wrogów wcześniej? Proszę o pomoc.
czorbok - 2009-08-16, 23:18
:
niestety nie pamietam tej misji, ale jesli atakujesz wroga i przegrywasz to zdrowy rozsadek mi mowi, zebys tego nie robil :)
poczekaj i poszukaj innego rozwiazania. jesli cie przygwozdzi i zabierze zamki to wtedy dopiero jest problem :)
Amitamaru - 2009-08-17, 15:57
:
Pamiętam, że tez miałem problem z tą kampanią i nie wiem dokładnie jak ją przeszedłem. Jeżeli mi się nie pomyliło to niedaleko twojego zamku powinna być chatka proroka, w której za wykonanie zadania można dostać Behemoty. Ale jak już mówiłem nie pamiętam czy to w tej kampanii czy coś mi się jednak pomyliło.
Gandalf - 2009-08-17, 16:44
:
Amitamaru napisał/a:
Jeżeli mi się nie pomyliło to niedaleko twojego zamku powinna być chatka proroka, w której za wykonanie zadania można dostać Behemoty

Dzięki! Dostałem za księgę magii ognia 10 behemotów, co bardzo pomogło mi w grze. Już kończę tę misję.
czorbok napisał/a:
poczekaj i poszukaj innego rozwiazania.

Twoja rada ma bardzo ogólny charakter, ale i tak się przydała ;-)