Akademia Wojny - forum

Mapy i Kampanie - Unleashing the Bloodthirsty

tactic - 2016-12-28, 21:53
:
No niestety jestem na terenie bastionu w 521 więc mam sporą stratę jednostek w porównaniu do wroga a po drodze nie traciłem niczego(tower też bez strat).
Ravciozo - 2016-12-28, 22:16
:
Z tego, co pamiętam, to (poza tym, że grałem w prostszą wersję), to byłem tam chyba koło 8/x/x, więc masz jeszcze sporo czasu. Lepiej poczekać i wygrać bez strat, niż potem nie mieć woja na inferno, bo to jest jeszcze gorszy przeciwnik :D
tactic - 2016-12-28, 22:37
:
Inferno jest łatwe wystarczy tylko bronić się w zamku i szał na elfy.
Ravciozo - 2016-12-29, 17:42
:
Mi akurat sprawiło więcej trudności niż bastion - ifryty i diabły uniemożliwiały skuteczne użycie strzelców. Ale to już trochę offtopic
tactic - 2016-12-29, 19:43
:
Na inferno wystarzy tylko bronić się w zamku w 1 turze slow w drugie szał na elfy a w 3 blind na diabły i ez(w międzyczasie niszczymy mu tytanami katapultę)
smyrtus - 2022-01-21, 00:23
:
Mam problem z mapką, Jestem w przy bastionach, ale komputer połączył armie i ma 850 złotych smoków ponad 5000 elfów i inne jednostki. Przy fortecy było to samo, ale jakoś sobie poradziłem. Czekałem do 9 miesiąca żeby nazbierać armii, ale nic z tego. Nawet jakbym to ugrał to poniósłbym kolosalne straty. To normalne czy coś się posuło na tej mapie ?

_ _ _ _

Wiwerny w strzelców, ważka w smoka, smok zieje po pegazach, potem podwójny ForceField i z magiem w drużynie ugrane na 0.