Akademia Wojny - forum

Hyde park - Metin 2

altaeir - 2011-07-01, 22:53
:
Sure kupuje od gościa który na tym serwie swoje już przegrał i tego surki nie używa. Nie kupuje kota w worku, a za surke daje butki do expa 1,5k pz, 10kryt, 6% unik strzał, 2 słabsze bony. Swoją szamankę kupiłem za 4 kamyki i jakoś żyję :)
No z trutym będzie największy problem, bo ja biję żalem. I o ile hełm na surę zrobię sam, stalke też, to z trutym trochę się pobawie. Jak na razie to gość zapomniał passy na maila na którym ta sura jest i oby je znalazł bo nie będę mógł kupić inaczej ;p
Quargoh - 2011-07-01, 23:48
:
altaeir napisał/a:
No z trutym będzie największy problem, bo ja biję żalem.


Na Twoim miejscu próbowałbym wymienić żala na zatruty o nieco wyższych średnich(o ile zal nie ma fajnych bonów poza srednimi), Różnicy w dmg nie powinno być dużej... Mentalem ciągle na koniu nie będziesz chyba siedział, więc zatrutym lepiej jest chociażby wybijać mistyków. A przy okazji można zaoszczędzić parę groszy(kamieni/bodzi).

altaeir napisał/a:
gość zapomniał passy na maila na którym ta sura jest

Mam to samo na s22, bodziak 2xP się marnuje już prawie pół roku :-P
altaeir - 2011-07-02, 10:35
:
Może to głupio zabrzmi ale mam do tego żala sentyment^^ Bo kiedyś robiłem sobie truciaka, to wbiłem go na 8 w dt, potem tasowałem troszke bonki. Jak mi wchodził jakiś syf, to sprzedałem trutego(typek go po kupnie wbił na 9...) i moją pro elo elo parte+9 10%ludzie 5% omdlenie 5%szycie 6% szybkość zaklęcia 6 czy tam 10% diabły za tego żala z jednym z większych nobków s6, który jak bije elita pisze do niego: "leż na glebie", albo "padnij" i elita pada :D...Właściwie to napisałem w ogólnym skrócie co się działo bo było wiele zawikłań z tym eq.
Tym żalem bdb bije mi się metki, bardzo szybko. Zal jest+7 sr 38% umki chyba -17% 5% spowolka 4 zręczności i ileś % chyba na orki, na tego bona nigdy nie patrze bo jest syfny. Kd kryta, penetry, potwora+4
Jakbym expił to chyba do 79 w v2, 80 bym nabił ta misją w grocie od 75lvl i na kluczach w dt. A potem na golemach w grocie(albo bijąc jakimś trutym ze sr do max 30% żeby nie było dużych um - i dużo % trucia, żeby moby same umierały, tą druga opcję polecało mi sporo 90lvl+, lub na poli na golemach).
No nie wiem pomyślę czy wymienić tego żala za trutego, ale np. taki żółw ma abs na miecze i mu g.. zrobisz truciakiem i tylko 2reką da się ubić.
Dawidu91 - 2011-07-02, 11:33
:
Alt napisał skile POD G czyli jeszcze ich nie ma :P nie prawda mentalem spokojnie można robić DT bez dobrej broni :) duchowe walniecie tapniecie robi swoje no ale teraz to wszystko wypada z Atlantydy więc o broń ciężko nie będzie :) to nie to samo co kiedyś jak nie było Atlantydy i każdy surka biegał z Fms;d

[ Dodano: 2011-07-02, 11:38 ]
Alt proponuje expic pietro przed ripkiem :) jak dajesz rade caly spot :P potem ich coraz wiecej jest i niezly exp leci:) ale pytanie czy dasz rade :P spokojnie do 82 mozna expic szybko idzie :)
altaeir - 2011-07-02, 12:39
:
Daje tam rade ale nie lubię tam dropic, np. jak jest evnt i coś dropi oraz expić bo nie cierpię zsiadać z konia i bić łuczników(broń 2ręczna do tego się słabo nadaje).
I tak mój plan wziął łeb bo okazało się że ktoś tam będzie grał jednak na tym surze i muszę szukać innego surki albo robić samemu. Ale expić sure od 0, robić mu biologa, czytać ku...masakra
Olek - 2011-07-03, 14:28
:
Kiedyś grałem w Metka, ale znudziło mi się (już!) na 4 lvl'u. Mnie nie porywają takie gry bez fabuły w, których jedynym celem jest zabijanie potworków, wbijanie level'u i chwalenie się kolegom '''Jakim jest się pro ma się cały ekwipunek +9, 1000 k yang i ogólnie pro''.
LaEa - 2011-07-03, 15:07
:
Każdy MMORPG jest fajny tylko trzeba przejść etap expienia. Jak ktoś grał w jedno MMO, w drugiego będzie ciężko się wciągnąć, ponieważ, żeby znaleźć piękno gry trzeba wbić ten większy lvl. Tylko komu się chcę z każdą nową gierką expić wiele godzin?
Mikus - 2011-07-03, 15:18
:
Ja jak zaczynałem grać w grę tego typu to zwykle za namową kumpli, którym się później nudziła więc i ja po czasie rezygnowałem bo mi się nie chciało samemu. I tak grałem zwykle w celu sprzedania itemów/postaci, zawsze jakaś kasa. Nawet w Tibię grałem :lol:
LaEa - 2011-07-03, 17:19
:
W Tibie to chyba każdy grał.
yarzapp - 2011-07-03, 17:22
:
LaEa napisał/a:
W Tibie to chyba każdy grał.

Ja nie grałem.
Xeno - 2011-07-03, 17:39
:
Ja też nie. //I ja też nie - koniec spamu.
Skwer - 2011-07-04, 15:49
:
Xeno jako moderator nie powinienes spamowac postami w stylku "Koniec spamu". Wywalaj spam, a nie tworzysz limit spamu.
Ja tez nie gralem w Tibie.
LaEa - 2011-07-04, 16:08
:
Jakbyś się domyślał to napisał Malek, więc nie radzę się udzielać na nieznany Tobie temat, dziękuje.
Grałem w metka i miałem 20 lvl, ale odechciało mi się grać potem, bo nie miałem chęci przejść etapu expienia.
Skwer - 2011-07-04, 20:52
:
Pisze na telefonie. Wiec nie widze waszystkiego. Troche pokory LaEa.
Ja sie zastanawiam czy sprzedac swoje konto za PLN. Nie zamierzam grac, ale zywie jakis sentyment do tej postaci.
Xeno - 2011-07-04, 21:52
:
Skwer przez te 2 miesiące gry na Grymku ani razu cie nie widziałem^^

Cóż, jak ja bym pograł tak jeszcze trochę to bym uważał swoją postać za drugiego siebie ;p