Akademia Wojny - forum

Świat Heroes 3 - Łańcuch piorunów

Maszkarra - 2010-06-12, 07:03
:
yarzapp napisał/a:
A nie, że każda kolejna jednostka obrywa dwa razy mniej od poprzedniej? I to na wszystkich poziomach magii powietrza.

Dzięki. Całkiem przydatny czar, jeśli tak pomyślę. Wolałbym rzucać coś ciekawszego (implo, wskrzeszenie, przywołać ziemniaki, masówki), ale nie zawsze ma się te czary.
Boss18 - 2010-06-12, 09:18
:
ale wyobraz sobie nie masz ziemi masz lancuszek opponent ma przewage w statach tzn w ataku i obronie a tobie udalo sie zebrac z 15 mocy mowie o malych mapakach no i co rzucasz oczywiscie lancuchjeszcze zlapac kulke zwiekszajaca dmg powietrza i jest fajowo
Kamilio - 2010-09-28, 18:05
:
Dla mnie świetny czar! No chyba, że wróg go użyje :-P no i czasem rąbnie nasze jednostki ale na wrogów spisuje się lodzio miodzio!
Leance - 2010-10-04, 22:59
:
Kamilio napisał/a:
wrogów spisuje się lodzio miodzio!

Tych neutralnych, czyż nie? Jakie ma szanse piorun na fb, gdzie ty mi walniesz kilku moich z tej broni (co wielkich strat nie wywoła, bo albo ja już będę mieć za duże wojsko, albo ty jeszcze nie będziesz mieć dużo mocy), a swoim dam porządnego kopa z jakiejś masowki, której na dodatek nie będziesz w stanie odwrócić?
Skwer - 2010-10-06, 09:07
:
Mysle ze duzo da ten łańcuch.
Nawet na mniejszych mapach wystarczy troche mocy i dzieki temu z dużym powodzeniem bd przezedzac szeregi wrogów. Wadą jego jest wymagana dużą ilość many