Akademia Wojny - forum

Świat Heroes 3 - Łańcuch piorunów

Leance - 2009-08-08, 21:28
:
Dla mnie może być, ale zupełnie nieprzydatny w poważnych bitwach (chyba że na początku, Solmyrem). Używam głównie w czasie oblężeń, ale tylko wtedy, gdy wiem że na pewno ubije minimum 3 oddziały. Z zaklęć zadających obrażenia wole te ze szkoły ziemi :P
Makaay - 2009-08-11, 17:49
:
Ostatnio miałem łańcuch pirunów to u Solmyra jest naprawdę niezły, ale nie przeczę, że u innych jest zły. Przydatny kiedy przeciwnik ma dużo zajętych slotów, ale też nigdy nie wiadomo jak on uderzy.
Rolland - 2009-08-11, 18:14
:
Zaznaczyłem opcję nr 4. Czar ten przydawał mi się głównie wtedy, gdy chciałem wykończyć oddziały wrogiego bohatera, zanim ten zdąży dać nogę z pola bitwy. W poważniejszych bitwach wolę zacząć od masówki (spowolnienie/przyspieszenie), bądź poczekać na czar wroga i ewentualne neutralizowanie jego działania.
Amitamaru - 2009-08-11, 20:32
:
Czar ten przydaje się na początku gry i gdy gramy Solmyrem w późniejszym etapie gry traci on swoje znaczenie ponieważ lepiej jest użycćnp masowego spowolnienia.
The Shadow - 2010-02-16, 22:30
:
Jak zaczyna się grać Solmyrem od początku, wbijesz dużo mocy, dostaniesz kulke wiatru i masz koks wymiatacz-czar. Może nie zadaje takich ogromnych obrażeń jak implo itp, ale potrafi wyczyścić 3-4 sloty przez 1 ture. Zazwyczaj stosuje go na początku walki, gdyż mam wtedy pewność, że nie zrani moich oddziałów. Osobiście można rzuciś slowa/haste, ale jeżeli komuś sprawia przyjemność rażenie prądem brata (przez kable z wysokim napięciem) albo kogoś innego, to można się pobawić i strzelić komuś te 2kV i bd zadowolony :) Po co ograniczać sobie w życiu przyjemności?
Xeno - 2010-02-16, 22:37
:
Czar przydaje się na arenkach,bo nigdy nie wiadomo, czy ktoś go trafi, a potrafi namieszać. W walkach na randomach i fixach przydatniejsze są masówki.
SebaSan1981 - 2010-02-17, 20:32
:
To jeden z moich ulubionych spelli. Zawsze staram się masterować magię powietrza i cieszę się jak w którejś gildii znajdzie się ten spell. bardzo przydatny do jednorazowego ubijania słabszych przeciwników na planszy albo bohaterów(np zbieraczy). Jednak w bataliach na wyższym poziomie traci nieco na wartości na korzyść spelli spowolnienia lub mass haste.
Gandalf - 2010-02-22, 19:32
:
Zaznaczyłem opcję "może być". Zwykle gram wojownikami, więc bardzo dużych obrażeń zwykle nie ma, wolę rzucić jakąś masówkę. Ale dla pobocznych magów łańcuch piorunów jest świetny. A, tak sobie przypomniałem, że parę lat temu strasznie się tym czarem podniecałem i myślałem, że jest najlepszy w grze. :lol: Choć trzeba przyznać, że na małych mapach miażdży.
Skwer - 2010-02-28, 16:04
:
jeden z moich ulubionych czarów dla maga (śmierć dla burzy) na Arenach.
Ogólnie postawiłbym go za Armagedonem w Lochu i Implo (którego na Arenkach nie ma). Zawsze nim wyjeżdżam na początku bitwy jak nie mam np. jakiś klątw i wskrzeszania, a później ciągane żywiołami + np mass haste. Jest wiele sposobów gry tym czarem, ale nie ulega wątpliwości, że dla magów jest on obowiązkowy. Wojem jest gorzej, bo żeby bez żadnych dodatkowych skilli nim uderzać trzeba mieć te 20 mocy
altaeir - 2010-02-28, 16:50
:
Na konwentowej i arenie Mastera jest implozja.
Malekith - 2010-02-28, 18:54
:
altaeir napisał/a:
arenie Mastera jest implozja.
Arenie Mastera, zmodyfikowanej przeze mnie :D
Xeno - 2010-02-28, 21:36
:
Z tego co wiem łańcuch na arence może być groźny nawet w ręku woja. Raz nawet po wygranej walce z altem nazwał mnie dość niesympatycznie, gdzie użyłem łańcuszka.
Paweł - 2010-03-18, 22:12
:
Areny są takie, że te losowe artefakty są wstanie z wojownika zrobić nawet maga. Zapewne każdy grając wojownikiem na arenie wybiera jakieś dwie magie na mistrza, a więc może dostać od tego bonus do obrażeń do czaru z odpowiedniej magii. Jeżeli mowa o Łańcuch Piorunów to mając magie powietrza zaczyna się robić ciekawie. Mało tego, zawsze przy doborze umiejętności mam taki przypadek, że zawsze trafi mi się niepożądany skill do wyboru, a w takich sytuacjach wybieram mniejsze zło i często grając wojownikiem biorę mądrość, która średnio się przydaje jeżeli nie mamy odpowiednich czarów.
Wojownikiem też da się pobawić skutecznie Łańcuchem Piorunów na arenie. ;-)
Szymono111 - 2010-06-06, 10:14
:
Bardzo dobry czar jak dla mnie.Kiedyś przetestowałem ten czar na Rusałkach.Podzieliłem Rusalki po 5.Było ich tak 5 rozdzielonych oddziałów.Wszystkie padły po tym zaklęciu.
Maszkarra - 2010-06-06, 10:18
:
Cytat:
Wszystkie padły po tym zaklęciu.

To zabawne, bo łańcuch piorunów atakuje tylko 4 sloty :lol: