Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Reply to topic
Previous topic «» Next topic
Mod Two Islands
Author Message
Morhad


Helped: 3 times
Joined: 08 Apr 2008
Posts: 459
Posted: 2008-08-23, 21:21   Mod Two Islands

Jest w produkcji od stuleci ten polski mod, którego chyba głównym celem jest zrobienie nowych miast. Ma to stać się poprzez podmienienie zamku na Vori, a cytadelę na Regnę. Już tłumaczę o co chodzi. Vori to wyspa na zachód od Antagarichu, gdzie panuje zima (skutki obecności Miecza Mrozu), a czas leci inaczej. Mieszkają tam elfowie (Gelu ma tam jakieś swoje korzenie), więc możemy się spodziewać elfów i innych lodowych olbrzymów.
Z kolei Regna to piracka wyspa na południe od Jadame, tak więc nazwa modu jest dość uzasadniona. Wiadomo, czego po piratach wspomaganych morskimi potworami spodziewać się można :lol: .

Temat na Heroes Community

To tyle. Wątpię, by to wyszło w ciągu najbliższych dwóch lat, skoro animacja jednej jednostki zajmuje miesiąc. Niemniej jednak życzę powodzenia.



WISŁA KRAKÓW!!!
 
Tarnoob
[Deleted]

Posted: 2008-08-24, 15:21   

Morhad wrote:
Ma to stać się poprzez podmienienie zamku na Vori, a cytadelę na Regnę.

Błąd - Vorie ma podmieniać Towera.
 
mbehemot 



Helped: 8 times
Joined: 24 Apr 2007
Posts: 547
Posted: 2008-08-24, 21:52   

A mnie zastanawia, dlaczego ich strona już nie chodzi (http://ti.heroespl.org/portal/), może mają inny adres, ma ktoś informacje na ten temat?
 
Morhad


Helped: 3 times
Joined: 08 Apr 2008
Posts: 459
Posted: 2008-08-25, 13:18   

Tarnoob, ja czytałem coś o podmienianiu przez jedno z dwóch nowych miast castle, czyli zamku.



WISŁA KRAKÓW!!!
 
Tarnoob
[Deleted]

Posted: 2008-08-25, 20:57   

Ciekawe, gdzie? :-)

@mbeh: wystarczy być na bieżąco, ciągle zmieniają adres, a ostatnio wogóle gdzieś przepadli.

Nie kapuje tylko jednej rzeczy - dlaczego wszyscy się tak podniecają HotA'ą, a Ti już nie? bo Two Islands dodaje jedno miasto mniej :?:
 
Dagon


Joined: 10 Aug 2008
Posts: 9
Posted: 2008-08-26, 16:04   

Może dlatego, że TI podmienia zamki a HotA dodaje. Może chodzi jednostki, które mają własny, unikalny wygląd. Może dlatego, że jest dość prawdopodobne ukazanie się tego projektu. Ponoć programiści z HotA złamali kod H3.
Za TI stoi natomiast fabuła. Świetny pomysł zarówno z Regną jak i Vori. Trochę mi szkoda, że HotA nie czerpie z tego pomysłu.

God doesn't know me
 
Tarnoob
[Deleted]

Posted: 2008-08-26, 16:55   

Dokładnie, mi się nowe miasta z HotA'y nie podobają - nie pasują do Heroes, wzięte z kosmosu, a Kronwerk z H5. Fuj!
 
Morhad


Helped: 3 times
Joined: 08 Apr 2008
Posts: 459
Posted: 2008-08-26, 17:32   

Myślę, że Dagon ma rację. TI nie tworzy tka naprawdę własnych jednostek tylko skleja te, które już są, a HoTA nie. Ale krasnale też mi się nie podobają.



WISŁA KRAKÓW!!!
 
Tarnoob
[Deleted]

Posted: 2008-08-26, 18:45   

Cove właściwie można podpiąć pod Regnę, ale gdzie tu upchnąć Cathedral? Co, pewnie coś o demonach w skórze ludzi? :-P
 
Foryal 
O.G.


Helped: 1
Age: 32
Joined: 27 Aug 2008
Posts: 6
Posted: 2008-08-27, 13:10   

Cathedral jest czymś w stylu "Świętej Inkwizycji", a przynajmniej tak to wygląda. Zapewne wykorzystują pretekst jakim jest wiara, do realizowania własnych, mrocznych celów. Taka fabuła naprawdę by mi odpowiadała...

Pozdrawiam.

Jeżeli posłuchasz chwilę prawdziwego czarnego rapu z ulic, to może ci się co najwyżej spodobać, ale jeżeli rozumiesz nawijającego rapera, jego uczucia, sytuacje o których mówi, to wtedy tym żyjesz...
 
Morhad


Helped: 3 times
Joined: 08 Apr 2008
Posts: 459
Posted: 2008-08-27, 13:54   

Quote:
Cove właściwie można podpiąć pod Regnę, ale gdzie tu upchnąć Cathedral? Co, pewnie coś o demonach w skórze ludzi? :-P

Sugerujesz, że panowie z HoTA zerżnęli miasto od TI?



WISŁA KRAKÓW!!!
 
Tarnoob
[Deleted]

Posted: 2008-08-29, 11:50   

Quote:
Cathedral jest czymś w stylu "Świętej Inkwizycji", a przynajmniej tak to wygląda. Zapewne wykorzystują pretekst jakim jest wiara, do realizowania własnych, mrocznych celów. Taka fabuła naprawdę by mi odpowiadała...

Pomysł nie nowy, oklepany jak nie wiem co, zerżnięty z H5, a tam połowicznie zerznięty z MM6. Fuj!
Foryal wrote:
Sugerujesz, że panowie z HoTA zerżnęli miasto od TI?

Regna to wyspa. Chodzi o to, że Tylko Cove jako tako pasuje do świata Heroes.
 
Foryal 
O.G.


Helped: 1
Age: 32
Joined: 27 Aug 2008
Posts: 6
Posted: 2008-08-30, 10:10   

A jaka jest różnica między HoMM3, a MM6...? Przecież to jest to samo uniwersum. Lepiej coś oklepanego, coś co się wielu ludziom podoba, niż coś wymyślonego przez autorów HotA, coś co może okazać się totalnym kaszanem... Kiedy wymyślasz coś samodzielnie musisz liczyć się z ryzykiem, że to się nie spodoba.

Jeżeli posłuchasz chwilę prawdziwego czarnego rapu z ulic, to może ci się co najwyżej spodobać, ale jeżeli rozumiesz nawijającego rapera, jego uczucia, sytuacje o których mówi, to wtedy tym żyjesz...
 
Morhad


Helped: 3 times
Joined: 08 Apr 2008
Posts: 459
Posted: 2008-08-30, 10:14   

Foryal, jakie Ty mądre posty piszesz...
Już któryś raz słuszna uwaga, a napisałeś tylko cztery posty. Chyba dam Ci pochwałę. Należy się.



WISŁA KRAKÓW!!!
 
Tarnoob
[Deleted]

Posted: 2008-08-30, 11:45   

Chodzi mi o to, ze to właśnie NIE udana próba robienia czegoś, co pasuje do HoMM3. Z kultu Baa nic nie zostało, a boję się, że zaczną wymyślać własne religie. Inkwizycja to jeden z najbardziej oklepanych motywów, mogli by zrobić coś charakterystycznego dla tego świata.
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
Page 1 of 2
Jump to:  

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group