Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Reply to topic
Previous topic «» Next topic
Miasto Rivendell
Author Message
Lowcakur 
von Hackfleish



Helped: 7 times
Age: 29
Joined: 23 Jun 2010
Posts: 910
Location: Drakmoor
Posted: 2011-02-11, 10:42   

Nom, el-lo ma racje, nam sie po prostu uda, poniewaz nie robimy wszystkiego na raz, tylko stopniowo, po troszeczku...

One, two Freedy's comming for you... Three, four better lock your door... Five, six grab a crucifix... Seven, eight better stay up late... Nine, ten never sleep again...
 
 
hmol 
Hmolx


Joined: 31 Jan 2011
Posts: 4
Location: Tychy
Posted: 2011-02-12, 13:40   

moim zdaniem nawet dobry pomysł potrzeba jeście dodać wygląd miasta bo bez tego to nic nie będzie :lol: ja narazie myśle nad nowimy pomysłami 8-)

Zawsze i wszędzie !
 
 
el-lo 
Leśny Elf


Joined: 10 Feb 2011
Posts: 19
Location: Tarnów
Posted: 2011-02-12, 14:10   

Projekt miasta będzie w niedługim czasie ;)
 
 
Mikus 



Helped: 18 times
Age: 32
Joined: 27 Jan 2011
Posts: 2897
Location: Bydgoszcz
Posted: 2011-02-12, 17:43   

To wy chcecie zrobić nowy dodatek do H3? No chyba sobie kpicie...Możecie sobie zaprojektować swoje miasto, dużego problemu w tym nie ma ale nie liczcie że stworzycie dodatek, to nie są tylko rysunki, to już bardziej zaawansowane programowanie aby to wszystko działało. Moim zdaniem nic z tego nie będzie, stworzycie zamek, jednostki ale nigdy nikt tym nie zagra, takie moje zdanie.
 
el-lo 
Leśny Elf


Joined: 10 Feb 2011
Posts: 19
Location: Tarnów
Posted: 2011-02-12, 18:15   

Nie do końca dodatek. Chodzi nam o zrobienie wszystkich miast. Najgorsza robota to zrobienie jednostek, bo do tego potrzebna jest nam cała wataha animatorów. Lowcakur pracuje już nad budynkami i tłem 1. miasta Rivendell. Zależy jak nam szybko z tym pójdzie, możliwe że stanie tylko na jednym mieście, ale nie ukrywam iż nie chcę aby tak się stało. Mamy już 3 osoby zajmujące się animacjami(wszystkie 3 dzisiaj do nas dołączyły). Jeżeli dojdą do nas jeszcze 4 takie osoby to każdy będzie miał animację jednostki do wykonania. Budynki w porównaniu do jednostek to pikuś, a programistę który jest w stanie to wykonać już mamy, więc myślę że do Wielkanocy jakiś konkretny zarys pierwszego miasta już będzie.
 
 
Lowcakur 
von Hackfleish



Helped: 7 times
Age: 29
Joined: 23 Jun 2010
Posts: 910
Location: Drakmoor
Posted: 2011-02-12, 19:27   

Uh, dzisaj mialem ciezki dzien, wstalem o szostej, mialem zawody z futbolu amerykanskiego. Potem dla rozloznienia 6 godzin plywania. Dopiero co wrocilem, al mysle, ze zdolam dokonczycz szkice i wrzuce pierwsza faze do Stacha.

One, two Freedy's comming for you... Three, four better lock your door... Five, six grab a crucifix... Seven, eight better stay up late... Nine, ten never sleep again...
 
 
Mikus 



Helped: 18 times
Age: 32
Joined: 27 Jan 2011
Posts: 2897
Location: Bydgoszcz
Posted: 2011-02-12, 20:41   

Coś czuję, że programiście, który potrafiłby to zrobić nie chciało by się tego robić dla zwykłej zabawy...Ale to moje zdanie, po prostu wiem ile z tym roboty i jak dobrze trzeba się na tym znać.
 
el-lo 
Leśny Elf


Joined: 10 Feb 2011
Posts: 19
Location: Tarnów
Posted: 2011-02-12, 20:51   

Mikus zrozum. Robimy to dla WAS. A poza tym, kto powiedział, że programista zrobi to dla zabawy?
Last edited by el-lo on 2011-02-12, 21:00; edited 1 time in total  
 
 
Olek 
Grafik II stopnia



Age: 24
Joined: 17 Oct 2010
Posts: 349
Location: Żuławy
Posted: 2011-02-12, 20:56   

Dragonarowi się udało więc nam też się uda. Wierzymy w to i wiemy, że nam się uda. Poza tym mam już 2 klatki animacji czarodzieja. Wystarczy że zrobimy git grafikę, damy programistą i stworzymy moda. Oczywiście wiem, że to jest trudne.

Oni wszyscy mają dobre intencje, tyle że źle je rozpowszechniają.
 
j@kubek 
Brutalnie



Helped: 7 times
Joined: 11 Nov 2008
Posts: 423
Posted: 2011-02-12, 22:37   

Żeby wcielić to miasto do gry to trzeba będzie je za, któreś podmienić, bo raczej nie wciśniecie nikomu, że uda się wam dodać nowe miasto do gry. A i jeszcze pozostaje kwestia robienia tego "moda" pod WoG-a.

To jest metal generale \m/
-Przecież trole nie istnieją!
-Tak? To jak wyjaśnisz martwe jednorożce?
 
 
el-lo 
Leśny Elf


Joined: 10 Feb 2011
Posts: 19
Location: Tarnów
Posted: 2011-02-12, 23:29   

Tak, miasto będzie podmienione za bastion. Nie będzie to osobne miasto.
 
 
Archen 


Helped: 1
Age: 33
Joined: 21 Jan 2011
Posts: 152
Location: pl
Posted: 2011-02-12, 23:55   

Wszystkie miasta O_o mowa była o jednym. Powiedziałem że mogę coś pomóc. Ale jeżeli mowa o wszystkich miastach to może lepiej to naprawdę przemyśleć panowie.

http://heroescommunity.co...93&pagenumber=2

Zobaczcie co wyczyniają na międzynarodowych community i tam też te projekty padają prędzej czy później.

Jedyne znane mi ukończone miasta to Groove a i tak jego pierwotna wersja poszła do diabła, no i miasto nadbrzeżne z Horn of Abyss - nie wiem czy było opublikowane, ale widziałem filmiki i było zrobione na nich na tip top.
 
el-lo 
Leśny Elf


Joined: 10 Feb 2011
Posts: 19
Location: Tarnów
Posted: 2011-02-12, 23:56   

Zależy od czasu czy będą wszystkie miasta. Nie wydamy ich naraz. Zakończymy pracę nad jednym, wydamy je i wtedy będziemy myśleć nad następnym, o ile zdecydujemy się je robić.
 
 
Mikus 



Helped: 18 times
Age: 32
Joined: 27 Jan 2011
Posts: 2897
Location: Bydgoszcz
Posted: 2011-02-13, 11:08   

Dobra mistrze, to czekamy na jakieś próbki waszego "talentu" ;) Archen podał niezły temat, może coś z niego zaczerpniecie bo sporo jednostek tam fajnie wyglądało, aż dziw że tyle się napracowali a nic z tego nie powstało :/
 
el-lo 
Leśny Elf


Joined: 10 Feb 2011
Posts: 19
Location: Tarnów
Posted: 2011-02-13, 11:13   

No to masz na razie próbkę maga. Według mnie jest o niebo lepszy od wszystkich stworów z Grove ;) Jest to na razie jedna klatka. Autorem jest Olek.

cench01.png
Download 707 Time(s) 5.52 KB

Last edited by el-lo on 2011-02-13, 11:35; edited 3 times in total  
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
Page 2 of 4
Jump to:  

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group