Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Reply to topic
Previous topic «» Next topic
Jednostki do HoMM3 by Sezu
Author Message
Leance 



Helped: 44 times
Age: 30
Joined: 05 Aug 2009
Posts: 2682
Location: Warszawa / Lublin
Posted: 2010-06-20, 20:35   

Amgod, nie prowokuj. The Forge zostało wyklęte, bo mechaniczne urządzenia nijak się mają do klimatu tej gry. Odradzamy koledze realizację tego projektu, bo niezbyt nam się podoba.

A tak własciwie to cos za jeden? Zaczynasz pisać tylko po to, by bronić pomysłów jakiegoś kolesia, nigdzie indziej się nie udzielasz. Nie podoba mi się to -.-'
 
The Shadow 
Tsukuyomi user



Helped: 14 times
Age: 30
Joined: 05 Nov 2008
Posts: 959
Location: Łódź/Łowicz
Posted: 2010-06-20, 21:56   

restling wrote:
A ty, Amgod, co tak bronisz Sezowatego ?????


To jest logiczne. Ten Sezowaty, wywalił swoje niektóre fajne projekty, spotkał się z pozytywną opinią. Wyrzucił jakieś plugastwo, został potępiony, to specjalnie założył drugie konto, by bronić swojego projektu z pierwszego konta.
Przecież jakby to wyglądało, jakby twórca zaczął jeździć po userach, którym nie spodobało się jego 'dzieło'? Między innymi to właśnie, że ten laps (Amgod) nic wcześniej nie pisał na forum, tylko zaczął pisać w jednym dziale, na jeden konkretny temat. Nigdzie inndziej. Zastanawiało mnie jeszcze jedno, dlaczego założono konto od razu po tym, jak spotkał się z negatywną opinią? Może to zbieg okoliczności? ;-) Troszkę żałosny jesteś orzeszku. Po za tym 'który level, że tak się wozisz fagasie'?
 
 
Leance 



Helped: 44 times
Age: 30
Joined: 05 Aug 2009
Posts: 2682
Location: Warszawa / Lublin
Posted: 2010-06-23, 17:53   

Raczej dlatego, że wykryliśmy jego intrygę... Pierwsze grafiki były w porządku, nie musiał tak się bronić.
 
The Shadow 
Tsukuyomi user



Helped: 14 times
Age: 30
Joined: 05 Nov 2008
Posts: 959
Location: Łódź/Łowicz
Posted: 2010-06-23, 18:40   

Leance wrote:
Raczej dlatego, że wykryliśmy jego intrygę... Pierwsze grafiki były w porządku, nie musiał tak się bronić.


Raczej nie musiał odwalać maniany typu. przerabiając klasyki na jakiś gównopodobny shit typu WOG, w którym zamieszczone są jednostki z karabinami maszynowymi, a herosi okazują się Punkami, którzy zamiast na koniach jeżdżą na Monster trackach. Podobało by się to Wam?
 
 
restling 



Helped: 2 times
Joined: 20 May 2010
Posts: 381
Posted: 2010-06-23, 20:53   

Nie, raczej by mi się nie podobał Punk w monster trucku zostawiający za sobą Gołoborze.
 
The Shadow 
Tsukuyomi user



Helped: 14 times
Age: 30
Joined: 05 Nov 2008
Posts: 959
Location: Łódź/Łowicz
Posted: 2010-06-23, 21:17   

Quote:
na jeden raz to by było nawet śmieszne :D


Na jedną/dwie/trzy gry było by śmiesznie, jak ujałeś. Ale jak śmiem się domyślać, grasz w H3, bo lubisz ten klimacik fantasy, grę turową no i od groma artefaktów ;p. A zamiast np. rogatego hełmu znajdujesz garnek po ziemniakach. W końcu znudziło by Ci się to ;] Mnie takie coś bawi do 2-3 dni, później już robi się nudne, a cały klimat traci smak ;p
 
 
Xeno 
xeno



Helped: 27 times
Age: 29
Joined: 11 Nov 2008
Posts: 2205
Posted: 2010-06-23, 21:24   

Mnie by bawiły smoki, które ogień by wydobywały z tylnej części ciała, a przed wystrzałem jadły fasole :lol:
 
 
tylkoontamstoi 



Helped: 1
Age: 33
Joined: 07 Jun 2010
Posts: 387
Location: 973!
Posted: 2010-06-24, 20:56   

Pomysł z "przerobioną" Nekropolią nawet niezły i nieźle wykonany... Podobają mi się postacie, no może oprócz przesadzonego troszkę dla mnie Gnijącego Zombie oraz Bezgłowego Jeźdźca, któremu jednak zostawiłbym głowę :-> Przydałyby się jeszcze umiejętności specjalne i lekka poprawka skilli, ale o tym pisali już moi przedmówcy...

Black Metal to wojna - więc pompuj rower dla szatana!
 
 
Giboniasty 
Amator z natury



Age: 31
Joined: 23 Jun 2010
Posts: 33
Location: Podziemii
Posted: 2010-06-24, 23:04   

Przychylam się do głosu tłumu, nie lubię tego typu połączeń z mechanicznymi rzeczami, ani to ładne, pasować też nie pasuje, jeżeli ktoś robi tego typu pracę to ma w tym cel, jeżeli celem jest zniechęcenie ludzi to mu się udało...

Ehh no i co z tego?
 
 
Leance 



Helped: 44 times
Age: 30
Joined: 05 Aug 2009
Posts: 2682
Location: Warszawa / Lublin
Posted: 2010-06-24, 23:12   

Sezowaty, nie zrażaj się naszymi podejrzeniami - jeśli masz jeszcze jakieś grafiki - wrzucaj śmiało ;-)
 
The Shadow 
Tsukuyomi user



Helped: 14 times
Age: 30
Joined: 05 Nov 2008
Posts: 959
Location: Łódź/Łowicz
Posted: 2010-06-24, 23:31   

Leance wrote:
Sezowaty, nie zrażaj się naszymi podejrzeniami - jeśli masz jeszcze jakieś grafiki - wrzucaj śmiało


Tylko konto założ na innym koputerze później, bo jednego twojego chara rozszyfrowaliśmy :mrgreen: A właśnie, jak masz zamiar się później bronić, to nie najeżdżaj na innych użytkowników, tylko przedstaw co twoim zdaniem w tej postaci jest dobre, czemu uważasz to za coś dobrego etc (tylko nie sugeruj, że to jest dobre, bo to z twojego pierwszego profilu, taka sugestia mała);-)
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
Page 2 of 2
Jump to:  

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group