Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
Previous topic «» Next topic
WYNIKI
Author Message
Leance 



Helped: 44 times
Age: 30
Joined: 05 Aug 2009
Posts: 2682
Location: Warszawa / Lublin
Posted: 2010-05-24, 20:10   

To może już warto by go zamknąć? ;-)
 
lol772 



Helped: 21 times
Age: 29
Joined: 01 Jul 2007
Posts: 3176
Location: Biała Podlaska
Posted: 2010-05-24, 20:22   


Dojechał i puchar!!! Gratulacje. Szczerze to można już zamknąć.
 
page 
Czarnoksiężnik



Helped: 13 times
Age: 33
Joined: 25 Nov 2009
Posts: 697
Location: Toruń
Posted: 2010-05-24, 20:36   

Gandalfie, ja jestem za wolnością wyboru i różnorodnością niczym nieskrępowaną - domagam się natomiast ustalenia CELU. Każdy niech tworzy, co mu się żywnie podoba, to samo z głosowaniem, ale musi istnieć jakaś myśl przewodnia. Zrozum: gdy robiłem swoją pracę, cały czas miałem wątpliwości, czy nie naruszam jakiegoś wcześniej ustalonego regulaminu, który mówi, że magie konkursowe mają powiedzmy rozśmieszać. Także środki niech będą dowolne, ale musimy ustalić przesłanie tego konkursu, na wzór: "celem Olimpiady Literatury i Języka Polskiego jest a) rozwój czytelnictwa wśród młodzieży b) zapoznanie licealistów z kanonem literatury polskiej oraz powszechnej c) przygotowanie uczestników do merytorycznej polemiki z zakresu literatury i językoznawstwa oraz podjęcia studiów filologicznych d) niezła bania z finalistkami w willi konstancińskiej (pokoje koedukacyjne) ;-)
A dla zwycięzcy powinna istnieć jakaś nagroda, np. unikatowa ranga lub kolor czcionki w nicku :)

Gdy się Jowisz z Saturnem schodzi,
Jakże matula pszenica obrodzi!
Miecz jest krzyżem: On na nim umierał,
Na piersi Marsa bogini westchnęła.
 
Maszkarra 
Jestem zły i gryzę



Helped: 25 times
Age: 29
Joined: 15 Apr 2010
Posts: 1066
Location: Suwałki
Posted: 2010-05-24, 20:38   

page wrote:
A dla zwycięzcy powinna istnieć jakaś nagroda, np. unikatowa ranga lub kolor czcionki w nicku :)


Najlepiej od razu admina i przelewy pieniężne :-P

Szanse jeden na milion maja to do siebie, że sprawdzają się w 9 na 10 przypadków.
 
 
Leance 



Helped: 44 times
Age: 30
Joined: 05 Aug 2009
Posts: 2682
Location: Warszawa / Lublin
Posted: 2010-05-24, 20:40   

page wrote:
Gandalfie, ja jestem za wolnością wyboru i różnorodnością niczym nieskrępowaną - domagam się natomiast ustalenia CELU.


No właśnie, ale potem żeby nie krytykować, że 'wszyscy głosowali na śmieszne magie, a twórcze zostały pominięte, bo miały mały akcent humorystyczny'. Jeśli każdy może wstawiać, co chce, to niech i każdy głosuje, na co chce.
 
page 
Czarnoksiężnik



Helped: 13 times
Age: 33
Joined: 25 Nov 2009
Posts: 697
Location: Toruń
Posted: 2010-05-24, 20:52   

Chodzi cały czas o kryteria oceny. Cel konkursu nie musi mówić, czy magia ma być zabawna, poważna, wspierająca mniejszości seksualne etc.; ważne jest natomiast, żeby dobrze zredagowany cel pomagał twórcom (i głosującym) w obraniu jakiegoś kierunku, nawet stwierdzenie "Celem konkursu jest wyłonienie magii najlepiej uzupełniającej świat Heroes" jest pomocne. A gdybyśmy zamiast tego napisali "Celem konkursu jest wyłonienie magii najlepiej ZASTĘPUJĄCEJ istniejące już w Heroes magie" prace byłyby zupełnie inne.
Na różne rzeczy można kłaść nacisk; nie wiem, czy stworzenie zaklęcia nazwanego np. "felerne skutki grochowej" dającego żywej jednostce więcej punktów szybkości ma sens, skoro to tak naprawdę jest Przyspieszenie...

Gdy się Jowisz z Saturnem schodzi,
Jakże matula pszenica obrodzi!
Miecz jest krzyżem: On na nim umierał,
Na piersi Marsa bogini westchnęła.
 
Leance 



Helped: 44 times
Age: 30
Joined: 05 Aug 2009
Posts: 2682
Location: Warszawa / Lublin
Posted: 2010-05-27, 00:33   

Widzę, że maszkarra dostał rangę 'wiarus'. Świetnie, to znaczy, że w nagrodę za zwycięstwo ma się wynosić z forum, byśmy go 'dobrze wspominali'? :lol:
 
page 
Czarnoksiężnik



Helped: 13 times
Age: 33
Joined: 25 Nov 2009
Posts: 697
Location: Toruń
Posted: 2010-05-27, 00:35   

xD Doskonałe spostrzeżenie, Leance. Nie tyle wyrzucić z forum, co zasugerować, że wydalenie z naszych murów jest najmądrzejszą decyzją, skoro wygrał Konkurs Kolegium Magicznego... a stosy płoną...

Gdy się Jowisz z Saturnem schodzi,
Jakże matula pszenica obrodzi!
Miecz jest krzyżem: On na nim umierał,
Na piersi Marsa bogini westchnęła.
 
Paweł 



Helped: 1
Age: 31
Joined: 18 Feb 2008
Posts: 4006
Location: 6752
Posted: 2010-05-27, 07:15   

Leance wrote:
Świetnie, to znaczy, że w nagrodę za zwycięstwo ma się wynosić z forum, byśmy go 'dobrze wspominali'?
Początkowo do tej grupy mieli należeć zwycięzcy KKM i osoba, która wygra Mastera AW. Później było sporo zmian, a grupa Wiarus miała być tylko dla zasłużonych użytkowników forum, którzy odeszli.

Zmienić opis grupy to dwie minuty roboty. ;-)
 
Leance 



Helped: 44 times
Age: 30
Joined: 05 Aug 2009
Posts: 2682
Location: Warszawa / Lublin
Posted: 2010-05-27, 15:17   

Paweł wrote:
Zmienić opis grupy to dwie minuty roboty. ;-)


A zostanie to uczynione? Jak dla mnie powinno, zwłaszcza, gdy kolejni zwycięscy będą otrzymywać ten tytuł, może się wokół niego zrobić małe zamieszanie.
 
bartman 



Helped: 7 times
Joined: 08 Apr 2008
Posts: 1918
Posted: 2010-05-27, 20:50   

..wnoszę zatem o tytuł "wiarusa" dla Krzema twórcy kultowej ;-) Magii Żywności i zwycięzcy jednej z poprzednich edycji KKM

Fantasy.. better than life..?
 
altaeir 


Helped: 19 times
Age: 32
Joined: 15 Feb 2009
Posts: 1043
Posted: 2010-05-28, 08:41   

Było dużo fajnych rodzajów magii, ale najbardziej krzywdzące dla innych jest to że po paru głosach na kilku kandydatów wyrabia się czołówka i już nikt nie zagłosuje na kogoś kto nie dostał głosu lub jest to bardzo rzadkie, tylko ludzie ciągną pojedynek osób z czołówki mimo że tak naprawdę ich magie nie odstają niczym od reszty. Szczerze to powiem że dałem głos tak a nie inaczej, bo jestem "chamszczukiem" :lol:
 
Display posts from previous:   
This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
Page 2 of 2
Jump to:  

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group