Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Reply to topic
Previous topic «» Next topic
[miasto] Replitoni!!!
Author Message
stasek93 
Katolik



Helped: 1
Age: 30
Joined: 12 Dec 2008
Posts: 208
Posted: 2009-07-06, 13:56   

FeestQ wrote:
Jeżeli chodzi o ten nasz rząd to lepiej się cieszmy,że inne państwa nie narzucają nam władzy i że nie rządzi nami jakiś zbrodniczy dyktator.



Ze co niby? Jak to niby inne panstwa nie narzucaja nam wladzy? A Unia Europejska? Jak to nie rzadzi nami jakis zbrodniczy dyktator? A Lech Kaczyński??? :mrgreen:
A tak apropos, ze niby Polska to dno, to spojrzcie na sytuacje gospodarcza w Europie. Z tym calym kryzysem, to Polska radzi sobie najlepiej w calej Unii.

"Do ataku - krzyknal dzielnie general spierdzielajac w krzaki"
Last edited by Paweł on 2009-07-06, 22:24; edited 1 time in total  
 
nick194 
Bastion


Helped: 3 times
Age: 29
Joined: 26 Mar 2008
Posts: 370
Location: Wielkopolska
Posted: 2009-07-06, 14:39   

Z kryzysem sobie radzimy bo u nas nie jest zakorzeniona gospodarka wolnorynkowa i nie ma tak hardego kapitalizmu.

Lepiej przenieśmy ten temat do Księgi Maga ;-)
Do tematu "usuncie ten post" tam sobie pogadamy...

Jeżeli chcesz pokoju, szykuj się do wojny...
Jak pokój zwalcza wojnę? - Wojną!
 
 
FeestQ 


Helped: 12 times
Joined: 17 May 2009
Posts: 919
Posted: 2009-07-06, 14:39   

Unia Europejska to państwo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol:

Każde państwo w Unii Europejskiej jest tak samo od niej zależne jak inne państwa z UE.

stasek93 wrote:
Jak to nie rzadzi nami jakis zbrodniczy dyktator? A Lech Kaczyński??? :mrgreen:


Gdyby on był zbrodniczy to by dążył do zabicia swoich przeciwników politycznych,dozwolona byłaby kara śmierci,nie bylibyśmy państwem demokratycznym tylko totalitarnym.
 
The Shadow 
Tsukuyomi user



Helped: 14 times
Age: 30
Joined: 05 Nov 2008
Posts: 959
Location: Łódź/Łowicz
Posted: 2009-07-06, 15:01   

FeestQ wrote:
Gdyby on był zbrodniczy to by dążył do zabicia swoich przeciwników politycznych,dozwolona byłaby kara śmierci,nie bylibyśmy państwem demokratycznym tylko totalitarnym.


Zabić to on potrafi naszych sąsiadów, po przez ośmieszania polski w oczach innych.
Kaczyński to Kaczymilator i dąży do wprowadzenia władzy absolutnej tzw 'kaczyzmu'.
I tak zależni jesteśmy od innych krajów prawdzie mówiąc, co chwila jakiś foch ze strony sąsiadów i wzrost podatków i cen na nie zbędę rzeczy... Taka jest postać rzeczy ^^
Last edited by Paweł on 2009-07-06, 22:25; edited 1 time in total  
 
 
FeestQ 


Helped: 12 times
Joined: 17 May 2009
Posts: 919
Posted: 2009-07-09, 12:15   

Ja mam szacunek do polityków,aby nie zaniżać ich aż do takiego stopnia.A podaj mi przykład takiego ośmieszania.
 
The Shadow 
Tsukuyomi user



Helped: 14 times
Age: 30
Joined: 05 Nov 2008
Posts: 959
Location: Łódź/Łowicz
Posted: 2009-07-09, 15:45   

FeestQ wrote:
A podaj mi przykład takiego ośmieszania.


Jak coś tam miał przekazać Kaczyński Tuskowi to ta "uroczystość" trwała zaledwie minute, a byo to coś bardzo ważnego. A jak jakiś brazylijczyk chciał dostać polskie obywatelstwo to stanął przed mediami i zaczął gościa wychwalać. To w ogóle kompletny cyrk...
 
 
FeestQ 


Helped: 12 times
Joined: 17 May 2009
Posts: 919
Posted: 2009-07-09, 15:54   

The Shadow wrote:
A jak jakiś brazylijczyk chciał dostać polskie obywatelstwo to stanął przed mediami i zaczął gościa wychwalać. To w ogóle kompletny cyrk


Bo się mu to podoba,że ktoś innej narodowości chce zostać polakiem.To pewna satysfakcja.

Jeżeli chodzi o relację Kaczyński-Tusk to obaj winią siebie o to,chcą źle dla naszego kraju i żaden z nich nie umie nawiązać przyjacielskiego dialogu.
 
The Shadow 
Tsukuyomi user



Helped: 14 times
Age: 30
Joined: 05 Nov 2008
Posts: 959
Location: Łódź/Łowicz
Posted: 2009-07-09, 18:51   

Ale to kaczyński miał przymus dostarczyć mu jakieś tam pierdoły publicznie, a ten na korytarzu ścignął go wpakował w ręce i nawet nie uścisnął dłoni... Nie zgodze się, że chcą źle dla naszego kraju, chcą dobrze, ale im to najwyraźniej nie wychodzi.
 
 
FeestQ 


Helped: 12 times
Joined: 17 May 2009
Posts: 919
Posted: 2009-07-09, 19:12   

The Shadow wrote:
Nie zgodze się, że chcą źle dla naszego kraju


Ja nie myślę że oni robią źle,tylko oni tak twierdzą o sobie.

The Shadow wrote:
a było to coś bardzo ważnego


The Shadow wrote:
jakieś tam pierdoły publicznie


To co Kaczyński miał dać Tuskowi to co to w końcu było:ważny dokument czy jakieś zwykłe śmieci?
 
The Shadow 
Tsukuyomi user



Helped: 14 times
Age: 30
Joined: 05 Nov 2008
Posts: 959
Location: Łódź/Łowicz
Posted: 2009-07-09, 19:19   

Coś politycznie bardzo ważnego, honorowego. A napisałem 'jakieś pierdoły publicznie' bo ja osobiście brzydze się polityką, bo jest zbyt... "ukartowana".
 
 
FeestQ 


Helped: 12 times
Joined: 17 May 2009
Posts: 919
Posted: 2009-07-09, 19:33   

Nie ważne jakiej to był rangi dokument,ale takie zachowanie Kaczyńskiego to nie reżim ani dyktatura! To tylko przegięcie,jakich niestety wiele.
 
The Shadow 
Tsukuyomi user



Helped: 14 times
Age: 30
Joined: 05 Nov 2008
Posts: 959
Location: Łódź/Łowicz
Posted: 2009-07-09, 19:35   

FeestQ wrote:
ale takie zachowanie Kaczyńskiego to nie reżim ani dyktatura! To tylko przegięcie,jakich niestety wiele.


Ja nie powiedziałem, że to dyktatura, to jest upokorzenie naszej polityki przez te zachowania tych dwóch niedorzeczników. Nie powiesz przecież, że kraje z Uni nie widzom i się nie wyśmiewajom z naszego kraju.
 
 
FeestQ 


Helped: 12 times
Joined: 17 May 2009
Posts: 919
Posted: 2009-07-09, 19:44   

My też się możemy czasami pośmiać z innych krajów w UE.Nam się wydaję,że takie skandale jak są u nas,to u nich nie ma.Też są i to nie mniejsze,tylko za granicą są mało popularne.
 
The Shadow 
Tsukuyomi user



Helped: 14 times
Age: 30
Joined: 05 Nov 2008
Posts: 959
Location: Łódź/Łowicz
Posted: 2009-07-09, 19:51   

Tylko, że u Nas są na okrągło, a u Nich raz na jakiś czas.
 
 
FeestQ 


Helped: 12 times
Joined: 17 May 2009
Posts: 919
Posted: 2009-07-09, 19:53   

A skąd wiesz? Założę się,że choćby nawet w takich Niemczech czy we Francji co chwila dochodzi do jakiś skandali politycznych.Tylko u nas nie wiele o tym wiadomo,a u nich jest to postrzegane tak jak nasze skandale u nas.
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
Page 2 of 3
Jump to:  

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group