Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Reply to topic
Graal
Author Message
kapi

Joined: 29 Apr 2014
Posts: 4
Posted: 2014-06-21, 21:25   Graal

Pytanie: Jak mozna miec grala we wiecej niz jednym zamku?
 
Chaos


Joined: 15 Jan 2014
Posts: 29
Posted: 2014-06-22, 21:21   

graal można wykopać (dzięki mapce z obelisków) lub znaleźć miasto z wybudowanym graalem (na niektórych mapach miasta mają na start zbudowanego graala)

@edit
nie jestem pewien ale chyba w wojnie panowanej możesz mieć 2 miasta z graalem :)
 
Mikus 



Helped: 18 times
Age: 31
Joined: 27 Jan 2011
Posts: 2897
Location: Bydgoszcz
Posted: 2014-06-22, 21:35   

Quote:
@edit
nie jestem pewien ale chyba w wojnie panowanej możesz mieć 2 miasta z graalem :)

Tak, tam automatycznie w dwóch zamkach wybudowany jest graal.

Nie bardzo rozumiem ideę pytania w ogóle. Jak sam tworzysz mapę to możesz budować graale w jakich miastach chcesz jednak grając losowe mapy czy mapy stworzone przez innych graczy raczej kilku graali nie uświadczysz, koncepcja jest taka, że graal jest jeden i rzadko spotyka się mapy z kilkoma.

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
Tilogour 



Helped: 8 times
Age: 50
Joined: 25 Oct 2010
Posts: 945
Posted: 2014-06-22, 22:29   

Jeżeli mapmaker da kilka, to wtedy masz kilka.
Normalnie jest tylko jeden. W WoGu można kilka dać. (jako artefakt do zabrania - nie do wykopania)

Członek Stowarzyszenia Obrońców Map i honorowy mapmaker Brazzers - portalu z niegrzecznymi mapami.
Save oreo!
 
Maszkarra 
Jestem zły i gryzę



Helped: 25 times
Age: 29
Joined: 15 Apr 2010
Posts: 1066
Location: Suwałki
Posted: 2014-06-23, 00:08   

Nie znam się na tym zbytnio, ale oprócz zakopania Graala na mapie można go jeszcze chyba umieścić w sakwie bohatera, czyli można tam ich napchać mnóstwo. Chyba, że źle coś kojarzę.

Szanse jeden na milion maja to do siebie, że sprawdzają się w 9 na 10 przypadków.
 
 
Margaret 

Helped: 1
Joined: 14 Jun 2014
Posts: 8
Location: Brojce
Posted: 2014-06-23, 17:06   

Maszkarra wrote:
Nie znam się na tym zbytnio, ale oprócz zakopania Graala na mapie można go jeszcze chyba umieścić w sakwie bohatera, czyli można tam ich napchać mnóstwo.


Zgadza się. Wystarczy tylko w edytorze map wejść w menu bohatera (zakładka artefakty) i tam można bez problemu umieścić ile się chce. Tak samo można ustawić, żeby Graal był wybudowany od razu w mieście.
 
heroes3 



Helped: 8 times
Age: 38
Joined: 31 May 2015
Posts: 757
Posted: 2015-06-02, 13:34   

Żeby już nie zakładać nowego tematu, zadam jedno krótkie pytanie tutaj.
Wg AW w opisie WŻ mamy:
"Zwiększa cotygodniowy przyrost podstawowej populacji wszystkich stworzeń o 50%, generuje codziennie 5000 sztuk złota oraz udostępnia wszystkie zaklęcia w twojej gildii magów"
Tymczasem u mnie (Złota Edycja) oprócz w/w jest jeszcze coś takiego, że co poniedziałek każdemu bohaterowi podwaja punkty magii. Tzn. jak bohater ma np. 300 pkt magii, to jak siedzi w WŻ z niedzieli na poniedziałek, to robi mu się 600 pkt. magii.
Też tak macie, czy to tylko u mnie tak się dzieje? Dotyczy to Złotej Edycji, czy innych wersji HoM&M3?
No więc jak to z tym Graalem w WŻ?
 
Malekith 
I Am Justice



Helped: 85 times
Joined: 30 May 2008
Posts: 2986
Posted: 2015-06-02, 17:20   

Musiałeś pomylić miasto z Lochami. Wir Magii podwaja raz w tygodniu.

Nigdy nie spotkałem się z takim błędem w WŻ, więc musiałbyś podrzucić jakieś screeny albo zapisy, żeby wyjaśnić sprawę.
 
 
heroes3 



Helped: 8 times
Age: 38
Joined: 31 May 2015
Posts: 757
Posted: 2015-06-02, 17:23   

Malekith wrote:
Musiałeś pomylić miasto z Lochami. Wir Magii podwaja raz w tygodniu.

Spokojnie, jeszcze odróżniam Lochy od WŻ. :-P
Jak się uda, jutro odbieram lapka z serwisu i wgrywam HoM&M3, więc jak tylko znowu mi się coś takiego przydarzy, to podrzucę screeny.
No bo też nie kojarzę jakiegoś artefaktu, czy nawet kombinacji artefaktów, które dawały by ten efekt :roll:
 
Gertios

Joined: 05 Oct 2016
Posts: 3
Posted: 2016-10-14, 09:43   

No ale cięzko własnie tego graala zdobyć na moje
 
Mikus 



Helped: 18 times
Age: 31
Joined: 27 Jan 2011
Posts: 2897
Location: Bydgoszcz
Posted: 2016-10-14, 13:17   

Kwestia tego gdzie Graal będzie ustawiony, na losowych mapach wiadomo, że jak trafi się on blisko jednego z przeciwników to jesteś prawie bez szans bo komputerowi wystarczy garstka obelisków aby znać mniej więcej jego położenie.

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
cathpeta33 

Age: 39
Joined: 08 Jul 2021
Posts: 1
Posted: 2021-07-08, 10:34   

Chaos wrote:
graal można wykopać (dzięki mapce z obelisków) lub znaleźć miasto z wybudowanym graalem assurance obsèques (na niektórych mapach miasta mają na start zbudowanego graala)

@edit
nie jestem pewien ale chyba w wojnie panowanej możesz mieć 2 miasta z graalem :)

W każdym razie dobrze jest mieć taki pomnik w domu, nie sądzisz.
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
Jump to:  

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group