Akademia Wojny - forum

KKM - II Edycja - GŁOSOWANIE

krzemo - 2008-07-10, 22:51
: Post subject: GŁOSOWANIE
tworzę temat na głosy.

oczywiście głosować można dopiero po północy, czyli za... godzinę, 10 minut :)

a zakładam to wcześniej, by zarówno "ranne ptaszki" jak i "nocne marki" mogły głosować od początku 11 lipca.

warunek głosowania:
min. 50 postów

jeżeli są tacy którzy nie chcą by inni znali jego głos, niech napiszę do mnie pw. (szczerze mówiąc to pewnie nikt nie napisze =p)

[ Dodano: 2008-07-11, 00:03 ]
MOŻNA GŁOSOWAĆ :^)
Malekith - 2008-07-11, 08:32
:
Czarna Magia - lol772
lol772 - 2008-07-11, 08:34
:
Magia Zagłady - Malekith
Shakti - 2008-07-11, 08:36
:
Magia akademików Bartmana. Gość badzo fajnie podszedł do tematu. Płakałem ze śmiechu. :mrgreen:
Paweł - 2008-07-11, 08:58
:
No cóż...
Magia Zagłady - Malekith
8-)
Cor Kalom - 2008-07-11, 10:03
:
Po dłuższych zastanowieniach zagłosuje na Malekitha.
Majer - 2008-07-11, 11:59
:
wiec tak nie było mnie trochę na forum ale zagłosować muszę. Magii Malekitha tak jak mówiłem nie zmienił czcionki wiec nie przeczytałem głosu nie dostanie. Magie lola,rechetcha,lorda są za krótkie. I mam wielki moralny dylemat miedzy bartmanem i krzemem. Patrząc obiektywnie proszę o przyznanie po punkcie każdemu z panów lub żeby nie otrzymali żadnego punktu ale wtedy wyjdzie ze są na równi z innymi dlatego najlepiej będzie 1 punkt bartman 1 punkt krzemo. Dziękuje bardzo :)
Malekith - 2008-07-11, 12:09
:
Majer wrote:
Patrząc obiektywnie proszę o przyznanie po punkcie każdemu z panów lub żeby nie otrzymali żadnego punktu ale wtedy wyjdzie ze są na równi z innymi dlatego najlepiej będzie 1 punkt bartman 1 punkt krzemo. Dziękuje bardzo :)


Obawiam się że tak nie można.

PS Jesteś adminem to sobie mogłeś wejść w edita, usunać czcionkę, przeczytać i zamienić spowrotem.
Majer - 2008-07-11, 13:23
:
Chodzi o zasady a nie że mi na PW wyślesz bez czcionki ja już zagłosowałem. Będę nalegał żeby obaj dostali po 1 punkcie
Malekith - 2008-07-11, 14:36
:
Jak tam chcesz. Ale wątpie że by dali po 1 głosie na krzema i bartmana.

Najlepiej zagłosuj na krzema to bedą mieli po równo.

[ Dodano: 2008-07-11, 14:39 ]
Albo daj im po pół głosu/punktu :lol:
Malekith - 2008-07-11, 18:28
:
krzemo wrote:
2.malekith, mam zagadkę:
komu powinno zależeć na przeczytaniu twojej pracy?


Chcę być oryginalny a wy mi takie rzeczy piszecie.
bartman - 2008-07-11, 19:10
:
Oczywiscie Krzemo - uzasadnialem juz wczesniej :-D
po prostu... :lol: :lol: :lol:
zlatan - 2008-07-11, 20:36
:
krzemo i koniec :-P
krzemo - 2008-07-12, 00:14
:
NO I KONIEC, MAM TERAZ DWIE WERSJE POWIADOMIENIA WAS O WYNIKACH, SAMI WYBIERZCIE SOBIE DOGODNIEJSZĄ

pierwsza, na cześć założyciela konkursu - Tarnoob'a!

"Wstawszy z łoża podążyłem ku łazience. po załatwieniu tych przyziemnych spraw poszedłem do kuchni, gdzie ugotowałem kolejne parówki.... Jedząc je, myślałem o konkursie kolegium magi... drugiej edycji... u la la! Kiedy zjadłem pyszne paróweczki z konstaru, umyłem ząbki, po czym wyszedłem na balkon by powiadomić was o wynikach głosowania. Na początek przypomnę graczy:

Malekith - nikt nie wie, jak wygląda, ponieważ lubi pisać czarną czcionką. Jedni mówią o połączeniu kurczaka z człowiekiem, ale czy warto ufać plotkom? Jego magia zagłady nie jednego zgładziła...

lol772 - wysłannik czarnej magi, która powstała w gorącym kotle smoły. Mag ten przez swoją magię traci orientację w piwnicy...

krzemo - to ja! to ja!

bartman - Legenda głosi, że bartman jest nietoperzem (wystarczy spojrzeć na jego nick). Nietoperzem który zamiast w jaskini - wisi w akademikach, gdzie kreuje nowe kierunki magii...

retech - a... taki sobie kolo :D

lord kloszardes - władca kloszy od lamp - stąd jego nazwa. Tym razem postanowił przedstawić nam swoją magię wulkanicznych lordów...

ludu akademii wojny! po przeliczeniu głosów wychodzi podobna sytuacja, co w poprzedniej edycji..

na pierwszym miejscu są:
krzemo, bartman i malekith
na drugim miejscu są:
lol772
na trzecim:
retech, lord kloszardes"


i druga

Moi drodzy, po przeliczeniu głosów mamy remis. Na pierwszym miejscu - z liczbą 3 głosów stoją: krzemo, bartman oraz malekith.

Na drugim miejscu, z jednym głosem - lol772

na trzecim retech oraz lord kloszardes

Gratulujemy i dobranoc :)

Paweł - 2008-07-12, 10:29
:
Ej no... moim zdaniem głosowanie powinno trwać przynajmniej 3 dni... zagłosowało 7 osób i znowu remis... proponuje, albo przedłużyć głosowanie, lub dogrywek trzech "bosów"...