Akademia Wojny - forum

Grupa testerów - Królestwo Niezwyciężone

shadson93 - 2012-05-30, 14:07
: Post subject: Królestwo Niezwyciężone
Witam serdecznie !

Chciałbym się z państwem podzielić swoją mapką.
Dużo, dużo czasu poświęciłem na jej zrobienie.
Z pewnością posiada jeszcze wiele błędów, które ja nie dojrzałem.
Proszę nie zwracać uwagi na problemy w "Sprawdzanie mapy", gdyż są one celowe.

Dane mapy:
Rozmiar - XL
Ilość graczy - 8/4 (Czerwony i Filetowy -> Konkretne zadania)
Trudność - Bardzo Trudny

Screeny minimapki:


Download:
W załączniku
Tilogour - 2012-05-30, 20:34
:
Nawrzucałeś dużo wszystkiego w odpowiednich miejscach i ładnie to wygląda, chociaż wybredniakom może nie podobać się małe zróżnicowanie terenu (najwięcej jest drzewek i gór). Mogło być lepiej, ale i tak jest dobrze, jeżeli chodzi o wygląd.
Skwer - 2012-05-31, 07:37
:
Wizualnie mapa robi wrażenie, ale nie wiem czy wziąłeś pod uwagę grywalność, np.:
Woda - jeżeli za bardzo będzie utrudniała komunikację, spowoduje straszną ganiane z wrogami to mało kto tą mapę skończy.
Taki jak ten scenariusz musi być ciekawy na wszystkich etapach gry.
shadson93 - 2012-05-31, 09:52
:
Spokojnie dla tego celem scenariusza jest zdobycie konkretnego zamku ;) Uświadomiłem sobie w trakcie robienia tej mapy, ze to gonitwa po wodach za CPU to będzie masakra.
Skwer - 2012-05-31, 16:31
:
Zagrałem tydzień. Strasznie nudna mapa - nie ma co robić, każda kopalnia jest na innej wyspie gdzie pilnuje jej mało wymagający przeciwnik, dodatkowo jesteśmy ograniczani przeciwnikami typu wataha 7lv przez co musimy kisić się tygodniami w jednej strefie w której nic nie ma.
shadson93 - 2012-06-01, 11:20
:
Yhym. No dobrze a powiedz mi czy grałeś czerwonym bądź fioletowym ?
Jeśli nimi grałeś to jakoś mi się wierzyć nie chce, że trzeba siedzieć w zamku i zbierać jakąś tam armię... Na faktycznie watahy....
Skwer - 2012-06-01, 11:31
:
Grałem Bastionem. Jeżeli znowu powrócą mi chęci na singla to spróbuję tą mapę przejść Czerwonym/Niebieskim.