Akademia Wojny - forum

Propozycje - Takie coś o Bastionie ;)

Pioter ziom - 2007-07-27, 13:02
:
A czemu strona akademi wojny nie działa.
mbehemot - 2007-08-03, 17:55
:
lol772 wrote:
kiedy zrobisz inne miasta

Inne miasta juz mam prawie gotowe, musze dorobic kilka szczegolow i wszystko gra. Napisze na stronie jak bedzie wszystko gotowe.

Pioter ziom wrote:
A czemu strona akademi wojny nie działa.

AW(akademia wojny) nie działala przez kilka ostatnich dni lipca, poniewaz byl za duzy tranfser danych i serwer wylaczyl strone. w sierpniu zmienie serwer na lepszy i strona nie bedzie sie wylaczac.
Shakti - 2007-08-16, 19:02
:
erolek wrote:
jeszcze raz pytam: po co to do *****? mamy już szczegółowe artykuły o miastach z wymaganiami i kosztami wiec po co ty to robisz?? strata czasu :-|


Erolek ma rację. Na każdej stronie możesz znaleźć takie same info. Może coś od siebie byście dodali? jakąś ciekawostkę, coś co może wiedzieć ktoś bardziej zaawansowany, a nie ktoś kto gra w herosów tydzień.
mbehemot - 2007-08-16, 19:25
:
Shakti wrote:
Może coś od siebie byście dodali? jakąś ciekawostkę, coś co może wiedzieć ktoś bardziej zaawansowany, a nie ktoś kto gra w herosów tydzień.

To by mozna napisac w opisie miasta na początku artykulu o miescie. Ta robota nalezy do redaktorów - Majera i Erolka. No chyba ze bylby ktos tak dobry i napisalby artykul o jakims miescie :-)
Anonymous - 2007-08-17, 15:24
:
Ja się nie zgodze z Erlokiem który uważa że jest to zbędne!. Moim daniem mbehemot miał świetny pomysł tworząc coś oryginalnego nie sądze żeby na innych stronach poświęconych Heroesom można byłło znaleśc coś podobnego
Shakti - 2007-08-17, 23:13
:
Filipp wrote:
tworząc coś oryginalnego nie sądze żeby na innych stronach poświęconych Heroesom można byłło znaleśc coś podobnego

Na każdej stronie o herosach znajdiesz te informacje, więc nie jest to zbyt oryginalne.
Odnośnie artykułu na temat Nekropolii to tylko przyklasnąć. Jeśli mógłbym jakoś pomóc, to czułbym się zaszczycony.
Super gdyby z czasem powstały takie artykuły o każdym mieście.
Możnaby się pokusić i opisać też to miasto uwzględniając WOG... czy nie chcę zbyt wiele?
Anonymous - 2007-08-17, 23:21
:
heheh Shakti co ci szkodzi wymagaj coraz więcej zeby osoby odpowiedzialne za stronę nie nudziły się!!!
Anonymous - 2007-08-18, 10:17
:
Hmmm... Ja też mógłbym, zamieścić na stronie parę informacji. Przede wszystkim chciałbym doszlifować te graficzne opisy miast. zauważyłem parę niedociągnięć i mógłbym je naprawić, skoro ta strona jest zrobiona w html. musiałbym jednak mieć cały katalog ze wszystkimi grafikami, żeby potem zgadzały się ścieżki względne.
Shakti - 2007-08-18, 12:22
:
Tak sobie myślę, że moglibyśmy tworzyć taki artykuł wspólnie na forum, a dopiero później ktoś by to fachowo umieścił na stronie. To znaczy ktoś zakłada temat np: Nekropolia i wszyscy zajmują tam głos, a potem jeden mądry z tego forum zrobi artykuł. Wtedy moglibyśmy wszyscy podyskutować o danym mieście bardzo dokładnie, nie byłoby jednostronnych opinii ani błędów. To by było chyba coś nowego.
Anonymous - 2007-08-18, 13:43
:
Świetny pomysł! Popieram!
Ale mi chodziło o to, że mógłbym oprawiać te "graficzne" opisy miast - zauważyłem parę niedociągnięć. musiałbym tylko dostać od mBeha katalog z tymi opisami i wszystkimi grafikami - znam HTML, więc mógłbym pogrzebać trochę w kodzie.
Shakti - 2007-08-18, 13:58
:
Więc gdzie zakładamy ten temat i jakie miasto idzie na pierwszy ogień? No i kto na ochotnika to podsumuje i napisze artykuł?
Anonymous - 2007-08-18, 14:16
:
Uważaj na ortografię, Shakti!
Myślę, że te wszystkie tematy wszystko może być tu - to znaczy w tawernie. Na pierwszy ogień pójdzie raczej Cytadela - miasto kontrowersyjne, bardzo specyficzne klimatem i na pierwszy rzut oka słabe, a mimo to często wybierane na turniejach. Myślę, ze dyskusję mogę podsumować ja - bądź co bądź, wszystkie semestry od czwartej do szóstej klasy miałem 6 z polskiego ;-)
mbehemot - 2007-08-18, 20:34
:
Shakti wrote:
moglibyśmy tworzyć taki artykuł wspólnie na forum,

Świetny pomysł, popieram. Tarnum założył już temat, tak więc... do roboty :-)
Eaglevcl - 2007-09-08, 22:51
:
Erolek o_O nie znas zkosztow i wymagan all budowli xD ^^

Ja sam nie wiem czy znam ale wydaje mi sie ze tak w 90+% [po tylu latach to i idiota by sie nauczyl ;)]
Paweł - 2008-03-05, 17:50
:
To bardzo dobry pomysł z tymi miastami szczgólnie dla początkowych graczy.