Nie da się obniżyć w żaden sposób morale Minotaurów. Wyjątkiem jest posiadanie artefaktu Duch Opresji (wtedy morale są neutralne).
W Polsce w XXIw. wybuchła wojna domowa. Największe miasta Polski rywalizują teraz ze sobą o dominację nad krajem. Kto by się spodziewał wojny w tych czasach?
Czerwony - Warszawa
Niebieski - Poznań
Zielony - Kraków
Brązowy - Gdańsk
Pomarańczowy - Wrocław
Town portal, dd, fly wyłączone.
Mapa ogółem spoko brakowało mi trudności w środkowej fazie gry około 5 miesiąc w ciagu tgodnia przez dołączenie się jednostek i ulepszeniu ich gra przez 2 miesiące opierała się na szukaniu zamków wrogów chcąc zdobyć latarnie morską dołączyło się 140 jednostek 7 tierowych na mapie znajduje sie za dużo dobrych artefaktów . Grało mi się przyjemnie ale udoskonalenie mapy na pewno by pomogło Mapa fajna polecam dla osób dopiero zaczynających jak i dla starszych graczy .
+
prosta , luźna, niewymagająca rozgrywka. szybko sie nudzi. mnostwo surowcow, z ktorymi nie ma co robic, bogactwo az za mocno. mocne 3/5
Nie jest zła, dużo zasobów, dużo zamków, sporo biegania po mapie ale po zdobyciu obu inferno jest łatwiej. Da się jakoś zdobyć grala czy on sobie jest bo jest?
Gdzie Krzyżacy?
niektóre antywiry uznają pliki map (zwłaszcza te z hoty) za wirusy
sprawdźcie, czy to nie false positive wynik
plik zawirusowany
Gdańsk przystań pasuje, Kraków Nekro beka :D dramat ten ich smog :)