Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Kampanie
Autor Wiadomość
mbehemot 



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 24 Kwi 2007
Posty: 547
Wysłany: 2007-06-09, 09:23   Kampanie

Piszcie w tym temacie jakie kampanie przeszliście, które Wam sprawiały kłopoty, swoje wyniki, które kampanie podobały się wam najbardziej.
 
Pioter ziom 
Po prostu ziom



Dołączył: 03 Cze 2007
Posty: 511
Skąd: Erathia
Wysłany: 2007-06-14, 21:14   Kampanie-odp.

Najfajniejsza to eliksir życia, lubię jak strzelcy strzelają! :mrgreen: Będę musiał jeszcze duuużo przejść kampanii. Słyszałem, że w "Ostrzu Armagedonu" są najtrudniejsze kampanie. :shock:

pIsHeM PoPrAfFnIe pO PoLsKó :*:*:*:* :) ^^
.
Ostatnio zmieniony przez Tarnoob 2010-01-15, 17:14, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
lol772 



Pomógł: 21 razy
Wiek: 29
Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 3176
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2007-07-13, 09:22   

To prawda. Mam na koncie narodziny barbarzyńcy i całe odrodzenie erathii. Największą trudnoś sprawiła mi kampania z Lordem Haartem.
Ostatnio zmieniony przez Tarnoob 2011-12-25, 15:31, w całości zmieniany 2 razy  
 
Pioter ziom 
Po prostu ziom



Dołączył: 03 Cze 2007
Posty: 511
Skąd: Erathia
Wysłany: 2007-07-13, 12:15   

Lol, jak ci się podobał filnik na koncu odrodzenia erathii? (Jak ten były król erathii z czerwonymi oczami został zabity przez swoją żywą córkę?)

pIsHeM PoPrAfFnIe pO PoLsKó :*:*:*:* :) ^^
.
 
 
Gyross

Dołączył: 21 Lip 2007
Posty: 8
Wysłany: 2007-07-21, 13:38   

Prawdę mówiąc to przeszedłem wszystkie. Te 5 lat to chyba wystarczająco dużo czasu, co nie? Najlepsza była ta pt Ostrze Armagedonu, Z Gelu, Xseronem, Katarzyną i Rolandem - najdłuższa i najciekawsza.
 
Tarnoob
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-06, 10:24   

Ja zawsze miałem problemy z kampaniami. przeszedłem tylko eliksir życia i to na najsłabszym poziomie. No i można powiedzieć, że przeszedłem "Podbój podziemi" (Heroes Chronicles), ale w ostatniej planszy wspomogłem się kodami :-/
 
Atanamir 
Półelf-nekromnta


Wiek: 31
Dołączył: 05 Sie 2007
Posty: 19
Skąd: że znowu?!
Wysłany: 2007-08-06, 11:39   

Ja przechodziłem "niech żyje królowa", dotarłem do misji ze zbieraniem gryfów i się zniechęciłem :/ Podziemia i diabły tylko jedną misję ruszyłem, przeszedłem całe 'tnij i siecz", zacząłem eliksir życia.
 
 
lol772 



Pomógł: 21 razy
Wiek: 29
Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 3176
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2007-09-03, 12:16   

niech żyje królowa jest prościutkie eliksir też przejdz armagedon
 
bartek#4

Dołączył: 04 Wrz 2007
Posty: 4
Wysłany: 2007-09-04, 18:20   

a ja gram aktualnie w "niech żyje król" i mam pewne problemy. w pierwszym scenariuszu mogę zdobyć artefakt, który pozwoli mi na przekroczenie granic bez wizyty u kluczników, ale za chiny nie wiem gdzie on jest, a jeśli chodzi o tego "duch opresji"(chyba taka nazwa), to jak mam go użyć, żeby granica się otworzyła? jeszcze mam pytanie odnośnie ostatniej misji, w której mam podbić zamki i unicestwić wrogów. rozwijałem się jak najszybciej umiałem i zebrałem trochę wojska, podbiłem dwa zamki i jakiegoś gostka, który się napatoczył unicestwiłem. myślałem, że wszystko jest dobrze, a tu nie wiem skąd wylazło chyba z 5 bohaterów napakowanych, że nie dałbym rady moim najlepszym ani jednego pokonać. jak tu grać z takimi? jak komputer potrafi tak szybko się rozwinąć, że uzbierał tyle woja? niby zaczynaliśmy z równą liczbą zasobów. jakieś wskazówki? czytałem w jakiej kolejności budować najlepiej miasto i jak posługiwać się czarami, ale mimo to nie miałbym szans. może ktoś pomoże? z góry dzięki.
 
lol772 



Pomógł: 21 razy
Wiek: 29
Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 3176
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2007-09-04, 18:28   

o jaką kampanie ci chodzi ???
 
bartek#4

Dołączył: 04 Wrz 2007
Posty: 4
Wysłany: 2007-09-04, 18:47   

napisałem tytuł: "niech żyje król"
misja1: wskrzeszenie króla, znalezionym artefaktem.
misja2: zdobycie 2500 szkieletów
misja3: pokonanie Mota - rycerza śmierci
misja4: pokonanie wszystkich na mapie i zdobycie zamków

jest to kampania z heroes 3 bez dodatków. grasz w niej nekropolią.
 
lol772 



Pomógł: 21 razy
Wiek: 29
Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 3176
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2007-09-05, 15:10   

a poczekaj zaraz coś napisze
 
bartek#4

Dołączył: 04 Wrz 2007
Posty: 4
Wysłany: 2007-09-05, 23:52   

szkoda,że tak mało ludzi tu wchodzi.
 
Dracon 
Pogromca Smoków



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 93
Skąd: Bracada
Wysłany: 2007-09-15, 21:46   :(

Ja niestety nie mam Armagedonu Bladeu a słyszałem że tam są najfajniejsze kampanie. Jak dla mnie, te z Odrodzenia Erathii są cienkie, ale bardzo fajne są te z Shadow of Death (szczególnie jak gram Sandrem;)) I bartek4 najprostrza odp na twe pytanie jest jednym słowem :KODY
 
hrabia Rödrück
poczatkujacy



Dołączył: 26 Wrz 2007
Posty: 71
Skąd: Stettin
Wysłany: 2007-09-26, 14:09   

bartek#4 napisał/a:
a ja gram aktualnie w "niech żyje król" i mam pewne problemy. w pierwszym scenariuszu mogę zdobyć artefakt, który pozwoli mi na przekroczenie granic bez wizyty u kluczników, ale za chiny nie wiem gdzie on jest, a jeśli chodzi o tego "duch opresji"(chyba taka nazwa), to jak mam go użyć, żeby granica się otworzyła? jeszcze mam pytanie odnośnie ostatniej misji, w której mam podbić zamki i unicestwić wrogów. rozwijałem się jak najszybciej umiałem i zebrałem trochę wojska, podbiłem dwa zamki i jakiegoś gostka, który się napatoczył unicestwiłem. myślałem, że wszystko jest dobrze, a tu nie wiem skąd wylazło chyba z 5 bohaterów napakowanych, że nie dałbym rady moim najlepszym ani jednego pokonać. jak tu grać z takimi? jak komputer potrafi tak szybko się rozwinąć, że uzbierał tyle woja? niby zaczynaliśmy z równą liczbą zasobów. jakieś wskazówki? czytałem w jakiej kolejności budować najlepiej miasto i jak posługiwać się czarami, ale mimo to nie miałbym szans. może ktoś pomoże? z góry dzięki.

Ten artefakt to taki medalion z czerwono-niebieska kokarda jak pamietam. Ale glowy nie dam, bo mi sie mogly kampanie pomylic. Gram juz ponad rok i mam takie same problemy jak Ty, a jak przeczytalem na forum zawodow w Heroes3 w forum Jaskini Behemota, gdzie jeden kolega mape przeszedl w 4 dni, gdy inni w 60 to wogole mam dola. Mimo wszystko odradzam stosowanie kodow, jak gdzies juz padlo, gdyz nie jest to uczciwe i zabiera duzo radosci z ukonczenia misji (przynajmniej tym, ktorym chodzi o poznanie i bawienie sie gra, a nie najszybsze jej zaliczenie i przejscie do kolejnej).
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 1 z 20
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group