Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Bohaterowie
Autor Wiadomość
Dago 
Człowiek



Pomógł: 4 razy
Wiek: 28
Dołączył: 03 Mar 2013
Posty: 528
Skąd: jestem.
Wysłany: 2017-09-13, 15:36   

Shak jest lepszy od gunnara :P (no i tera hejtucjcie, frajerzy, hejtujcie)
Crag Hack, Tyraxor, Gretchin... Tej trójki nie wymienić mówiąc o Strongholdzie to grzech :P
W rampie oprócz chujowej Kairi jest jeszcze Ivor :P
W Towerze nie wymieniłeś, mam nadzieję przez pomyłkę, Solmyra <3
Inferno... No Calh Calhem, ale Ignatius też jest raczej popularnym wyborem... No i marius jak chodzi o lategame.
Edric to totalnie z dupy bohater, nigdy w życiu. Valeska albo Caitlinn.
Gerwulf to kolejny bait xD bohater z dupska, nic a nic sobą nei prezentuje no i nawet nie daje reptylionó, więc to totalny garbeć. Wystan, od biedy Alkin (nei wiem po co ale można), opd biedy moze Bron, również od biedy Drakon... Eh!
Ani Thant, a już na pewno nie znerfhammerowani zasadami HW Isra i Vidomina. A juz NA PEWNO nei chujowy sandro. Gosha, a jak na hocie, to po co grać necro :p ale poważnie to w Hota chyba jednak Clavius... No, chyba, ze gra sietypka od wampirów? Ale wątpię szczerze...
W confie poza Grindanem, który faktycznie jest super, należy zastanowicsię nad całą gamą świntych bohaterów. Przede wszystkim Luna, która w 3 turze czy tam którejśkolwiek ,, gdy mamy te 5 mocy, bez strat (strata 2 rusałek, please) robi minimalna konserwę wydajac jedynie manę na to.... Jest Monere i Lacus, którzy równeiż prezentuja porządny poziom jako main herosi. No i wreszcie na jakieś S/M mapy porządna jest Ciele. A to w usmie nei koneic porządnych psotaci tego zamku, to po prostu są najlepsi.
Cove to juz wgl śmiech. Wymieniasz Corkesa, któy jest gorszym Crag Hackiem, a Crag Hacka juz nie... No i nie wymieniasz Jeremiego XD który jest tak OP, że przez niego nei wyobrażam sobie nie zbanować Cove na eMce (tzn no jak jestem first pick to mogę nei zbanować tlyko picknąć, jak umiem tym grać xD)... No i Eovacius, który sprawwia, ze ampa z trudnej staje sięłatwa instant. No ok, eovacius byłby fajneijszy w jakimś Castlu (3x kusznicy xD)... No ale i tak. Lurkuj wincy i najpeirw się naucz, a potem postuj, dobra zasada :D.... Dalej kisnę z Gerwulfa, Sandro i Edrica, którzy sątak randomowi tutaj żę dalej się zastnawiam skąd takie pomysły...

Bass solo, take one.

- Jestem trollem? - Dago
- Hmmm... Masz 40hp i się regenerujesz. Tak. - Malekith
 
 
Lwikcrg


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 03 Wrz 2017
Posty: 89
Wysłany: 2017-09-13, 19:43   

Manha napisał/a:
Tak na szybko:
Dungeon- Gunnar, Shakti
Stronghold- Dessa, Gundula
Rampart- Kyrre
Tower- Neela, Cyra
Inferno- Calh?
Castle- Mullich, Edric
Fortress- Tazar, Gerwulf
Necro-Thant, Sandro, Isra
Conflux- Grindan
Cove- Corkes

Loch ok zgodze się,
do strongu dodał bym craga i tyraxora,
Do rampartu dodał bym:ivora,mephale czasami elescharda (czy jak to siępisze :) )
Jeśli grać inferno to albo marius albo inte......... ten od chochli z taktyką
Jak grać zamkiem to polecam valesce,loynosa,caitlin,moulicha lub orina
Z cytką się nie zgodze tazar jest ok ale farta tyrzeba mieć by taka pierwsza pomoc,artyleria,balistyka nie powpadały( ja nie mam tego farta i zazwyczaj trafia mi się na nim sam syf :(
Gerwulf w kampani jest ok bo wszystko balista czyści i łatwo się zamek broni ale słaby na maina ja wolę wziąć Wystana który ma 2 umiejętności a łucznictwo bardzo dobre bo lizki są i tak dobre ale przy wystanie i 50% wincej dmg robią zadyme!
Necro to zależy jak kto patrzy jak na m mult się gra to raczej galtharan a w single to tak jak mówisz isra lub vidomina thant jest ok ale sandro słaby z racji ,że większość gry wspomagasz jednostki a nie walisz spelem
Conflux natomiast ma bardzo mocnego bohatera którym jest jak wspomniał dago lacus!Monere też ok bo ma 2 dobre sloty i jest wędrowcem(wędrowcy mają premie do ruchu!)
Cove tu już nie będę się rozpisywał bo dago wszystko powiedział dodam tylko o tej od 1lvl'u jednostki bo ma ona niezłą armie na start i taktyke która bardzo wiele daje!
 
hrabo 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sty 2016
Posty: 641
Wysłany: 2017-09-13, 19:57   

Dago napisał/a:
ale poważnie to w Hota chyba jednak Clavius... No, chyba, ze gra sietypka od wampirów? Ale wątpię szczerze...

Charna jest dobra, ma taktykę na start + dodatkowy stack zjaw zamiast zombie jest całkiem spoko. No i osobiście bardzo szanuję Thanta za cuda wyczyniane w topkach i konsach, tylko tak w zasadzie nigdy nie gram nekro xD

HoMM 3: Complete Rampage mod
 
Ravciozo 
Wielki Wuadca



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 874
Skąd: Polska, Opole
Wysłany: 2017-09-13, 20:29   

W nekro jest generalnie mało złych hirków (inb4: Nimbus, sokoli wzrok OP xD)

[ Dodano: 2017-09-13, 20:31 ]
No i klasa mocy startuje z książką, więc na randomach (bo co innego?) możemy od razu brać czary z kapliczek i zwojów (a jest tego over 9000). Bez tracenia tury na budowę gildii. To jest spory bonus dla martwiaków

And we'll all dance alone to the tune of your death...
 
Dago 
Człowiek



Pomógł: 4 razy
Wiek: 28
Dołączył: 03 Mar 2013
Posty: 528
Skąd: jestem.
Wysłany: 2017-09-13, 20:46   

Przeciez z ombiech jest wincy szkieletow niz ze zjaw, nie?

Bass solo, take one.

- Jestem trollem? - Dago
- Hmmm... Masz 40hp i się regenerujesz. Tak. - Malekith
 
 
tyranuxus


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Lis 2016
Posty: 48
Wysłany: 2017-09-13, 21:15   

Ja sie wypowiem apropo Hoty, bo w nia gram wiecej i cuje sie na niej bardziej komfortowo.
Castle - Valesca, Tyris, Caitlyn, Beatrice
Rampart - Kyrre, Mephala, Ivor, Ufrettin
Tower - Solmyr, Neela, Cyra
Inferno - Cahl, Ignatius, Marius, Pyre
Necropolis - Thant, Charna, (ten od meteorytu)
Dungeon - Shakti, Gunnar, Aijt(beholders)
Stronghold - Tyraxor, Crag, Dessa, Jabarkass, Gretchin, Gundula
Fortress - Drakon, Wystan, Alkin, Tazar
Conflux - Grindan, Monere, Luna
Cove - Jeremy, Eovacius, Anabel, Casiopeja
W tym ujeciu pokazalem, co wedlug mnie jest najlepszym STARTOWYM wyborem. Niektorzy bohaterowie sa wybrani jedynie z powodu otrzymania armii(Valesca, Ivor). Niektorzy sa wybrani, aby zostac(sprobowac) naszymi Main-bohaterami. Czesc z tych bohaterow ma nacisk na early, czesc na late game. Niektore templety faworyzuja innych bohaterow(Drakon na JC). Czekam na to, czy dodalibyscie cos do tej listy. I prosze was, Thant jest jednym z najbardziej broken postaci w tej grze, Clavius? xd? Thant to jeden z powodow, dlaczego necro jest tak silne na SoD :)
 
Manha 



Wiek: 32
Dołączyła: 17 Cze 2017
Posty: 14
Wysłany: 2017-09-13, 21:50   

do Dago
"Kto według was jest najlepszy z poszczególnego zamku, a kto jest waszym osobistym ulubieńcem? Piszcie też kto zalicza się do grona cieniasów."

Mój wybór jest subiektywny, a ty się tak stary nie spinaj bo albo sraki albo zawału dostaniesz, a doktoratu z hirków i tak nie obronisz, bo lepsi od ciebie na nim zęby zjedli. Trzymaj się.
 
Ravciozo 
Wielki Wuadca



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 874
Skąd: Polska, Opole
Wysłany: 2017-09-13, 21:54   

tyranuxus napisał/a:
Thant jest jednym z najbardziej broken postaci w tej grze
Zgadzam się, choć tbh nieczęsto go u ruskich widuję ;)
Nie wiem też czemu nikt nie wspomina o Miriam/tej od psów i Leenie - na early są bardzo mocne. Leena to najbardziej hajsowy boh (poza Haartem na bardzo wysokim levelu, ale to margines), a odkrywczy boost na początku gry może dać mega przewagę. Trzy-cztery kamyki i Miriam widzi na 4 pola dalej - to jest potężny kop ku tempie (tempie? tempu?) gry.

[ Dodano: 2017-09-13, 21:56 ]
(Czemu nikt nie potrafi poprawni napisać 'Elleshar'? Serio, chyba nikt xD)

And we'll all dance alone to the tune of your death...
 
hrabo 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sty 2016
Posty: 641
Wysłany: 2017-09-14, 08:16   

tyranuxus napisał/a:
Rampart - Kyrre, Mephala, Ivor, Ufrettin

Na jakim templu wziąłbyś papaszkę Ufretina, zamiast kogoś z poprzedniej trójki (albo w zasadzie kogokolwiek inngeo xD)?

HoMM 3: Complete Rampage mod
 
tyranuxus


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Lis 2016
Posty: 48
Wysłany: 2017-09-14, 09:14   

hrabo napisał/a:
tyranuxus napisał/a:
Rampart - Kyrre, Mephala, Ivor, Ufrettin

Na jakim templu wziąłbyś papaszkę Ufretina, zamiast kogoś z poprzedniej trójki (albo w zasadzie kogokolwiek inngeo xD)?


Ufrettina bierzesz, bo daje +50% szans na zwyciestwo, a w kombinacji ze Scrolem Przyzwania Statku oraz Kappa's Hat'em masz ponad 100% szans na win automatycznie. XD

Nie no, Ufrettin to byl swego rodzaju troll, memiczny bohater zeby rozluznic atmosfere :D
 
Dago 
Człowiek



Pomógł: 4 razy
Wiek: 28
Dołączył: 03 Mar 2013
Posty: 528
Skąd: jestem.
Wysłany: 2017-09-14, 16:30   

Thoirrin, na jakim templu wg cb Tyrris jest legitnym pickiem na start zamiast Valeski/Cait? :D Tzn w usmei tam jest sporo innych dizwnych pickó (sznauje papaszkę Ufretina obv. ale jakieś Beatrice, jakieś Ajity, jakieś Pyrre, jakieś Kairi (kappa)... :P

Bass solo, take one.

- Jestem trollem? - Dago
- Hmmm... Masz 40hp i się regenerujesz. Tak. - Malekith
 
 
Ravciozo 
Wielki Wuadca



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 874
Skąd: Polska, Opole
Wysłany: 2017-09-14, 16:46   

Podbijam

And we'll all dance alone to the tune of your death...
 
Volkor
[Usunięty]

Wysłany: 2017-09-14, 19:29   

Witam wszystkich serdecznie, dorzucam swoje grosze do oczywistych konkluzji. W moim rankingu racjonalno-sentymentalnym przedstawia się to tak:
Zamek- bezapelacyjnie Sir Mullich, później w zależności od tego czy jest to main czy poboczny dobry jest Orrin, Loynis z modlitwą
Bastion- lubię Mephalę i Kyrre, choć prosi często biorą Thorgrimma
Forteca- Solmyr (łańcuch piorunów), Cyra za magię powietrza, Neela za płatnerz, generalnie Solmyr rządzi wyglądem i zdolnością
Inferno- nie gram nim za często, ale jak muszę to pierwszy pick Marius
Nekropolis- tutaj to jest w czym wybierać :) Thant gdyby zamiast mistycyzmu miał magię ziemi na start...mimo to jest to druga najlepsza postać imo w H3. Na pierwszym zbanowany i odklejony od rzeczywistości Galthran. Z sentymentu lubię jeszcze Ranloo z Hoty, bo przypomina mi H2.
Loch- miałem zagwozdkę, jest tu wielu super bohaterów: Jeddite, Malekith, Gunnar, na start najlepiej jednak Shakti
Twierdza- meega bohaterowie, za długo by wymieniać, sprawa raczej prosta- Crag, Dessa, Gundula, z sentymentu i wyglądu jeszcze Yog bo bardzo lubię grać cyklopami
Cytadela- tylko Tazar :) Ale gdybym musiał jeszcze brać coś na szybki start to Bron jest fajną opcją bo ma jednostkę 4 poziomu w slocie.
Wrota żywiołów- Monere i Grindan, proste :)
Przystań- Jeremiasz... i wszystko jasne !
 
Dago 
Człowiek



Pomógł: 4 razy
Wiek: 28
Dołączył: 03 Mar 2013
Posty: 528
Skąd: jestem.
Wysłany: 2017-09-15, 00:10   

Volkor - co ci złego zrobiłWystan :D?

Bass solo, take one.

- Jestem trollem? - Dago
- Hmmm... Masz 40hp i się regenerujesz. Tak. - Malekith
 
 
Daffodil 



Pomógł: 2 razy
Wiek: 27
Dołączył: 29 Lis 2009
Posty: 445
Wysłany: 2017-09-15, 01:32   

Dago napisał/a:
na jakim templu wg cb Tyrris jest legitnym pickiem na start zamiast Valeski/Cait? :D
Mi się zdarzało brać, gdy większość guardów była strzelakami, a nie miałem żadnego lepszego boha. ;> Tak że ten... Tyrris jak najbardziej szanuję.
Granie Ajitem pod oczka też propsuję. Wobec Shaktiego wygląda to na czysty masochizm, ale mainowanie oczek sprawia sporo frajdy, tym bardziej, że w HoCie sporo ich dostaje.
Pyrki proszę nie szykanować, niejednemu by spuściła srogi wpierdol. ;)
Ravciozo napisał/a:
Nie wiem też czemu nikt nie wspomina o Miriam/tej od psów
Ja niedawno zacząłem Miriam doceniać. Dodać jej jakieś arty do zwiadu i staje się chodzącym obserwatorium (chociaż i bez artów nieźłe ma paczałki).

Justice will prevail.
Ostatnio zmieniony przez Daffodil 2017-09-15, 18:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 33 z 36
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group