Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Do zakończenia I etapu konkursu MapMaker AW pozostało 3 dni
Odpowiedz do tematu
mapa swiata
Autor Wiadomość
Notoja 

Dołączył: 04 Lip 2017
Posty: 8
Wysłany: 2017-11-22, 18:02   mapa swiata

Szukam freakow zapalencow:)))) do stworzenia mapy w rozmiarze G.
Mozna to zrobic samemu lecz po pierwsze CZAS, a po drugie byloby to "ubozsze" o wartosc, ktora doda ktos jeszcze.
Mialoby to byc mozliwe jak najwierniejsze odzwierciedlenie miejsc , w ktorym ze smaczkiemem polaczone bylyby watki historyczne, mitolologiczne i te z najdobitniejszych powiesci. Kilka szczegolnych zamyslow mam: )

Ale wiadomo co dwie/trzy/CZTERY! glowy to nie jedna ; )
A Szukam raczej wiecej niz jednej hehe

Do wspoltworzenia scenariusza - Oczywista znajomosc historii pewnych watkow mitologicznych i z powiesci badz gotow sobie troche watkow przyswoic, no i umiec wszystko splesc by ten nasz twor byl jeszcze bardziej kozacki: )
W procesie odzwierciedlania terenu nie przewiduje, by braly udzial wiecej niz dwie osoby. Co za duzo to... Potem to nie fajnie wyglada ; p CO INNEGO GDY TEN PROCES BYLBY JUZ W Finalnej fazie, to wtedy pewne smaczki od trzeciej osoby jak najbardziej.
I najwazniejsze... dorobek, a raczej ZMYSL w tworzeniu map.Fajnie jakby kto chetny podeslal z pierwsza wiadomoscia do mnie od razu jakas swoja mapke. Oczywista w odpowiedzi dostaniesz moja:)
JESLI PO ROZMOWIE UZNAMY, ze jest CHEMIA to wtedy ruszymy. By ten, kto mapke odpali czul, ze gra w cos jednolitego/spojnego i przede wszystkim porywajacego:)

Mail: damianseat@gmail.com
Ostatnio zmieniony przez Notoja 2017-11-22, 19:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
Kostuch


Dołączył: 25 Sie 2012
Posty: 68
Wysłany: 2017-11-22, 18:25   

Ty nie jestem chętny, ale nie rozumiem jak mozna zachęcać ludzi do takiego projektu wówczas gdy nie mówisz nic o sobie, chcesz doświadczonych mapmakerów do pomocy przy czym sam jestes nonamem

Mama mnie pyta czy wierze w Boga?
Mamo odpowiedz, czy Bóg wierzy we mnie?
 
New Year 
Rinasce piu gloriosa



Pomógł: 38 razy
Dołączył: 20 Gru 2015
Posty: 666
Skąd: Z krainy ognia
Wysłany: 2017-11-22, 18:40   

1.Otwórz słownik ortograficzny, a po tym wróć do nas.
2.Masz jakiekolwiek doświadczenie z robieniem mapy? Jeżeli nie to nawet nie mamy o czym gadać
3.
Notoja napisał/a:
Mialoby to byc w miare najwierniejsze odzwierciedlenie miejsc , w ktorym ze smaczkiemem polaczone bylyby watki historyczne, mitolologiczne i te z najdobitniejszych powiesci.

Tak dużo chcesz, a i tak nic z tego nie zrobisz. To się wszystko na XL nie zmieści. No chyba, że chcesz robić mapę rozmiaru G, ale wówczas to jeszcze bardziej nie mamy o czym gadać.
4.
Notoja napisał/a:
Kilka szczegolnych zamyslow mam: )

Jak już je masz to czemu nie podzielisz się nimi?
5.
Notoja napisał/a:
Do wspoltworzenia scenariusza - Oczywiste masz znac historie i pewne watki mitologiczne i z powiesci badz gotow sobie troche watkow przyswoic, no i umiec wszystko splesc by ten nasz twor byl jeszcze bardziej kozacki: )

Tylko że to ma być twoja mapa. To ty wymyślasz fabułę i decydujesz o czym ma być mapa, nie ja.
6.
Notoja napisał/a:
W procesie odzwierciedlania terenu nie przewiduje, by braly udzial wiecej niz dwie osoby. Co za duzo to... Potem to nie fajnie wyglada ; p CO INNEGO GDY TEN PROCES BYLBY JUZ W Finalnej fazie, to wtedy pewne smaczki od trzeciej osoby jak najbardziej.

Jak wyobrażasz sobie tworzenie mapy przez dwie osoby. Będą się plikami mapy wymieniać? To nie Word gdzie wystarczy ctrl+c ctrl+v. Do tego myślisz o "Finalnej fazie" kiedy nawet nie zaczęliśmy.
7.
Notoja napisał/a:
I najwazniejsze... dorobek, a raczej ZMYSL w tworzeniu map.Fajnie jakby kto chetny podeslal z pierwsza wiadomoscia do mnie od razu jakas swoja mapke. Oczywista w odpowiedzi dostaniesz moja:)

Czyli szukasz mapmakera samemu nie mając doświadczenia w byciu mapmakerem. Obiecujesz nam w zamian za wysłanie mapy swoją mapę. Wstaw ją na nasz serwer to przekonamy się ile jesteś wart.
8.
Notoja napisał/a:
JESLI PO ROZMOWIE UZNAMY, ze jest CHEMIA to wtedy ruszymy. By ten, kto mapke odpali czul, ze gra w cos jednolitego/spojnego i przede wszystkim porywajacego:)

Śmiem się założyć, że po przeczytaniu posta nikt nie będzie chciał z tobą współpracować. Nie masz nic co mógłbyś nam zaoferować. Nawet w pełni zarysu mapy nie masz.

Ja rozumiem gdybyś miał częściowo zrobioną mapę i pytałbyś o szczegóły, Jednak ty nie masz nic i liczysz na to, że znajdzie się grono ludzi, które w większości zrobi robotę za ciebie. Ja chcę dowodów na to, że nie rzucasz słów na wiatr. Bez tego nawet nie odpowiadaj na mój post, bo będziesz marnował tylko czas. Zresztą nie jesteś pierwszy, który wymyśla jakieś skomplikowane rzeczy, a później ich nie realizuje.

Feniks zawsze zaczyna ale TO ZAWSZE
 
Notoja 

Dołączył: 04 Lip 2017
Posty: 8
Wysłany: 2017-11-22, 18:49   

Juz mialem pisac, by nie sugerowac sie tym ze to moj pierwszy post i w ogole, by zmniejszyc hejt, ktory zaraz sie pojawi heh ale widze nie zdazylem. Ale ja to rozumiem
Ale tak. Pozwole sobie nie odnosic sie do watow co do mojej osoby
Uderzyl mnie jedynie wyrzut w moja strone, ze dlaczego to nie napisze jakie mam zamysly, skoro napisalem ze mam jakies. Nooo... przepraszam. WIDOCZNIE NIE CIebieZUKAM : )

Kostuch. Nie musza byc doswiadczeni. A to ze figuruje jako nolnejm potraktu prosze jako pewna metode
Ostatnio zmieniony przez Notoja 2017-11-22, 18:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
New Year 
Rinasce piu gloriosa



Pomógł: 38 razy
Dołączył: 20 Gru 2015
Posty: 666
Skąd: Z krainy ognia
Wysłany: 2017-11-22, 18:54   

Notoja napisał/a:
Uderzyl mnie jedynie wyrzut w moja strone, ze dlaczego to nie napisze jakie mam zamysly, skoro napisalem ze mam jakies. Nooo... przepraszam. WIDOCZNIE NIE WAS SZUKAM : )

Czego oczekiwałeś? Pochwał? Za co? Za wymyślenie pomysłu? Jeżeli nie możesz znieść choćby słowa krytyki (zresztą słusznej, a nie hejtu) to rzeczywiście nie znajdziesz osoby chętnej do współpracy, nie tylko na tym forum, ale gdziekolwiek.
Moderatora proszę o usunięcie tematu skoro autor wycofał się z pomysłu zaraz po kilku postach.

Na mój post proszę nie odpowiadać, albowiem dalsza dyskusja moim zdaniem nie ma sensu.

Feniks zawsze zaczyna ale TO ZAWSZE
 
Notoja 

Dołączył: 04 Lip 2017
Posty: 8
Wysłany: 2017-11-22, 19:06   

Zbyt zuchwaly jestes. Zuchwalosc rzecz ludzka. Tez potrafi gubic

JProsilbym bys tu mi nie komentowal:) bysmy sie nawzajem nie denerwowali.
 
heroes3 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 38
Dołączył: 31 Maj 2015
Posty: 757
Wysłany: 2017-11-22, 20:14   

Notoja napisał/a:
JESLI PO ROZMOWIE UZNAMY, ze jest CHEMIA to wtedy ruszymy.

Notoja napisał/a:
Nooo... przepraszam. WIDOCZNIE NIE CIebieZUKAM : )

Teksty, jak u studentki szukającej sponsora! :lol:
 
Ravciozo 
Wielki Wuadca



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 874
Skąd: Polska, Opole
Wysłany: 2017-11-22, 20:14   

New Year, spokojnie - jestem podobnego zdania jeśli chodzi o jakiekolwiek projekty (1% powodzenia? xD, poza tym Świat to oklepana sprawa), ale to już nie był kubeł zimnej wody na głowę, a kubeł fekaliów.
Notoja, życzę Ci jak najowocniejszej pracy z projektem, ale wystawienie swoich poprzednich prac byłoby bardzo na miejscu i może przyciągnąć niezbędnych chętnych

And we'll all dance alone to the tune of your death...
 
Notoja 

Dołączył: 04 Lip 2017
Posty: 8
Wysłany: 2017-11-22, 20:32   

Ravciozo,
Swiat to owszem oklepany temat, bo i tez oczywisty. Ale oklepany w "biadoleniu" heh i tez nikt nie zrobil tego jak trzeba moim zdaniem:)
Rozumiem, ze gdybym figurowal jako znany i powazany to sytuacja bylaby inna i tez by mi sie tak nie dostalo.
Ale mam pewne zalozenie.
 
heroes3 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 38
Dołączył: 31 Maj 2015
Posty: 757
Wysłany: 2017-11-23, 12:31   

Notoja napisał/a:
Rozumiem, ze gdybym figurowal jako znany i powazany to sytuacja bylaby inna i tez by mi sie tak nie dostalo.

Dobrze rozumiesz! Tutaj co chwilę się pojawia ktoś, kto ma pewne założenia i światłe pomysły. A efekt końcowy pokazuje może co dziesiąty z tych co tu piszą. Więc zrozum sceptycyzm ludzi. Pokaż co już zrobiłeś. Wrzuć coś do działu download. Jak zaprezentujesz nam, że coś umiesz i potrafisz i że nie rzucasz słów na wiatr. Pokaż, że to co robisz jest dobre. Wtedy na pewno nie będziesz miał problemu ze znalezieniem chętnych, którzy Cię wesprą. W przeciwnym razie nie licz na odzew kogokolwiek! Więc czekamy na Twoją mapę w download. ;-)
 
Notoja 

Dołączył: 04 Lip 2017
Posty: 8
Wysłany: 2017-11-23, 17:38   

heroes3, ech... To nie bylo zapytanie z mojej strony ; p ja to rozumiem, zdaje sobie sprawe
Tu chodzi o odwzorowanie swiata, i nie oszukujmy sie, bardziej jest wymagany kreatywny scenariusz i znajomosc po prostu miejscowek, gdzie ta mapa sie bedzie po prostu robic sama. Bardziej mi zalezy wlasnie na kims, kto by byl gotow przelac swoja wiedze na mape i cos dodatkowo poszperac . ( tak, najlepiej z historykiem jakims zrob mape ; p )

Gdyby kazdy tu wiedzial jakie to mapy robie, moze i by kazdy zaraz chetny byl... Nawet i New Hear, ktorego juz wiem, (dla dobra tworu) ze bym nie chcial ; )
Ale co ja tu tlumacze.
Kogo mialbym znalezc, tego znajde ; )
 
Notoja 

Dołączył: 04 Lip 2017
Posty: 8
Wysłany: 2017-11-24, 11:15   

Mikus, bo tylko mapy swiata robicie ; p
Jezeli cos sie wam wydaje nielogiczne, nie znaczy ze nie ma logicznego zalozenia hehe
 
Ravciozo 
Wielki Wuadca



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 874
Skąd: Polska, Opole
Wysłany: 2017-11-24, 18:55   

Nie łam się - wątpię, że wyjdzie, ale spróbować nie zaszkodzi. W najgorszym wypadku będziesz bogatszy o doświadczenia

And we'll all dance alone to the tune of your death...
 
Notoja 

Dołączył: 04 Lip 2017
Posty: 8
Wysłany: 2017-11-24, 19:04   

Ravciozo, :->
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group