Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Do zakończenia I etapu konkursu MapMaker AW pozostało 4 dni
Odpowiedz do tematu
Ring of Greater Conjuration - proszę o pomoc w przejściu :)
Autor Wiadomość
patiizg

Dołączył: 28 Paź 2017
Posty: 3
Wysłany: 2017-10-28, 22:59   Ring of Greater Conjuration - proszę o pomoc w przejściu :)

Mam problem z mapą, poziom impossible, wielkość S.
Mapa ma dość sporo ukrytych przejść + kilka questów, próbowałam ją przejść kilka razy (w tym Żywiołami, gdzie po zdobyciu graala są wszystkie czary :P). Udało mi się w ten sposób zorientować, jak przejść prawie całą mapę bez tych "cheatów", ale został mi ostatni quest, a mianowicie zdobycie fiolki smoczej krwi - nie mam pojęcia, gdzie może ona być. Po odkryciu większości mapy został mi w podziemiach widoczny kawałek, jednak nie da się tam przejść wrotami wymiarów, a nie mogę znaleźć do niego przejścia, może ktoś pomoże? :) Byłabym bardzo wdzięczna :) W razie czego mogę zrobić screeny, gdzie co jest :)
Mapa kończy się 5 miesiąca, 1 dnia
 
Begrezen 
ostatnia ostoja AW



Pomógł: 20 razy
Wiek: 100
Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 870
Skąd: z jaskini mbehemota
Wysłany: 2017-10-29, 00:00   

nie możesz sprawdzić w edytorze map?

https://cdn.discordapp.com/attachments/423457907317669898/642878021015044126/9LPPDD2GQOnd.gif
Członek Stowarzyszenia Pogromców Map i honorowy mapmaker IV stopnia.
 
New Year 
Rinasce piu gloriosa



Pomógł: 38 razy
Dołączył: 20 Gru 2015
Posty: 666
Skąd: Z krainy ognia
Wysłany: 2017-10-29, 09:48   

patiizg napisał/a:
mianowicie zdobycie fiolki smoczej krwi - nie mam pojęcia, gdzie może ona być.

Północny wschodni róg mapy, tam gdzie jest lawa. Można tam wylądować łódką, którą musisz użyć, aby dostać się do monolitu przejścia.

patiizg napisał/a:
Po odkryciu większości mapy został mi w podziemiach widoczny kawałek

Prawdopodobnie to zamek różowego, który został postawiony po to, abyś nie wygrał w pierwszym dniu (warunkiem zwycięstwa jest zdobycie artefaktu bądź pokonanie wszystkich wrogów).

Feniks zawsze zaczyna ale TO ZAWSZE
 
patiizg

Dołączył: 28 Paź 2017
Posty: 3
Wysłany: 2017-10-29, 13:43   

[quote="New Year"]
patiizg napisał/a:
mianowicie zdobycie fiolki smoczej krwi - nie mam pojęcia, gdzie może ona być.

Północny wschodni róg mapy, tam gdzie jest lawa. Można tam wylądować łódką, którą musisz użyć, aby dostać się do monolitu przejścia.

mógłbyś wskazać, w którym miejscu? Przeszłam już chyba każdą możliwą kratkę i nic :P a w edytorze nawet mi nie wyszukuje mapy o takiej nazwie

Bez tytułu.png
Plik ściągnięto 20 raz(y) 444,99 KB

 
New Year 
Rinasce piu gloriosa



Pomógł: 38 razy
Dołączył: 20 Gru 2015
Posty: 666
Skąd: Z krainy ognia
Wysłany: 2017-10-29, 14:00   

To źle klikałaś. Od prawego górnego rogu mapy jedną kratkę w południowy zachód. Jeżeli nadal nie umiesz odnaleźć to poszukaj w edytorze.

patiizg napisał/a:
Przeszłam już chyba każdą możliwą kratkę i nic :P a w edytorze nawet mi nie wyszukuje mapy o takiej nazwie

http://www.maps4heroes.co...p_id=220&game=3
Po prostu pobierz ponownie i otwórz mapę w edytorze (liczy się nazwa pliku, a nie mapy).

Feniks zawsze zaczyna ale TO ZAWSZE
 
patiizg

Dołączył: 28 Paź 2017
Posty: 3
Wysłany: 2017-10-31, 23:42   

Już wszystko mam :) klikałam dobrze, ale problemem był u mnie chyba WOG, bo zauważyłam, że zmienia też kluczowe artefakty do przejścia mapy (np sandały świętego na inny artefakt), więc i w tym przypadku musiał coś pozmieniać :P zrobiłam bez WOGA i już jest ok, ale dzięki wszystkim :)
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group