Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat «» Następny temat
BŁAGAM doradźcie mape !
Autor Wiadomość
kosiorwks


Dołączył: 12 Cze 2016
Posty: 4
Wysłany: 2016-06-12, 16:53   BŁAGAM doradźcie mape !

Witam, jestem starym wyjadaczem w heroes 3. Wiem sporo o tej grze, choć do pro pewnie mi troche brakuje. Szukam CUSTOM mapy do pogrania solo.

moze byc M moze byc L, XL

Chcialbym zeby mapa byla na zasadzie - Lecisz po kolei, jakby jedna sciezka itp, a nie ze latam po calej mapie i sie blakam (duzo czasu trace i komputer rosnie w sile). Taka mape chcialbym, zeby byla to jedna konkretna wyprawa, ewentualnie z odrobina wracania sie do zamku czy dosylania armii, ale bez przesady.

Kiedys znalazlem taka mape, byla ona na stronie ktorej nie moge znalezc - tam byly recenzje i napisane 99/100 ocena jakby. Nie ma tej strony juz albo nie moge jej znalezc - byl tam dzial mapy NAJLEPSZE Z NAJLEPSZYCH.

Mozecie tez polecic inna fajna mape, ale nie lubie tych rpg, czytanie pomijam i nie lubie pustych map, chcialbym jakas taka "LINIOWĄ ARCADOWĄ MAPKĘ" :)

DZIEKI I POZDRO !
 
Ravciozo 
Wielki Wuadca



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 874
Skąd: Polska, Opole
Wysłany: 2016-06-12, 17:05   

Mapa custom? Chodzi o losową czy gotową (fix)?
Hmmm...ta strona to może być maps4heroes, tam jest bardzo dużo map. Ewentualnie poszukaj na heroesportal.net.

And we'll all dance alone to the tune of your death...
 
kosiorwks


Dołączył: 12 Cze 2016
Posty: 4
Wysłany: 2016-06-12, 17:10   

Custom czyli stworzona przez gracza, losowa mapa to Random.

Nie podawajcie stron bo je moge sobie wygooglowac ale nie potrafie odnalezc wsrod setek map akurat takiej jak chce (czytaj opis). Wiec to mi nic nie da.
 
heroes3 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 38
Dołączył: 31 Maj 2015
Posty: 757
Wysłany: 2016-06-12, 17:13   

http://www.heroes3.eu/dow...iwaniu-fenderen
Spróbuj czy Ci podpasuje. Była też taka mapa, którą stworzył Volkor, "Potęga Cytadeli", ale nie wiem czemu nie mogę jej już znaleźć w zasobach AW :roll:
 
kosiorwks


Dołączył: 12 Cze 2016
Posty: 4
Wysłany: 2016-06-12, 17:15   

Podkreslam chodzi mi o mapę ze lecisz herosem po kolei bez latania, błąkania, jakby jednym torem itp... Taka jedna konkretna wyprawa. Moze byc troche latania ale bez przsady :P
 
heroes3 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 38
Dołączył: 31 Maj 2015
Posty: 757
Wysłany: 2016-06-12, 17:18   

http://www.heroes3.eu/dow...stko-poszlo-zle
Może jeszcze to. Obydwie są właśnie takie "liniowe". Pierwsza jest o tyle trochę nudna, że walki po pewnym czasie robią się monotonne, a brak drugiego bohatera, który zbierałby wojsko i podsyłał main'owi denerwuje. Druga ma ciekawszą fabułę i (z tego co pamiętam), da się nająć kogoś, kto będzie wspomagał main'a.
 
kosiorwks


Dołączył: 12 Cze 2016
Posty: 4
Wysłany: 2016-06-13, 00:32   

Dobra cos jeszcze ? Bo jedna mapa Nie wwszystko poszlo zle, to akruat sie natknalem na nia ostatnio. Natomiast ta pierwsza to slaba ocena widze chyba odpuszcze :D Dajcie jakies fajne tytuly nie musi byc az tak liniowa po prostu zebym nie musial za duzo biegac

[ Dodano: 2016-06-16, 04:27 ]
Zagralem w Wojne z wladcami chaosu. Wszystko lecialem na spowolnieniu+wskrzeszenie, ale pod koniec taki zamęt ze dalem se spokoj. Porypana mapa ! Fajnie bylo do czasu, kiedy nei wiedzialem kompletnie gdzie isc i przegladalem mape kilkakrotnie ale dalem se spokoj bo szlag mnie mało nie trafił
 
mavv 


Wiek: 28
Dołączyła: 11 Cze 2016
Posty: 6
Wysłany: 2016-06-23, 18:08   

To Kill for Power na pewno, Malagorn the Saviour też się nadaje, The Lone Knight. Na pewno było tego więcej, jeśli coś mi się przypomni, to dopiszę. Nie wiem, czy dokładnie tego szukasz, ale może się spodobają.

+ mapa, którą właśnie kończę, też będzie mniej-więcej w tym stylu :D
 
heroes3 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 38
Dołączył: 31 Maj 2015
Posty: 757
Wysłany: 2016-12-23, 15:36   

Żeby nie zaczynać nowego tematu, podepnę się pod ten ;-)
Szukam mapy, wymagania:
- wersja SoD, AB, RoE
- XL + U
- żeby się dało grać z kumplami w sojuszu (czyli 2-3 ludzkich graczy sojusz, na CPU)
- jeśli mapa z zagranicznych portali, to bez fabuły (żeby nie zanudzić się ze słownikiem w ręku)
- poziom 130-160%, żeby dało się przejść bez wczytywania save'ów, ale też nie jakiś kompletnie denny poziom (tak wiem, to subiektywne kryterium, więc będzie wam ciężko tutaj coś dopasować)
- zamki/bohaterowie do wyboru, a nie narzucane odgórnie przez autora mapy
- raczej polecajcie coś z zagranicznych portali, bo polskie mam obcykane i mniej więcej wiem co tu jest ;-)

[ Dodano: 2017-05-09, 16:14 ]
Podbijam
Szukam mapy z zagranicznych portali. Wymagania:
- XL (może być bez U)
- standardowe warunki zwycięstwa/porażki
- miasto startowe i bohater do wyboru (nie narzucane odgórnie)
- bez fabuły
- minimum 5 graczy
- raczej bez sojuszu, (ale płakać nie będę jak będzie jakiś sojusz)
- PORZĄDNE WYKOŃCZENIE WIZUALNE MAPY (typu: http://www.heroes3.eu/dow...-na-kontynencie ; http://www.heroes3.eu/download/mapy/878-poczatek ; http://www.heroes3.eu/download/mapy/877-rok-gryfa ; etc.) a nie mapa od której zęby bolą (generator to ja mam zainstalowany, nie potrzebuję takich map sobie ściągać).
Ktoś coś? :roll:
 
-Mike-

Dołączył: 12 Lip 2017
Posty: 2
Wysłany: 2017-07-12, 14:43   

Po roku, ale może komuś pomogę - piszę nazwy, można sobie wyszukać:
- The Way to Recognition - bardzo dobra mapka i mało znana
- To kill for power - w.w. klasyk
- The empire of the world II - klasyk
- The lord of war - klasyk
- Unleashing the Bloodthirsty & Vengeance is mine - klasyki, wysoki poziom trudności
- Way Home, Xiedu, Lord Rings - pro, nie do przejścia dla zwykłego śmiertelnika, ale polecam się zapoznać z nimi

edit.: chyba wszystkie można znaleźć na tych stronach: http://www.maps4heroes.com/heroes3/maps.php bądź http://en.heroesportal.net/maps
 
Huntka
Łowca



Wiek: 40
Dołączył: 05 Lip 2017
Posty: 89
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-08-01, 17:00   

Mam pewną mapę na myśli, ale trwa konkurs i nie chcę reklamować 😂
 
heroes3 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 38
Dołączył: 31 Maj 2015
Posty: 757
Wysłany: 2017-10-08, 09:07   

Żeby nie spamować nowym tematem ;-) szukam czegoś do gry solo
- 1 gracz ludzki (bez wyboru koloru startowego) na minimum 6 graczy komputerowych
- możliwość wyboru zamku startowego i bohatera (jeśli już narzucone odgórnie, to miasto nierozbudowane a bohater z wolnymi slotami umiejętności żebym sam mógł go sobie rozwijać)
- XL + U
- dobra wizualnie (generator mnie nie kręci)
- jeśli fabuła to po polsku (ew. angielsku, ale raczej nie chce mi się czytać i szukać wskazówek po angielsku, więc raczej polski lub bez fabuły)
- większość map z polskich portali mam obcykane, marne szanse żebym coś przeoczył, więc raczej podsyłajcie coś z zagranicznych portali
(poziom trudności - zazwyczaj gram na 160%)
 
Clanger


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Sie 2017
Posty: 110
Wysłany: 2017-10-08, 09:15   

Fabuła po polsku z zagranicznego portalu? 😂
 
heroes3 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 38
Dołączył: 31 Maj 2015
Posty: 757
Wysłany: 2017-10-08, 09:17   

Clanger napisał/a:
Fabuła po polsku z zagranicznego portalu? 😂

Oj może nieprecyzyjnie wyraziłem się :lol: Jeśli już z fabułą, to wolę po polsku. Ewentualnie może być po angielsku, ale to już naprawdę mapa musi być warta mojego męczenia się z tym językiem.
 
Lwikcrg


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 03 Wrz 2017
Posty: 89
Wysłany: 2017-10-08, 10:04   

Z polskich portali to polece Rzeczpospolitą,Zemste mutare(z aw) a z zagranicznych Lord of the rings tylko musisz wrzucić do Data pare plików które zrobią gandalfa itp.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 1 z 2
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group