Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa konkurs MapMaker AW 2017 - zobacz listę zakwalifikowanych map
Odpowiedz do tematu
Mapa podobna do Diablo II : Pan Zniszczenia
Autor Wiadomość
Arivvald

Wysłany: 2017-09-10, 16:37   Mapa podobna do Diablo II : Pan Zniszczenia

Czesc, jakis czas temu natrafilem na scenariusz na podstawie Diablo II: Pan Zniszczenia. Aktualnie mapa nie jest dostepna do pobrania natomiast mozemy ogladac poczynania Procjona na YT.

Bardzo podoba mi sie w tej mapie to, ze przeciwnik komputerowy nie rosnie w sile ani nie porusza sie po mapie. Gracz spokojnie moze odkrywac dalsze zakatki mapy bez obawy o to, ze za chwile z mroku wyskoczy jakis cpu na koniu.

Czy znacie takie mapy w ktorych przeciwnicy sa juz porozstawiani po mapie od poczatku i to my musimy do nich dotrzec, to my musimy im dorownac poprzez odkrywanie mapy, zdobywanie zamkow i coraz to wieksza rekrutacje armii? Po prostu nie chce byc popedzany przez stale rosnace armie cpu ktore w kazdej chwili moga mnie zaatakowac.

Dzieki wielkie!

New Year 
Rinasce piu gloriosa

Wysłany: 2017-09-10, 16:45   

Mapa nie jest możliwa do pobrania, ale to nie znaczy, że nie ma jej ktoś na swoim komputerze.

lord-of-destruction.h3m
Pobierz Plik ściągnięto 63 raz(y) 116,14 KB

Feniks zawsze zaczyna ale TO ZAWSZE

Arivvald

Wysłany: 2017-09-10, 23:35   

Zobaczylem juz spora czesc tej mapy takze chcialbym sprobowac czegos nowego, czy znacie jakies mapy w podobnym stylu?

restling 

Wysłany: 2017-09-11, 00:28   

Kampania Czas Przygody w WoGu, mapa Misja do RoE

marcel33

Wysłany: 2017-09-11, 21:46   

Witam. To ja jestem autorem mapy. Mapa aktualnie jest modyfikowana. Prosiłbym o nieudostępnianie jej wcześniejszych wersji, gdyż, ta, która wyjdzie ostatecznie, myślę, że za kilka dni jest o wiele ciekawsza i lepiej zbalansowana. Cierpliwości jeszcze kilka dni i zamieszczę mapę na Akademii Wojny do pobrania - warto poczekać bo będzie wiele nowości i niespodzianek w porównaniu do wersji, którą ogrywa Procjon na YT. Pozdrawiam

Odpowiedz do tematu
Skocz do: