Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Gadanina o MapMaker AW 2017
Autor Wiadomość
Volkor
[Usunięty]

Wysłany: 2017-06-27, 18:35   

Czytajcie ze zrozumieniem, bez insynuacji i wyrywania zdań z kontekstu. Uzupełniacie moją wypowiedź o wątki, których nie poruszałem. Czy w poprzednim komentarzu napisałem coś, co mija się z prawdą ?
 
Dago 
Człowiek



Pomógł: 4 razy
Wiek: 28
Dołączył: 03 Mar 2013
Posty: 528
Skąd: jestem.
Wysłany: 2017-06-27, 19:25   

Wszsystko, coś napisał, mija się nei tylko z prawdą, ale z rozumem i godnością człowieka. Skończ pierdolić. Jedyne, w czym masz rację, to to, że można sie zastanawiać and odpowiedniością treści rasistowskich i seksistowskich dla niepełnoletnich użyszkodników forum.

Bass solo, take one.

- Jestem trollem? - Dago
- Hmmm... Masz 40hp i się regenerujesz. Tak. - Malekith
 
 
Volkor
[Usunięty]

Wysłany: 2017-06-27, 20:02   

Niech Ci będzie, masz swoje zdanie. Do wątku już nie wracam.
 
Michael 



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 11 Lip 2016
Posty: 247
Wysłany: 2017-06-27, 22:14   

Cytat:
odpowiedniością treści rasistowskich i seksistowskich dla niepełnoletnich użyszkodników forum

Również jestem za tym żeby tego typu treści nie były wprowadzane do konkursu. Co prawda jak mapa wygląda "od wewnątrz" dopiero zobaczymy za miesiąc, jednak jeśli fabuła i zdarzenia czasowe będą takiego samego typu jak opis mapy to zastanawiałbym się nad sensem jej dodania do map AW.
 
Begrezen 
ostatnia ostoja AW



Pomógł: 20 razy
Wiek: 100
Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 871
Skąd: z groty mbehemociej
Wysłany: 2017-06-27, 22:30   

regulamin nie nakłada żadnych ograniczeń na mapę, pozostawia wolną rękę autorowi :-) a wy chcecie wprowadzać jakąś cenzurę? zresztą rok temu w konkursie jakoś nikomu nie przeszkadzała mapa o podobnej tematyce, była sobie, ludzie sobie grali i oceniali. tak więc w czym problem? mnie tam ta mapa raczej śmieszy niż wywołuje negatywne emocje xD w opisie mapy jest napisane "+18" a w informacji dodatkowych zdaje się ostrzega przed szkodliwymi treściami. czego chcieć więcej? xD
ps
widzialem już inne mapy na aw, które można uznać za rasistowskie i seksitowskie i bóg wie co jeszcze... dlaczego ich nikt nie obrzuca błotem?

[ Dodano: 2017-06-27, 22:36 ]
Volkor napisał/a:
Czytajcie ze zrozumieniem, bez insynuacji i wyrywania zdań z kontekstu.

ok
Volkor napisał/a:
Uzupełniacie moją wypowiedź o wątki, których nie poruszałem.

Poruszyłeś temat kontrowersyjności tematyki mapy. Tak czy nie?

Ludzie, trochę dystansu, no błagam ;_;

Uwaga, Nagi content +18 <<< wchodzisz na własną odpowiedzialność.
 
Michael 



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 11 Lip 2016
Posty: 247
Wysłany: 2017-06-27, 22:58   

Cytat:
regulamin nie nakłada żadnych ograniczeń na mapę, pozostawia wolną rękę autorowi

Zgadza się ale regulamin strony > regulamin konkursu. A w nim jasno i wyraźnie jest napisane, że promowanie materiałów rasistowskich jest zabronione.
http://www.heroes3.eu/forum/viewtopic.php?t=2324
pkt. 25

Cytat:
a wy chcecie wprowadzać jakąś cenzurę?

Nie, cenzura to zły pomysł. Jednak jeśli jakaś mapa porusza tematykę rasistowską to należy rozważyć czy w kolejnej edycji nie powinno się dołożyć takiego punktu do regulaminu konkursu.

Cytat:
zresztą rok temu w konkursie jakoś nikomu nie przeszkadzała mapa o podobnej tematyce, była sobie, ludzie sobie grali i oceniali. tak więc w czym problem

Nic nie mam do mapy z poprzedniej edycji konkursu, tylko do tej z tegorocznej. Nie bądźmy pruderyjni, ktoś lubi takie tematy jego sprawa ale niech nie miesza do tego rasizmu.

Cytat:
widzialem już inne mapy na aw, które można uznać za rasistowskie i seksitowskie i bóg wie co jeszcze...

Do tej pory nie widziałem żadnej która poruszałaby taką tematykę.
 
Amitamaru 



Pomógł: 33 razy
Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 1495
Wysłany: 2017-06-27, 23:02   

Regulamin to martwa rzecz na tym forum... Trochę dystansa.
 
 
hrabo 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sty 2016
Posty: 641
Wysłany: 2017-06-28, 08:45   

Też uważam, że mapa nie powinna zostać zdjęta, a na przyszłość można pomyśleć o modyfikacji regulaminu (to nawiązanie do KKK to już lekka przesada).
Volkor napisał/a:
Tak czy inaczej, ten portal powinien być odskocznią od wszechogarniającego napływu laickiego chłamu atakującego wszystkie dziedziny życia.

Ten portal to raczej miejsce dyskusji na temat H3, a wielu ludziom laicyzacja może się podobać. Takimi odskoczniami są portale/fora religijne.
Volkor napisał/a:
Co będzie za rok ? Historia Jozefa Fritzla, zoofilia?
[quote="Volkor"]
A z tym się zgadzam, dlatego właśnie można pomyśleć o takim punkcie w regulaminie.

HoMM 3: Complete Rampage mod
 
Tilogour 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 50
Dołączył: 25 Paź 2010
Posty: 945
Wysłany: 2017-06-28, 09:09   

Jestem za tym, żeby mapy nie były cenzurowane.

Może sam dodam mapę do konkursu (w co jednak wątpię), a jak wiadomo może ona zawierać przemoc, rasizm i ksenofobię (wszystko zależy od czyjejś "wrażliwości", więc co jednego nie rusza, drugiego może).

Volkor liczę na to, że trollujesz, jeżeli nie, to naprawdę zaczynam się Ciebie bać.

Punkt 25 odnosi się raczej do forum i postów na nim (zresztą jak ktoś pisał reg jest martwy)
Nikt nikomu nie każe pobierać mapy, która odstrasza swoją treścią

Volkor napisał/a:

Tak czy inaczej, ten portal powinien być


Powinien być o heroes 3, nie dla dzieci i wolny od cenzury i wszechobecnej poprawności politycznej.

Członek Stowarzyszenia Obrońców Map i honorowy mapmaker Brazzers - portalu z niegrzecznymi mapami.
Save oreo!
Ostatnio zmieniony przez Tilogour 2017-06-28, 17:09, w całości zmieniany 1 raz  
 
heroes3 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 38
Dołączył: 31 Maj 2015
Posty: 757
Wysłany: 2017-06-28, 10:50   

Cały problem polega na tym, że każdy ma indywidualną "wrażliwość" na tego typu sprawy. Jak dla mnie (z całym szacunkiem dla Ciebie - Volkor), ale trochę przesadzacie z reakcją na tą mapę. Dzieci, jak będą chciały, to w necie znajdą 1000x gorsze rzeczy. A my w większości na tym forum, w końcu jesteśmy dorośli i możemy sobie pozwolić na więcej "czarnego humoru".
Zresztą pamiętam z poprzedniej edycji, była mapa, gdzie wprost napisałem w recenzji, że autor przekroczył granice dobrego smaku. Zaś inna mapa (ejakulacja), pisana była w trochę bardziej inteligentny sposób i nie wzbudziła takiego niesmaku.
Więc tak jak mówię, sprawa indywidualna. Zawsze możecie w recenzji wpisać, że wam się nie podoba prostacki humor, czy wulgaryzmy. Ale usuwać mapę... no jak dla mnie nie!
 
Dago 
Człowiek



Pomógł: 4 razy
Wiek: 28
Dołączył: 03 Mar 2013
Posty: 528
Skąd: jestem.
Wysłany: 2017-06-28, 12:51   

heroes3 napisał/a:
pisana była w trochę bardziej inteligentny sposób i nie wzbudziła takiego niesmaku.


Może właśnei dlatego?

Bass solo, take one.

- Jestem trollem? - Dago
- Hmmm... Masz 40hp i się regenerujesz. Tak. - Malekith
 
 
Ravciozo 
Wielki Wuadca



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 874
Skąd: Polska, Opole
Wysłany: 2017-07-06, 14:47   

[serious]
Jak ktoś nie bierze udziału w konkursie, to wysłanie mu mapy i podyskutowanie o niej jest zakazane czy nie?
Cytat:
10. Do konkursu NIE można wysłać mapy, która została wcześniej opublikowana w Internecie.

Nie jest to bezpośrednia (publiczna) publikacja, a prywatna. Tak czy nie?

And we'll all dance alone to the tune of your death...
 
New Year 
Rinasce piu gloriosa



Pomógł: 38 razy
Dołączył: 20 Gru 2015
Posty: 666
Skąd: Z krainy ognia
Wysłany: 2017-07-06, 15:09   

Ravciozo napisał/a:
Jak ktoś nie bierze udziału w konkursie, to wysłanie mu mapy i podyskutowanie o niej jest zakazane czy nie?

Tak z ciekawości pytanie do ciebie Ravciozo: Jak ktoś będzie mógł sprawdzić, że wysłałeś komuś prywatnie mapę?

PS: Definicja opublikowania - SJP: "opublikować «podać do publicznej wiadomości; też: ogłosić drukiem»"

Feniks zawsze zaczyna ale TO ZAWSZE
 
hrabo 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sty 2016
Posty: 641
Wysłany: 2017-07-06, 15:16   

Pewnie chce być uczciwy wobec innych uczestników. Jak dla mnie jest to w porządku, nikt chyba nie będzie miał nic przeciwko.

HoMM 3: Complete Rampage mod
 
Begrezen 
ostatnia ostoja AW



Pomógł: 20 razy
Wiek: 100
Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 871
Skąd: z groty mbehemociej
Wysłany: 2017-07-06, 15:16   

mi się wydaje że to nie byłoby uczciwie, bo idąc tą drogą niektórzy zaczęliby tego nadużywać, np. ktoś roześle swoją mape do 10 swoich znajomków, żeby wyłapali wszystkie bugi vs map maker, który sam musi przetestować swoją mapę :(

Uwaga, Nagi content +18 <<< wchodzisz na własną odpowiedzialność.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 2 z 58
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group