Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Homm III na androida
Autor Wiadomość
Frygijczyk 

Dołączył: 27 Mar 2017
Posty: 1
Wysłany: 2017-03-27, 22:57   Homm III na androida

Cześć. Ostatnio chciałem ściągnąć heroesy III na telefon, ale wszystkie poradniki, które są na ten temat, są albo stare albo po rusku. Jeśli ktoś miałby jakiś dobry poradnik albo chociaż doradził, czy lepiej grać na VCMi czy ExaGear, to byłbym bardzo wdzięczny :)
 
lol772 



Pomógł: 21 razy
Wiek: 29
Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 3176
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2017-03-30, 17:57   

Najlepiej ze smartfonami współpracuje Heroes 3 HD, ale pewnie nie jesteś zainteresowany graniem bez dodatków?
 
Nekropolia

Dołączył: 29 Kwi 2017
Posty: 2
Wysłany: 2017-04-29, 17:03   

Hej. Temat przeze mnie juz przerobiony do cna... Ja z mojego doswiadczenia odradzam Heroes 3 Hd na androida z tego wzgledu ze jest to na szybko zrobiony port na androida i jest bez dodatkow... Najlepiej jest odpalic sobie heroes 3 compleate (albo jaka tam chcesz) poprzez Exagear strategies (darmowy emulator z platnym sterowaniem ale dzieki oczywiscie wszystko jest do zrobienia) lub exagear windows emulator (obsluguje wieksze rozdzielczosci ale minusem jest ze kosztuje 140pln i nic z tym poradzic nie mozna niestety). Dodam jeszcze ze jeden jak i drugi emulator super wspolpracuje z hd modem co sprawia ze
tak odpaleni herosi na androidzie sa rownie atrakcyjni jak Ci na pc. Dopelnieniem tutaj moze byc myszka na bluetooth ale sterowanie dotykowe w heroes ma tez swoje uroki i jest naprawde swietnie zoptymalizowane. Wersja androidowa heroes hd jest po prostu nie grywalna i odradzam ja z calego serca... Polecam natomiast Exagear Strategies i hd moda. Chetnie pomoge Ci jeslki napotkalbys jakies problemy.
 
Leance 



Pomógł: 44 razy
Wiek: 30
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 2682
Skąd: Warszawa / Lublin
Wysłany: 2017-05-03, 22:43   

Na sprzęcie o jakiej rozdzielczości ekranu grałeś?
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group