Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Do zakończenia I etapu konkursu MapMaker AW pozostało 4 dni
Odpowiedz do tematu
Antyporadniki z YT - czyli jak nie grać w H3
Autor Wiadomość
Amitamaru 



Pomógł: 33 razy
Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 1495
Wysłany: 2017-09-20, 21:41   

Ravciozo napisał/a:
1) Nie będą chcieli szybko wychodzić "bo strefa fajna, to trzeba całą obrobić przecież"

I wygra ten, który będzie miał lepszą strefę :D Miałem tylko jednego jebusa, że nie wychodziłem ze swojej strefy, bo jak zobaczyłem 4 topie, kilka dwelli 6lvl i konsów to stwierdziłem, że zaryzykuje i obrobię swoją strefę do końca. Skończyłem z 50 defa :D
Cytat:
Ta gra będzie trwała ze 4 miesiące, w 3 może wyjdą. Chyba, że vegi zaskoczy, wdupi armie, ale się przebije szybko i zje ignasia statami albo coś z puszek fajnego dorwie.

Wybrał jebusa to się może naczytał jak to trza grać, ale jak wtopi armie na gaurdzie na pustynie to za bardzo nie poszaleje dalej :D Poza tym oni mogą zacząć czyścic boczne strefy to gra się przedłuży jeszcze bardziej :D
Ostatnio zmieniony przez Amitamaru 2017-09-20, 21:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Ravciozo 
Wielki Wuadca



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 874
Skąd: Polska, Opole
Wysłany: 2017-09-20, 21:52   

W kapitol jak najszybciej, to raczej nie pójdą, oni są chyba bardziej ogarnięci, nie?

And we'll all dance alone to the tune of your death...
 
Amitamaru 



Pomógł: 33 razy
Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 1495
Wysłany: 2017-09-20, 21:57   

Jak kojarzycie Kiszaka, to odpaliłem przed chwilą i wydaje mi się, że ciśnie jebusa M online z widzem :D Ale w kapitol nie idzie :D
 
 
Ravciozo 
Wielki Wuadca



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 874
Skąd: Polska, Opole
Wysłany: 2017-09-21, 08:05   

jebus M? A cóż to za pieroństwo? O__o

And we'll all dance alone to the tune of your death...
 
Xeno 
xeno



Pomógł: 27 razy
Wiek: 29
Dołączył: 11 Lis 2008
Posty: 2202
Wysłany: 2017-09-21, 08:09   

Jak zobaczyłem, że to Mka to wyłączyłem.
A tamci panowie nie idą w kapitol. Będzie na pewno śmieszny pojedynek.
 
 
Qrthgarr


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Kwi 2017
Posty: 33
Wysłany: 2017-09-21, 16:19   

Cytuję z grupy na fb "Koledzy Kolegi Ignacego", gdzie się pojawił link do tego tematu:

Cytat:
Piotr Krygier: uwielbiam ogladac jak wybitne jednostki na martwych forach spuszczaja sie nad swoja wlasna swietnoscia


Cytat:
Przemek Ziobrowski: Kocham skromność i pokorę tych ludzi. 90% postów ,, ja to bym ich sam dojechał nawet w sojuszu", ,,youtuberzy to żaden poziom". Takie kółeczko wzajemnej adoracji.
 
hrabo 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sty 2016
Posty: 641
Wysłany: 2017-09-21, 16:44   

Dużo się nie pomylili xD Co nie zmienia faktu, że jeśli naprawdę chce się być mocnym w tę grę, to trzeba uczyć się z gameplayu bardziej doświadczonych w pvp graczy i potem to przećwiczyć w praktyce. Tak zresztą jest w prawie każdej kompetytywnej grze, wliczając w to moby, karcianki, rtsy i szachy.
Trochę to jest dziwne, że skill w grze i skill w youtuberstwie nie idzie w parze, przecież można prowadzić ciekawego streama i jednocześnie pokazywać gameplay na sensownym poziomie (nie mówię o tym najlepszym, bo takie skrajne minmaksowanie w turówkach strasznie się przeciętnemu widzowi dłuży).

HoMM 3: Complete Rampage mod
 
Xeno 
xeno



Pomógł: 27 razy
Wiek: 29
Dołączył: 11 Lis 2008
Posty: 2202
Wysłany: 2017-09-21, 18:56   

Że mamy kółko wzajemnej adoracji to wiadomo od początku istnienia forum, kolesiostwo rządzi.
Prawda jest niestety na tyle smutna, że większość osób tutaj przebywających i interesujących się trochę grą multi by ich pokonała. W komentarzach pod filmami też się znajdują komentarze, że zwykły koleś co trochę gra multi by ich pojechał. Całe szczęście, że Ignacy sam o sobie mówi, że jest graczem singlowym i wiedzy na temat multi nie ma za dużej.
 
 
Volkor
[Usunięty]

Wysłany: 2017-09-21, 19:25   

Nie stojąc po niczyjej stornie czy to Ignacego czy Veggiego byłoby bardzo zabawnie gdyby singlowy gracz pojechał "speca od multi" hehe. Póki nie zagrają to się nie dowiemy kto jest lepszy, na razie to bitwa na przechwałki.
 
Xeno 
xeno



Pomógł: 27 razy
Wiek: 29
Dołączył: 11 Lis 2008
Posty: 2202
Wysłany: 2017-09-21, 19:27   

Volkor napisał/a:
byłoby bardzo zabawnie gdyby singlowy gracz pojechał "speca od multi" hehe.

Ale to żaden problem. Wystarczy że pros wtopi armie na guardzie co się zdarza często i GG ^^
 
 
Volkor
[Usunięty]

Wysłany: 2017-09-21, 19:39   

Jak myślicie? Wybór template'a Jebus Cross był przypadkowy, czy rzucający wyzwanie ma go już (pamiętając o losowości)"obcykanego" ?
 
Xeno 
xeno



Pomógł: 27 razy
Wiek: 29
Dołączył: 11 Lis 2008
Posty: 2202
Wysłany: 2017-09-21, 19:41   

Został wybrany bo jest bogaty i nie będzie się musiał dużo spuszczać by zamek rozbudować.
 
 
hrabo 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sty 2016
Posty: 641
Wysłany: 2017-09-21, 19:42   

JC jest po prostu popularny, ale w rozmiarze M to jakaś abominacja, nie wiem, po co w to grać:P To będzie festiwal kiszenia się w swojej strefie i w dużej mierze rzut monetą komu wylosuje większą strefę i lepsze dwelle.

HoMM 3: Complete Rampage mod
 
Volkor
[Usunięty]

Wysłany: 2017-09-21, 19:49   

Generowałem sobie kilka razy dla zabawy w edytorze do Hoty tego JB w rozmiarze M z ustawieniami potworów na silne i z tego co pamiętam bez wody? to tak mi się właśnie wydaje, że stref to oni za szybko nie opuszczą, jak ktoś trafi niekompatybilne miasta poboczne i daleko kopalnie to będzie miał kaszanę.
 
hrabo 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sty 2016
Posty: 641
Wysłany: 2017-09-21, 19:55   

Kopy to bzdura, jednemu może wylosować dwa siedliska aniołów, a drugiemu nic, do tego różnica pomiędzy czarnymi smokami i nagami na guardzie będzie jeszcze bardziej odczuwalna na tak małej mapie.

HoMM 3: Complete Rampage mod
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 5 z 7
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group