Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Antyporadniki z YT - czyli jak nie grać w H3
Autor Wiadomość
Dago 
Człowiek



Pomógł: 4 razy
Wiek: 28
Dołączył: 03 Mar 2013
Posty: 528
Skąd: jestem.
Wysłany: 2017-03-15, 19:54   

Nie znam tkaich O.o swojądrogą - takich, co umieją, też nie znam. Tzn. NIE mówiacych po rusku na streamach ;p ;p bo każdy zna twarynę xd.

Bass solo, take one.

- Jestem trollem? - Dago
- Hmmm... Masz 40hp i się regenerujesz. Tak. - Malekith
 
 
Ravciozo 
Wielki Wuadca



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 874
Skąd: Polska, Opole
Wysłany: 2017-03-15, 21:48   

Właśnie, slightly offtop:
Twaryna grający w H3 to ten sam Twaryna grający na IEMie w Hearthstone? Czy to zbieżność nicków...albo jakiś pakt?

And we'll all dance alone to the tune of your death...
 
Dago 
Człowiek



Pomógł: 4 razy
Wiek: 28
Dołączył: 03 Mar 2013
Posty: 528
Skąd: jestem.
Wysłany: 2017-03-15, 23:57   

Nie iwem, ale iwem, że ten heroesowy Twaryna gra w HSa na swoich streamach też xD. Nie iwem nei znam się gardzę tą miernogrą.

Bass solo, take one.

- Jestem trollem? - Dago
- Hmmm... Masz 40hp i się regenerujesz. Tak. - Malekith
 
 
Marduk_Kage 
Wszędobylski



Pomógł: 1 raz
Wiek: 29
Dołączył: 21 Wrz 2009
Posty: 171
Skąd: Bukowa
Wysłany: 2017-03-18, 17:31   

Jakiś Heroesowy rusek gra w HS'a? :-D Dawać mi go tutaj :-D

Dago masz jakiś link do tego jak gość gra? Link do streamu czy cokolwiek, po grze powiem Ci czy to pro czy jakiś noobek :-P dostanie się do turniejów notabene to nie jest nie wiadomo jak wielki achievement, ciężej jest już gdzieś w nich zajść :-) To pierwsze to tylko kwestia godzin poświęconych, to drugie to już raczej kwestia skilla i dobrego RNG :-)
 
 
nunquam 


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 14 Gru 2010
Posty: 71
Wysłany: 2017-03-18, 21:19   

https://www.twitch.tv/twaryna

W trakcie tury przeciwnika wielu graczy gra w "karciankę".
Jak gracie z "Ruskami" to usuwajcie pliki turniejowe z krajowych zmagań - później wychodzą takie kwiatki:
https://icq.com/files/0m2coYzYoYnF4y486szssL58b29f951af
O legendarnym graczu, który generując mapę w konserwatorium gryfów pozwolił na zdobycie złota i zasobów nie będę nawet wspominał. Później mają z nas polewę, a używanie dodatkowych plików w data na zasadach HW kończy się banem ...
 
 
Dago 
Człowiek



Pomógł: 4 razy
Wiek: 28
Dołączył: 03 Mar 2013
Posty: 528
Skąd: jestem.
Wysłany: 2017-03-18, 21:28   

nunquam napisał/a:

W trakcie tury przeciwnika wielu graczy gra w "karciankę".

O legendarnym graczu, który generując mapę w konserwatorium gryfów pozwolił na zdobycie złota i zasobów nie będę nawet wspominał. Później mają z nas polewę, a używanie dodatkowych plików w data na zasadach HW kończy się banem ...

1. HS to gunwo... Tylko mtg, jeśli już w karcianki grać...
2. Kto to był :D? Nie no, ja jestem zagorzałym zwolennikiem "plików", HoTA i generalnei modyfikowania H3 tyak, by jak najmneij wyglaallo jak gra z 99, a jak najbardizje jak trzymajaca poziom nowoczesna gra KOMPETYTYWNA z nastawieniem turniejowym :) No ale wiem, wiem, jestem debilem i wgl, bo h3 to gra dla paru statusiałych panów. Bezkappy, niestety, bo chciałbym trolować, a nie mieć taki ból tyłka naprawdę.

Bass solo, take one.

- Jestem trollem? - Dago
- Hmmm... Masz 40hp i się regenerujesz. Tak. - Malekith
 
 
hrabo 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sty 2016
Posty: 641
Wysłany: 2017-03-19, 01:41   

Dago napisał/a:
HS to gunwo


Nie.

Dago napisał/a:
Tylko mtg, jeśli już w karcianki grać...


Szanuję.

Dago napisał/a:
bo h3 to gra dla paru statusiałych panów. Bezkappy, niestety, bo chciałbym trolować, a nie mieć taki ból tyłka naprawdę.


:C

HoMM 3: Complete Rampage mod
 
Marduk_Kage 
Wszędobylski



Pomógł: 1 raz
Wiek: 29
Dołączył: 21 Wrz 2009
Posty: 171
Skąd: Bukowa
Wysłany: 2017-03-20, 22:15   

Obczaiłem sobie gościa :-P po tych kilku grach, które widziałem ciężko ocenić, bo w sumie siadało mu idealnie wszystko w mana curve i nie miał jakiejś trudnej sytuacji do rozwiązania żeby zobaczyć jak decyzje wpłynęły na dalszą grę. Arena to czysta matematyka a gry ladderowej gdzie mógł pokazać skilla nie widziałem. Noobkiem na pewno nie jest, ale raczej nie powiedziałbym, że jest pro, choć coś na pewno potrafi skoro wbił (wbija?) legendę :-P Nie wiem jakie były kryteria dostania się na IEM, ale jeśli przejście jakiejś drabinki czy wygranie jakichś mniejszych turniejów to zakładam, że coś potrafi. Choć często na takich turniejach poziom jest podwórkowy i z prawdziwą grą niewiele ma wspólnego :-P albo mógł też zbudować line-up, który idealnie zadziałał na te konkretne eliminacje :-)

Nie grałem nigdy w MTG, ale HS jest świetny :-P mnie daje niesamowitą frajdę z grania i od momentu gdy tę grę odkryłem po prostu świetnie się bawię grając w nią. Coś czego nie miałem praktycznie od momentu gdy przestałem grać w h3 :-)

A co do antyporadników, to ja nawet jak widzę jak ktoś lami niemiłosiernie a ma frajdę z gry to jakoś potrafię mu to wybaczyć :-P pamiętam czasami grając turniejowo nie było tego elementu chillu i czerpania przyjemności [zwłaszcza jak się troszkę spartoliło walkę i klan oglądał transmisję na mikogo, a potem komentował na gadu (pozdrawiam Dawidu :-D ) ] Oglądając takie streamy mnie się zawsze przypomina dzieciństwo, jak człowiek się podniecał bo wybudował siedlisko aniołów i go zarekrutował, albo zaatakował 100 chochlików i wygrał, bo tego było aż 100 :-D mimo że walki były stoczone tragicznie z obecnego poziomu skilla lepszych graczy. Chcąc popatrzeć jak ktoś gra pro to wtedy męczę dobrych graczy o strumyk (choć nie mam pojęcia kto obecnie jest taką gwiazdą bo nie siedzę już w community od dawna, ale jeśli grają dalej Ci gracze, którzy wymiatali wtedy jak np. Maretti, Pit for LM, FireToSky, Kobra czy choćby Black Knight, ale on chyba przestał grać wcześniej). A jak oglądam tych, którzy nie umieją grać to zawsze można podesłać im link, żeby zobaczyli jak się gra i ile jeszcze potencjalnej pracy przed nimi :-P A jeśli ktoś z pro graczy ma cierpliwość to może kiedyś przejść kampanię tak jak prawdziwy gracz to powinien zrobić nagrać gameplay wrzucić na yt, reszta osób na pewno tylko skorzysta :-)
 
 
Begrezen 
ostatnia ostoja AW



Pomógł: 20 razy
Wiek: 100
Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 871
Skąd: z groty mbehemociej
Wysłany: 2017-07-02, 16:52   

trochę odświeżając temat cos zapodam, może to niekoniecznie antyporadnik, ale ten fragment z wyborem boha z tawerny mnie rozwalił
https://youtu.be/7u7M-SgiS1s?t=1101

Uwaga, Nagi content +18 <<< wchodzisz na własną odpowiedzialność.
 
Ravciozo 
Wielki Wuadca



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 874
Skąd: Polska, Opole
Wysłany: 2017-07-03, 10:40   

xDDDDD

And we'll all dance alone to the tune of your death...
 
Cez 


Pomógł: 5 razy
Wiek: 34
Dołączył: 06 Mar 2013
Posty: 163
Skąd: Wschód
Wysłany: 2017-07-03, 21:14   

Nie powiesz, że przejrzałeś całe nagranie, aby wyhaczyć ten moment?
 
 
Begrezen 
ostatnia ostoja AW



Pomógł: 20 razy
Wiek: 100
Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 871
Skąd: z groty mbehemociej
Wysłany: 2017-07-03, 21:20   

całego nie dałem rady :lol:

Uwaga, Nagi content +18 <<< wchodzisz na własną odpowiedzialność.
 
przystan 



Dołączył: 09 Cze 2017
Posty: 12
Skąd: Erathia
Wysłany: 2017-07-10, 14:06   

skorpen90004002 napisał/a:
IgnacyKolega na youtbe też rozwala system


a ja coś go oglądam:)
ale tylko dla poznania gry nic więcej a Heroes od A do Z Ignacego no to? nie wiem co ale nic złego nie widze

Kogo to głowy?



Anioła i Archanioła
 
Homm3 



Pomógł: 2 razy
Wiek: 23
Dołączył: 21 Lip 2017
Posty: 187
Wysłany: 2017-07-21, 13:25   

Pamiętam kiedy kolega ignacy w ostatim odcinku kamp smocza krew zadał pytanie ,,Alamar ty masz Wskrzeszenie" ale się z tego śmiałem . Pozatym witam to mój pierwszy post na AW.
 
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 31
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2017-07-23, 15:01   

No rzeczywiście beka.

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 2 z 7
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group