Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Do zakończenia I etapu konkursu MapMaker AW pozostało 3 dni
Odpowiedz do tematu
Nowe H3 HD - poradnik jak zainstalować genertor
Autor Wiadomość
diabeł 
rtęci...



Dołączył: 30 Maj 2017
Posty: 21
Wysłany: 2017-05-31, 09:45   Nowe H3 HD - poradnik jak zainstalować genertor

Czy ktoś może ma ogarniętą najnowszą wersję h3 hd ? Z tego co znalazłem na necie jest do tego podobno mod z generatorem. Tutaj jest link do tego moda. Jakoś nie działa mi uruchomienie generatora, prośba o zainteresowanie się tym[b] bo warto[/b].

http://steamcommunity.com...41528472210055/

Ok, ogarnąłem generator ! Trzeba zrobić tak jak to jest [i]nie pokazane[/i] w filmie :).
1. Musi być zainstalowana wersja Armagedon's Blade lub Złota Edycja z tym dodatkiem gdzie jest generator map.
(Jak chcemy mieć to na steamie po prostu dodajemy sobie grę z poza steam w znanym menu o którym nie będę pisał).
2. Instalujemy h3 HD z 2015 roku
3. Instalujemy ten mod z postu powyżej (v1.22) wskazując na folder wersji HD z 2015 r(w steamie jest jakis problem z instalacją i nalezy przenieść wszystkie pliki z zip do folderu z grą np: [quote]...\steamapps\common\Heroes of Might & Magic III - HD Edition\[/quote], nie wiem jak z folderem z teksturami bo byc może jego nie powinno sie przenosić żeby nie podmieniły sie tekstury ale to później sprawdzę - tekstury sie n ie podmieniają można śmiało wszystko kopiować )
4. Przy uruchomieniu pokazuje się okienko z dodanymi opcjami jak na filmie, w pozycji RMG, wskazujemy ścieżkę do Armagedons tam gdzie jest plik [b]h3maped.exe[/b]

I tyle, przy wyborze nowej gry odpala sie generator, mapa się tworzy i jest widoczna potem pod nazwą Random Map

mod poprawia grywalność, tak jak w starszych wersjach.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group