Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Do zakończenia I etapu konkursu MapMaker AW pozostało 3 dni
Odpowiedz do tematu
Problem z instalacją Heores 3 złota edycja z CD ACTION
Autor Wiadomość
denat15

Dołączył: 13 Lis 2016
Posty: 5
Wysłany: 2016-11-13, 14:48   Problem z instalacją Heores 3 złota edycja z CD ACTION

Witam, kupiłem grę heroes 3 złota edycjaz cd action ale nie mogę zaintalować, klikając na instaluj nic się nie dzieję, jest komunikat że gra może być leciwa i urzytkownicy windowsa 7, 8 , 9 mogą mieć problemy, zalecają aby odpalać grę w trybie zgodności z windows 98. ale jak się w ogóle zabrać do instalacji ?
 
New Year 
Rinasce piu gloriosa



Pomógł: 38 razy
Dołączył: 20 Gru 2015
Posty: 666
Skąd: Z krainy ognia
Wysłany: 2016-11-13, 16:37   

Pamiętam, że niektóre z moich gier nie chciało się instalować. W tej sytuacji otwierałem plik setup w plikach gry jest to plik instalacyjny (który zresztą powinien być widoczny od razu)) i instalowałem grę. Komputer->prawy przycisk myszki na twojej płycie (dysk F)->otwórz->szukasz pliku setup (powinien być od razu widoczny)->klikasz i powinno się zacząć instalować.

Feniks zawsze zaczyna ale TO ZAWSZE
 
denat15

Dołączył: 13 Lis 2016
Posty: 5
Wysłany: 2016-11-13, 17:46   

Super zainstalowałem ale mam teraz kłopot z dodatkiem wake of gods i mapami, każą mi dodatek wypakować w updata a nie widzę tego w plikach a mapy wypakowałem w maps ale nie wyświetlają mi się w grze ...
 
New Year 
Rinasce piu gloriosa



Pomógł: 38 razy
Dołączył: 20 Gru 2015
Posty: 666
Skąd: Z krainy ognia
Wysłany: 2016-11-13, 18:00   

Cytat:
Super zainstalowałem ale mam teraz kłopot z dodatkiem wake of gods i mapami, każą mi dodatek wypakować w updata a nie widzę tego w plikach a mapy wypakowałem w maps ale nie wyświetlają mi się w grze ...

Zainstalowałeś tego Woga? Jak to zrobisz to taki folder się utworzy i tam powinno się umieszczać te pliki.

Feniks zawsze zaczyna ale TO ZAWSZE
 
denat15

Dołączył: 13 Lis 2016
Posty: 5
Wysłany: 2016-11-13, 18:19   

mam podstawową wersje chyba teraz zainstalowaną, chciałem dodać spolszczonego WoG a piszą że trzeba go rozpakować w update a tego nie widzę
 
New Year 
Rinasce piu gloriosa



Pomógł: 38 razy
Dołączył: 20 Gru 2015
Posty: 666
Skąd: Z krainy ognia
Wysłany: 2016-11-13, 18:21   

denat15 napisał/a:
mam podstawową wersje chyba teraz zainstalowaną, chciałem dodać spolszczonego WoG a piszą że trzeba go rozpakować w update a tego nie widzę

Wpierw instaluje się czystego Woga. Po wykonaniu tej czynności trzeba te pliki umieścić w folderze update i kliknąć plik H3wUPD.

Feniks zawsze zaczyna ale TO ZAWSZE
 
denat15

Dołączył: 13 Lis 2016
Posty: 5
Wysłany: 2016-11-13, 19:08   

Zainstalowałem WoGa ale nie mam nigdzie w podst wersji udate ani w wodu jest po prostu data
 
New Year 
Rinasce piu gloriosa



Pomógł: 38 razy
Dołączył: 20 Gru 2015
Posty: 666
Skąd: Z krainy ognia
Wysłany: 2016-11-13, 19:33   

Tak u mnie to wygląda:


Kilka plików się nie zmieściło ale nie są one związane z Wogiem.
Jak widać przeniosłem wszystkie pliki co pobrałem do folderu z grą i tam to wszystko rozpakowywałem i instalowałem.

Feniks zawsze zaczyna ale TO ZAWSZE
 
denat15

Dołączył: 13 Lis 2016
Posty: 5
Wysłany: 2016-11-14, 11:26   

U mnie nie ma update :/
 
New Year 
Rinasce piu gloriosa



Pomógł: 38 razy
Dołączył: 20 Gru 2015
Posty: 666
Skąd: Z krainy ognia
Wysłany: 2016-11-14, 20:10   

denat15 napisał/a:
U mnie nie ma update :/

Może zrób screena plików które masz w folderze z zainstalowaną grą i zobaczymy czego może ci brakować. Sprawdź też czy Wog ci działa (jeżeli występują jakieś błędy przy jego uruchomieniu to może to wskazywać na źle zainstalowanego Woga). Zawsze zalecam też reinstalację (najlepiej wszystkiego) i podjęcie ponownej próby.

Feniks zawsze zaczyna ale TO ZAWSZE
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group