Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat «» Następny temat
Runda 8.
Autor Wiadomość
Dorsaj

Dołączył: 14 Mar 2013
Posty: 7
Wysłany: 2016-11-05, 07:53   

Dorsaj v Dawidu91 0:1 , pierwsza moja mini-nostalgia jaką grałem. Szkoda że frycowe takie drogie.
 
Olenus 


Dołączył: 29 Kwi 2016
Posty: 45
Wysłany: 2016-11-05, 08:08   

Dr Witt nie pojawił sie w jedyny wolny dzień jaki wskazał. Czekałem cały dzień. Od tamtego czasu nie odpisuje na gg mimo, że na ni bywa. Ogłaszam swoje zwycięstwo
 
 
Ravciozo 
Wielki Wuadca



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 874
Skąd: Polska, Opole
Wysłany: 2016-11-05, 11:26   

Napiszę do niego jeszcze sam, ale dzięki za zgłoszenie

And we'll all dance alone to the tune of your death...
 
Redalion 



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 30 Sty 2010
Posty: 398
Wysłany: 2016-11-05, 13:25   

Ja już jednak nie dam rady zagrać swojej gry, czas bym znalazł, ale nie mam za bardzo ku temu technicznych możliwości, może w przyszłym turnieju :(
 
[HA]Imm0rt4l 
will never die



Pomógł: 1 raz
Wiek: 35
Dołączył: 07 Mar 2015
Posty: 103
Skąd: Lublin
Wysłany: 2016-11-06, 19:09   

Imm0rt4l (red, Necro, Galthran ~> Mephala 8-23-9-5) def Romantic (blue, Inferno, Calh ~> Kyrre 13-17-13-11) 141 [1:0]

Można powiedzieć, że zwycięstwo dał mi błąd przeciwnika. Romantic zaskoczył mnie wjeżdżając w 137 do mojej strefy i zastając bocznego herosa z prawie całym wojem w zamku. Jednak od razu go nie zaatakował. Dzień później odkupiłem Mephalkę, która była z dwoma aniołkami daleko w bocznej strefie, i z defem 23 okazała się już zaporą nie do przejścia, nawet mimo że przeciwnik dysponował łańcuchem za około 940 dmg i mnóstwem many. Ja miałem czapkę czarodzieja z implo też coś ponad 900 dmg, ale many tylko na jedno jej użycie. Dużo bardziej przydatnym zaklęciem okazało się mass haste, dzięki któremu inicjatywa była po mojej stronie i nie dałem się wyciąć łańcuchem.

Mapka bez rewelacji - prawie żadnych dwelli, z biednymi TZ i silnymi strażnikami na środek. Dopiero w 3 tygodniu zebrałem jako taką armię. Romantic zaczynał w podziemiach, więc też nie miał lepiej, ale dzięki specowi z logą obrobił sporo większą część mapy ode mnie. To jednak nie wystarczyło:) Dzięki za dobrą rozgrywkę i zwycięstwo:D

 
 
Ravciozo 
Wielki Wuadca



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 874
Skąd: Polska, Opole
Wysłany: 2016-11-06, 20:21   

Na razie nie ma co dawać sztywnego terminu na grę. Ja z Calvertem możemy się nie wyrobić do 11.11, choć po 2 połączeniach mamy już 1/3/4 (czyli już sporo za nami). Chodzi o to, że wyjeżdżam od 10.11 do 13.11, więc JEŚLI KTOŚ MA W TYM CZASIE SPRAWĘ DO ORGANIZATORÓW, PISAĆ DO HRABO/CEZA (na gg) lub jeśli to mnie, to na AW, ale mogę nie zobaczyć.

And we'll all dance alone to the tune of your death...
 
Dawidu91


Dołączył: 18 Paź 2010
Posty: 136
Wysłany: 2016-11-06, 23:31   

ja sie przeprowadzam i zanim bede mial neta to tez minie z miesiac mysle ;/ wiec z play offami spokojnie :D i tak pewnie zanim ustalimy all po 1 fazie to minie pare tygodni :D
 
Jaris 


Wiek: 43
Dołączył: 01 Maj 2016
Posty: 24
Wysłany: 2016-11-07, 21:56   

LordKoper (Tower Nela/Dessa) lose Jaris (Strong Crag/Crag) 134 - 0:1
 
 
LordKoper 


Dołączył: 29 Kwi 2016
Posty: 17
Wysłany: 2016-11-08, 15:39   

Potwierdzam wynik dzieki za gre powodzenia w nastepnych grach!
 
Cez 


Pomógł: 5 razy
Wiek: 34
Dołączył: 06 Mar 2013
Posty: 163
Skąd: Wschód
Wysłany: 2016-11-11, 20:12   

Cez(red, Zamek, Valeska~> Kyrre 16/19/9/11) def Hudzin (blue, Twierdza, Crag Hack~> Sir Munchill 14/10/6/7) 134 [1:0] Mini-Nostalgia L+U

Hudzin wziął 2 resy, ja jeden. W karczmie Kyrre - idealny materiał na maina. W dodatku dobry układ zamków kompów: drugi zamek, conflux (gwarantowana ziemia) i nekro. Do kompa z zamku wbiłem w 112, zająłem pusty zamek i dobiłem jego hirków. Brązowy conf poskakał trochę, ale zwiałem go gdzieś w 116, pojedynczego hirka pokonałem na początku 2 tygodnia. Mniej więcej w tym samym czasie zginął pomarańczowy.

Ogólnie nie wykorzystałem maksymalnie tego co dał los. W strefie dwell konia - zajęty dopiero w 2 tygodniu, choć był do wzięcia w pierwszym. Nie postawiłem też aniołka w zamku. Stwierdziłem, że nie wyrobię z kasą. W strefie kompa 2 konsy po 2 aniołki. Wziąłem je w 121 i 121. Z wojskiem przerzuciłem się do Wrót, tam kupiłem ziemię Kyrre i pognałem do podziemne TZ. Po drodze wziałem 2 ważkarnie po 6. Tamże zjadłem koronę +4 wiedzy, puchę +10k exp i wziąłem się za minimalną topkę, po dostarczeniu wojska z 3 tygodnia. Topka dała naszyjnik +3 luck/morale, koniczynkę, korpus legionisty i księgę ognia, czyli ogólnie słabo.
Nieopodal wioski inferno była druga topka (duża). Z mięsem z wioski i swoim wojem wziąłem ją. Rezultat to pałka ogra (+5A), naszyjnik +3 all, czerwona kulka i księga wody.
Od razu przerzut woja łańcuchem pod główny zamek. Planowana wbita na środek w 134.
Zaskoczenie. Na środku jest Hudzin. Dopiero co wszedł. Zamiast go zaatakować, to szczurami zrobiłem 2 ważkarnie, bo było to blisko mego zamku. Jedna za 6, a druga za 12. Dało mi to mocny powerstack w fb.
FB
On miał 30 ogrów magów, ja 7 aniołków.
Mistrz: loga, łucznictwo, takta, atak, powietrze, ziemia, dowodzenie
On też miał taktę, więc się zniwelowały. Hudzin zaczął. Mass haste i wjazd w moje kusze ptakami i rzut cycków. Beszki i wiwki biją w czempy. Ja kontruję mass slow. Ptaki, wiwki i beszki giną. W drugiej turze u mnie mass haste. Podchodzę do przodu. Hudzin bunkruje cycki. Ale przewaga w wojsku zbyt wieka. Drzewce giną a potem fb się kończy.

Po fb

gg
 
 
Hudzin



Dołączył: 31 Sty 2013
Posty: 35
Wysłany: 2016-11-12, 18:49   

Fb to już tylko formalność była. Nawet się nie skupiałem za mocno, bo bardzo gonił mnie czas a chcieliśmy wyrobić się w terminie. Gra była super :D W drugi tydzień w chodziłem z 2 ptakami i 2 cyckami :D Komputer i bloki dały mi się we znaki. W pierwszym tygodniu komputer ubił mi az 3 bohaterów za jednym zamachem w tym maina xD chciałem poddać lecz wychodzę z założenia, że gra się do końca i śmiejcie się lub nie ale jestem dumny z tej gry :D 1 dzień szybciej i zgarnałbym wspomniane przez ceza 18 wiwek co raczej przechyliło by szale zwycięstwa na moją strone. GG! Powodzenia w playoff'ach, tam siępoliczymy..! :)
 
Olenus 


Dołączył: 29 Kwi 2016
Posty: 45
Wysłany: 2016-11-16, 15:03   

Gramy cos dalej?
 
 
hrabo 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sty 2016
Posty: 641
Wysłany: 2016-11-16, 15:57   

Gramy, ale wstrzymaliśmy się z zakańczaniem rundy do czasu rozegrania wszystkich meczy. W praktyce jakoś na koniec tygodnia zamkniemy swissa i ogłosimy klasyfikację końcową. A potem to już playoffy.

HoMM 3: Complete Rampage mod
 
Ravciozo 
Wielki Wuadca



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 874
Skąd: Polska, Opole
Wysłany: 2016-11-16, 16:20   

Ja próbowałem wczoraj zagrać z Calvertem, ale coś go nie było...mnie wcześniej cztery dni, więc z mojej strony też wina. Pisał, że będzie dzisiaj w nocy, jeśli się uda, to dokończymy. Jeśli nie, to w czwartek pewnie będę miał sporo czasu i na weekend raczej też. Do niedzieli powinno być skończone :)

And we'll all dance alone to the tune of your death...
 
[HA]Imm0rt4l 
will never die



Pomógł: 1 raz
Wiek: 35
Dołączył: 07 Mar 2015
Posty: 103
Skąd: Lublin
Wysłany: 2016-11-17, 22:25   

To jak z tymi play-offami w końcu? będzie 4 czy 6 graczy?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 2 z 4
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group