Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Do zakończenia I etapu konkursu MapMaker AW pozostało 4 dni
Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat «» Następny temat
Runda 5.
Autor Wiadomość
hrabo 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sty 2016
Posty: 641
Wysłany: 2016-08-17, 19:15   Runda 5.

Otwieram rundę piątą. Fajnie by było jej nie przedłużać, ale wciąż mamy okres wakacyjny i może być różnie. Wszelkie prośby o przedłużenie terminu przesyłajcie do któregoś z organizatorów (Ravciozo, Cez, hrabo) na PW. Pary jak zawsze rozlosowane za pomocą Areny.

Cez vs Dawidu91

LordKoper vs Ravciozo

Imm0rt4l vs HUDŻIN

Suris (i/a) vs Jaris

Begrezen vs romantic

Zwei vs Dan11

woj84 vs Olenus (draw)

Dorsaj vs zuro007

calvert vs Eliasz Bąk (draw i/a)

Jarema vs Redalion (i/a)

As098 (i/a - zgłoszenie) vs Dr Witt

Template: Jebus Cross XL - U
Termin: 07.09 (środa)

Raporty składamy w tym temacie.

Mam nadzieję, że tym razem mecz kolejki pozwoli na bardziej wyczerpujący opis:) Asa098 i calverta proszę o inicjatywę w kwestii umówienia się z przeciwnikiem na grę, jeśli nie będzie odzewu, gracie ze sobą.

GL & HF
Ostatnio zmieniony przez Ravciozo 2016-09-12, 16:44, w całości zmieniany 10 razy  
 
Ravciozo 
Wielki Wuadca



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 874
Skąd: Polska, Opole
Wysłany: 2016-08-21, 21:45   

LordKoper (ramp, Kyrre) def (a właściwie rekt) Ravciozo (dung, Gunnar)
FB 133 (jakoś 24-42-23-22 vs. 17-14-9-10)

Ogólnie, za późno wszedłem.
Strefa nie najgorsza, ale też nie jakaś dobra: 4 utopie, 2 dwelle manty i 2 harpii, z 3 puszki. Ale nic poza tym. Tylko z 5 hive i 0 konserw. A na dodatek te dwella manty to jeden z nich był tydzień drogi od miasta nawet dla Gunnara, a do drugiego dobiłem chyba w 115, ale grupa up wiwern go pilnowała, brak mass slowa, to jak żyć? Rozbudowa chyba dobra, wszystko poza smokami z zamkiem w 1. tygodniu, potem smoki i zaraz up chimer, harpii i smoków. Trochę woja padło na nagarni koło 122, potem idiotyczna utopia za 2 czarne (straty 1 smok, 3 chimery, kilka oczek i z 3 minosy), w której tylko czerwona kulka (miałem implo) i naszyjnik +3 moc/wiedza (miałem +1 spd). Dlatego bardzo się wkurzyłem, bo zabrało mi to 2 dni (nie licząc hive'a, rękawiczek i maczugi, ale to nic takiego) i na tz wbiłem bardzo późno, 133. Mogło być spokojnie 131 bez strat, bo 25 up hydr blokowało (generalnie, miałem 4 guardów do wyboru - up hydry, smoki kościane, up ifryty i czempy). Ale było za późno, Koper trafił 5 dwelli uniroga i wbił w 124, dlatego zaatakował mi Gunnara mając staty wypakowane w kosmos i nie było litości. Ubiłem mu z 2 wiwki i 7 elfów, a tak to w 2 tury mnie pojechał.

gg wp, powodzenia

FB Runda 5. MAW '16 Kyrre-Gunnar 2.png
Plik ściągnięto 77 raz(y) 823,22 KB


And we'll all dance alone to the tune of your death...
Ostatnio zmieniony przez Ravciozo 2016-08-21, 22:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
LordKoper 


Dołączył: 29 Kwi 2016
Posty: 17
Wysłany: 2016-08-21, 22:11   

Potwierdzam raport!
Dzieki za gre!
"ps"img zrobilem juz po grze na loadzie i wojsko inaczej ustawione troszke ale widac staty!
Pozdrawiam!

staty.jpg
Plik ściągnięto 55 raz(y) 809,72 KB

Ostatnio zmieniony przez LordKoper 2016-08-21, 22:37, w całości zmieniany 3 razy  
 
Ravciozo 
Wielki Wuadca



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 874
Skąd: Polska, Opole
Wysłany: 2016-08-21, 22:17   

Po grze sprawdziłem inną utopię (tą po drodzę na tz) i był tylko 1 czarny, więc bez strat (tylko troglo i 1 wiwka), a była tarcza +4 all, z którą też zrobiłem w 126 hydry bez strat (2 harpie) i bym był pierwszy przy koksarni +9 all. Poza tym, trafiłeś też skrzydła anioła, farcie. Normalnie nie można używać DD/fly do przekraczania stref, a skrzydełka chyba już tak i oszczędziłeś z 3 dni ruchu :(
Jak można mieć takiego farta, to nie wiem, ale ja też kilka błędów walnąłem.

And we'll all dance alone to the tune of your death...
 
LordKoper 


Dołączył: 29 Kwi 2016
Posty: 17
Wysłany: 2016-08-21, 22:36   

Co prawda to prawda farta troche mialem ale w sumie od czego sa resy nie wykorzystaliśmy ani jednego wiec nie ma co narzekać, trzeba tez umiec te wszytkie rzeczy zrobic na czas.Z tego co wiem jak masz ubitego guarda to możesz strefy przekraczac przenikaniem i lotem!
 
Dawidu91


Dołączył: 18 Paź 2010
Posty: 136
Wysłany: 2016-08-22, 05:45   

o jakim przekraczaniu stref mowimy? bo wedlug wohu jedynie po pustyni mozna smigac tak jest zabronione skakanie do innych z pustyni z tego co pamietam :P
 
Ravciozo 
Wielki Wuadca



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 874
Skąd: Polska, Opole
Wysłany: 2016-08-22, 13:40   

"O jakim przekraczaniu stref mówimy?"

Z regulaminu WoHa:
"Wrota wymiarów i lot używamy każdym bohaterem raz dziennie oraz nie można dzięki nim przekroczyć strefy."

Wygląda na to, że nawet mając ubitego guarda, trzeba wejść na inną strefę w miejscu, gdzie ów guard stał. Problem w tym, że to najwyraźniej nie odnosi się do skrzydeł anioła. Ale czemu? Bo są zbanowane. A LordKoper (oczywiście z całym szacunkiem do lepszego) zapomniał o plikach turniejowych (ArTraits) i dlatego skrzydełka mu się wylosowały. Oczywiście mi też mogły, pech to pech, nie mam z tym problemu, że nie było plików.

And we'll all dance alone to the tune of your death...
 
Dawidu91


Dołączył: 18 Paź 2010
Posty: 136
Wysłany: 2016-08-22, 16:59   

Jak dla mnie powinno byc skakanie i latanie dozwolone bo to bezsensu zdeczka ze tp mozesz ile sie chce a skakac juz nie :) ale sami chcieliscie reg woh ktory jest przestarzaly i ssie:D
 
hrabo 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sty 2016
Posty: 641
Wysłany: 2016-08-22, 17:40   

Można pomyśleć o zmianie reguł w playoffach, jeśli będzie co do tego jednomyślność uczestników. Póki co dotoczmy się już na tym, co mamy:P

[ Dodano: 2016-08-28, 15:21 ]
Jak idzie pozostałym? Ktoś jeszcze nie zaczął grać? Jak kontakt z przeciwnikami?

HoMM 3: Complete Rampage mod
 
Ravciozo 
Wielki Wuadca



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 874
Skąd: Polska, Opole
Wysłany: 2016-08-30, 14:08   

Mamy 2 dni na dogranie meczów i rozegraną 1 partię z 11. Nie jest dobrze...

And we'll all dance alone to the tune of your death...
 
Volkor
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-31, 07:16   

Zastanawialiście się, czy jest realna szansa by ktoś wreszcie w późniejszych fazach zagrał pojedynek np. Nekro na Zamek albo Inferno na Zamek ? Chociażby dla zabawy. Te zamki nigdy nie grają w turniejach; cały czas tylko Shakti, Cyra, Kyrre, Tazar ( wiadomo dlaczego ). Zobaczyłbym chętnie jakąś fb turniejową z Galthranem w roli głównej :) I obowiązkowy screen.
 
Ravciozo 
Wielki Wuadca



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 874
Skąd: Polska, Opole
Wysłany: 2016-08-31, 09:08   

Necro ma ciężko na zasadach WoH. Myślę, że trzeba by dużego templa (na MAW Mini-nostalgia?), żeby wydobyć potencjał inf/necro choć trochę, może ktoś wtedy zagra nimi. Zresztą, w playoffach może się to zdarzyć, kiedy ktoś zagra np. na 6LM10a (nie znam się, może na jakimś innym templu te miasta sprawują się lepiej)

And we'll all dance alone to the tune of your death...
 
hrabo 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sty 2016
Posty: 641
Wysłany: 2016-08-31, 09:25   

Te zamki i tak zwykle odpadają na etapie draftu. Zresztą nekro to akurat ma tak upierdliwą regułę usuwania nadmiarów szkieli na koniec dnia, że z samego lenistwa bym nim nie zagrał (gdybym jeszcze grał). Co do inferna to akurat trochę jestem zdziwiony, może nie na jebusie, ale na pozostałych templach powinno być spoko.
Volkor napisał/a:
Cyra

Co?:D
 
Volkor
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-31, 10:30   

http://mightandmagic.wikia.com/wiki/Cyra

Taka postać z zamku Tower :) Oczywiście bardziej preferuję Neelę ze względu na armora, natomiast w templach gracze często biorą właśnie Cyrę- (dyplomacja i haste ).
 
hrabo 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sty 2016
Posty: 641
Wysłany: 2016-08-31, 12:33   

Wiem kto to jest, ale po cholerę brać postać z dyplomacją, skoro jej używanie jest zabronione?:D No może poza redukcją kosztu kapitulacji.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 1 z 4
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group