Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat «» Następny temat
Runda 3.
Autor Wiadomość
hrabo 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sty 2016
Posty: 641
Wysłany: 2016-06-17, 10:11   Runda 3.

Ravcioza nie ma, więc otwieram temat zamiast niego. [już jestem - 15:09 ~ Ravciozo] Pary rozlosowane jak zawsze przy pomocy Areny.

Dawidu91 vs LordKoper

Cez vs Imm0rt4l

woj84 vs Jaris

Suris vs Begrezen

HUDŻIN vs Dorsaj?

Zwei vs romantic

Dan11 vs Eliasz Bąk

Ravciozo vs Olenus

zuro007 vs calvert (draw)

Dr Witt vs Soveliss?

hrabo vs Jarema

As098 vs Redalion


Termin gry: niepewny, sobota 09.07
Mapa: template Balance L
Raporty składamy w tym temacie.
gl&hf

Edit: Chciałem wyciągnąć z areny aktualną tabelę, coś spieprzyłem, także parowania mogą tam być poprzestawiane (tzn. kolejność gier, bo musiałem ponownie ręcznie wszystko ustawić).
Ostatnio zmieniony przez Ravciozo 2016-07-09, 18:55, w całości zmieniany 16 razy  
 
Volkor
[Usunięty]

Wysłany: 2016-06-19, 08:24   

Cez vs Imm0rt4l ale para ! Od razu proszę o screeny z fb i przygotowanie długiego opisu rozpracowywania stref :)
 
Ravciozo 
Wielki Wuadca



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 874
Skąd: Polska, Opole
Wysłany: 2016-06-19, 14:02   

Jak grałem z Imm0rt4lem, to pisałem mu, że najbardziej z całego turnieju czekam na ten pojedynek :P
Ostatnio na Masterze to Imm0rt4l pokonał Ceza, zobaczymy, jak będzie teraz ;]

And we'll all dance alone to the tune of your death...
 
Dawidu91


Dołączył: 18 Paź 2010
Posty: 136
Wysłany: 2016-06-19, 16:18   

A ja czekam na pare Dawidu91 vs Jaris :lol:
 
Ravciozo 
Wielki Wuadca



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 874
Skąd: Polska, Opole
Wysłany: 2016-06-19, 16:23   

To też będzie wymagało długiego opisu... ;]

And we'll all dance alone to the tune of your death...
 
Redalion 



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 30 Sty 2010
Posty: 398
Wysłany: 2016-06-19, 16:39   

A ja czekam żądny krwi na Asa, żeby się odkuć po swojej pierwszej głupio wtopionej grze :evil:
 
[HA]Imm0rt4l 
will never die



Pomógł: 1 raz
Wiek: 35
Dołączył: 07 Mar 2015
Posty: 103
Skąd: Lublin
Wysłany: 2016-06-19, 22:01   

Ja też czekam na pojedynek Dawidu vs Jaris albo Suris :D Mój pojedynek z Cezem to jeszcze nie taki hit :D
 
 
Volkor
[Usunięty]

Wysłany: 2016-06-20, 08:57   

Na początku turnieju tak sobie obstawiałem, że Cez/Dawidu91/Imm0rt4l/Suris/Jaris+ 3 to będzie top 8 i o ile nie spotkają się po drodze finały mogą tak wyglądać. Nie mogę się doczekać :)
 
Dawidu91


Dołączył: 18 Paź 2010
Posty: 136
Wysłany: 2016-06-20, 09:26   

Szkoda jedynie ze takie template sa :P jednak xl+u to najlepszy balance jesli chodzi o skilla :)
 
hrabo 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sty 2016
Posty: 641
Wysłany: 2016-06-20, 09:43   

Dawidu91 napisał/a:
Szkoda jedynie ze takie template sa :P jednak xl+u to najlepszy balance jesli chodzi o skilla :)

Ale gra trwałaby 10 godzin:D Zresztą templaty były wybierane, gdy jeszcze oficjalną wersją była gra BO3.

HoMM 3: Complete Rampage mod
 
Dawidu91


Dołączył: 18 Paź 2010
Posty: 136
Wysłany: 2016-06-20, 12:18   

Czy ja wiem :-P . Nie raz sie konczy xl+u w 2 czy 3 tyg ale i tak mamy duzo czasu na rozegranie gry wiec nie widzialbym problemu:P mam nadzieje ze w play offach bedzie wiecej map bo z 4 nie ma sensu odrzucac :P

Edytuję post, żeby nie robić spamu, od tego mamy osobny temat. Rozsądnie będzie ustalić templaty z osobami grającymi w playoffach i to prawda, musi być ich więcej. Ale do playoffów jeszcze masa czasu, skupmy się na razie na swissie:D/hrabo
Ostatnio zmieniony przez hrabo 2016-06-20, 13:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
Romantic 


Wiek: 38
Dołączył: 14 Mar 2013
Posty: 13
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2016-06-20, 16:52   

Zwei (Dungeon, Shakti) lose Romantic (Bastion, Ivor) Balance, FB 127

Wszystkie resy wykorzystane, także przyszło nam grać tym co bozia dała ;-) Mapka przeciętna, bez dweli, mało kasy, surowców - trzeba było walczyć o każdą kupkę, gdyż była na wagę złota. Logistycznie bardzo dobrze ułożona (jak dla mnie). Ivor dość szybko wbił expa ziemi i to mi ustawiło grę. Dwie konsy przy zamku - razem 5 aniołów, na pustynie wbita teleportem przez mnóstwo behów i nag. Szczurem wyczaiłem Zwei z aniołami na Shaktim i wtedy popełniłem błąd, który mogłem przypłacić sromotną porażką. Wiedziałem, że mainem go nie dosięgnę więc zacząłem kombinować szczurami. Warunkiem sięgnięcia Zwei było uwolnienie hirka z więzienia - jak się okazało zabrakło mi krateczki na pustyni i całe wojo zostało u szczura bez możliwości ruchów u żadnego hirka :-D Ivor został z jednym pegazem i był do zdjęcia na hita. Ale tu niesamowicie mi się przyfarciło, gdyż Zwei atakując mnie dostał bydlaka i udało się uciec :-D Zwei idąc za ciosem zaatakował szczura i jak się okazało było to FB. Na szczęście po rzuceniu strzałki został bez many i dzięki temu, że miałem 28 elfów, które obstawiłem szczelnie w rogu wygrałem tą bitwę. Udało się ubić Shaktiego, przejmując jego arty - Zwei poddał grę.




Dzięki za grę.
 
 
Zwei 



Dołączył: 06 Lut 2013
Posty: 39
Skąd: Polska
Wysłany: 2016-06-20, 18:06   

Potwierdzam wynik gry. Gra nie wyglądała żle, troszkę głupich błędów. Mapka nie pomogła :/, mając opanowaną swoją sterefe, 2 miasta boczne, 2 zamki na środku i otwarta droge do strefy bocznej przeciwnika nic ciekawego nie znalazłem, na pustynie też kiepsko :/. Standardowo mass ziemie bez spowolnienia :/. Była to gra, którą można było wygrać, logistycznie wyglądało nie najgorzej lecz walki i szczęscie przy generowaniu mapek do poprawki :D


 
 
Redalion 



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 30 Sty 2010
Posty: 398
Wysłany: 2016-06-21, 15:57   

As098 (Castle, Orrin) lose Redalion (Bastion, Ivor) Balance, FB 134

Nie ma czego opisywać, graliśmy 2 godziny z małym hakiem, bo chciałem dograć grę jak najszybciej, by skończyć przed Euro :P (nie udało się, zaczęliśmy wczoraj o 19 i skończyliśmy o 20:40, dzisiaj pół godziny od 14 30 do 15 i koniec) Dostosowałem się do szybkości tur przeciwnika (1 minutka Asa i moje 3 do 5, średnio 4 :D), żeby nie przedłużać, grałem raczej słabo i na szybkości, więc sporo głupich ruchów i wtop - najpierw przed grą nie ustawiłem powtarzanej szybkiej walki, więc po kliknięciu szybkiej walki straciłem 10 up centów przez kompa, potem w krasnalarni zapomniałem wydzielić jedynek w pierwszym tygodniu i na 100 krasnalach, które jeszcze zmoralowały idąc w stronę elfów ( ;( ) straciłem 6 elfów i 5 up centów ;D Potem jeszcze głupio na rogach poszło mi 10 up centów na początku 2 tyg. 2 razy ruszyłem się gdzieś na szybkości Ivorem, potem się ogarnąłem że zapomnialem czegoś wziąć/zrobić i rozbijałem go/wracałem się xD przez co straciłem 5k i 2 dni. W 2 tyg. przez missclick (albo wadliwą myszkę? - znowu mi się to dzieje, tym razem olałem branie loada) kupiłem Zubina zamiast Mephalę z nowym wojskiem rampa więc tez głupio straciłem 20 centów 5 krasnali i 6 elfów (takie wojo miała), ponieważ po tym wszystkim zniknęła z karczmy (jakiś bug chyba, jak ktoś wie o co chodzi to byłbym wdzięczny za wyjaśnienie ;o). Jeszcze ze strat to na 100 czartach zapomniałem że upowany stack wskrzesi demony i straciłem 3 up pegazy które walnęły wskrzeszone demony ;D Logistycznie też średnio grałem, już 2 rzeczy wspomniałem, jeszcze 3 razy wykupowałem Ivora w bocznym mieście rampa i dopiero za 3 kupiłem mu książkę - wcześniej zapomniałem ;D Mapka fajna, strefa rozległa i nie najbiedniejsza, ale prawie zero drewna, nic dweli, konsów (była w strefie bocznego miasta jedna i druga w confie widziałem, ale już je olałem i pobiegłem do przeciwnika). FB w 134, przeciwnik złapany na pustyni (później na screenie widać 3, że złamal regulamin i ominął czerwone smoki przed wejściem na pustynię - niezależnie od wszystkiego grę by przegrał). Przewaga nie pozostawiała wątpliwości, mimo że nie zacząłem zbierać wiw i olałem anioły z konsów.







Przeciwnik mimo 5 punkty wiedzy miał 2 punkty many. FB wygralem bez strat, miałem mass slow i skórę, ale rzuciłem pojedynczego blessa na elfy i te wysiekły wszystkich kuszników, dalej wiadomo ;D Dzięki za grę!
 
Begrezen 
ostatnia ostoja AW



Pomógł: 20 razy
Wiek: 100
Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 871
Skąd: z groty mbehemociej
Wysłany: 2016-06-21, 17:11   

z tym łamaniem regulaminu przez Asu to nie pierwszy raz(omijanie strażnika strefy), gdy gralismy razem też była taka sytuacja, oczywiscie go upomniałem i potem zabił te golemy(bo to były golemy xD) i posłuchał, ale jak widać chyba znowu zapomniał xD może niech jakiś admin turnieju przemówi mu do rozsądku, bo mi się nawet chwalił że nie czytal reg ale to inna historia :(

Uwaga, Nagi content +18 <<< wchodzisz na własną odpowiedzialność.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 1 z 3
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group