Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat «» Następny temat
EURO 2016.

Kto wygra EURO 2016?
Polska
15%
 15%  [ 2 ]
Francja
23%
 23%  [ 3 ]
Niemcy
7%
 7%  [ 1 ]
Anglia
7%
 7%  [ 1 ]
Hiszpania
23%
 23%  [ 3 ]
Belgia
0%
 0%  [ 0 ]
Włochy
7%
 7%  [ 1 ]
Portugalia
15%
 15%  [ 2 ]
Inny zespół
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 13
Wszystkich Głosów: 13

Autor Wiadomość
bartman 



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1918
Wysłany: 2016-06-05, 23:52   EURO 2016.

Komentarze o EURO oraz o Lidze Typerów mile widziane :-)

Fantasy.. better than life..?
 
Skwer 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 2742
Wysłany: 2016-06-06, 00:54   

Zrób ligę typerów! :)

 
 
Redalion 



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 30 Sty 2010
Posty: 398
Wysłany: 2016-06-06, 09:48   

http://www.sport.pl/sport/0,149401.html

Fajne, możemy opublikować wyniki, co nam powychodziło :mrgreen:
 
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 31
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2016-06-06, 20:49   

Nasza kurewska telewizja oczywiście pokaże tylko kilka meczów więc pewnie nie będę zbyt wielu oglądał ale ogólnie ciekawi mnie jak się to euro potoczy. Jeśli Niemcy wezmą się w garść i wrócą do formy z MŚ to bez większych problemów powinni zgarnąć puchar. Co do innych drużyn to ciekawi mnie forma Hiszpanów, Del Bosque w końcu poszedł po rozum do głowy i odmłodził kadrę, jakości tam aż nadto. Anglia podejrzewam, że tradycyjnie da dupy i choć z grupy pewnie wyjdzie to na tym się skończy, podobnie nasi, jak już w tym roku z grupy nie wyjdą to będzie klęska. Z innymi drużynami może być różnie, Francja ma atut bycia gospodarzem ale brak powołania dla Benzemy i kontuzja Varana to spory cios, nadzieja w Griezmanie. Osobiście prócz naszym kibicuję Portugalii, jakoś nigdy mocnego składu nie mają ale walczą i wielokrotnie już niewiele im brakło do mistrzostwa. Nie spodziewam się za bardzo niespodzianek, jedynie Chorwacja może co nieco namieszać, poza tym największe zaskoczenie już mieliśmy w postaci braku awansu Holandii.

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
Redalion 



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 30 Sty 2010
Posty: 398
Wysłany: 2016-06-06, 21:17   

Przecież Niemcy, nie licząc jednego meczu z Brazylią, który rzeczywiście zagrali świetnie (swoją cegiełkę oczywiście dołożyli absolutnie żałośni Canarinhos, ale realnie patrząc Niemców tamtego dnia mogłaby pokonać pewnie tylko i wyłącznie Hiszpania, i to będąc w swoim prime time), nie grali wielkiego turnieju, taka tam solidna piła, po prostu wszystkie reprezentacje prezentowały się żałośnie. No kurwa, do finału doszła Argentyna grająca mdłą piłkę z pajacem Sabello na ławce, do tego nie brakowało wiele, by zostali mistrzami - to sporo mówi o tamtym turnieju.

Tym razem faworytami jawią się Francuzi. Wiadomo, gospodarze, wciąż piłkarska jakość, parcie na przygotowanie formy właśnie na ten turniej... Z drugiej strony jakieś dziwne powołania Deschampsa (na chuj Gignac, czemu nie Gameiro?), no i absencje - Benzema, ale przede wszystkim na środku obrony - Koscielny z Ramim jako duet stoperów, może być ciekawie :lol: Jednak gdzieś tam czuję podświadomie, że to i tak wystarczy chociaż na finał. Zobaczymy.

Jako 'czarny koń' (kurwa, jak to brzmi, obrońca tytułu czarnym koniem :lol: ale na pewno każdy wie, co mam na myśli) typuję Hiszpanów - prezentują się dobrze, ciekawy skład, to może być ich turniej. Czarny koń w sensie, że w ich zasięgu jest spokojnie jakiś finał, może nawet obrona trofeum. A ludzie gdzieś tam o nich zapominają.

A u Niemców po wygranych MŚ, mnóstwie absencji, jakimś tam nasyceniu i odejściu paru czołowych piłkarzy - to może być turniej, na którym zawiodą, po tylu latach osiąganiu przynajmniej tego półfinału musi taki kiedyś przyjść. Czy już teraz - nie wiem. Logika podpowiada, że półfinał ogarną, grupę powinni wygrać, ale jako triumfatorów ni cholery ich nie widzę. Wygrają tylko w takim przypadku, gdy gra będzie przypominać tę z 2014 - czyli żałosny poziom turnieju. Wtedy i Belgia z tym kretynem na ławce (powtórka z Sabelli? :lol: ) może ujebać jakiś finał. Na zwycięstwo chyba jednak to nie wystarczy w żadnej konfiguracji :mrgreen:

O Polsce wolę się nie wypowiadać, ale oczywiście zdobędziemy Mistrzostwo Europy. Thiago Cionek doprowadzi nas do triumfu w turnieju. To polski Marc Bartra.
 
bartman 



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1918
Wysłany: 2016-06-06, 22:55   

Liczę na jakieś niespodzianki, typu wyjście Islandii czy Albanii z grupy. Niemcy będą wysoko jak zwykle. Anglia powinna pokazać się z trochę lepszej strony - w końcu nie muszą liczyć tylko na Rooneya, mają Vardy'ego, Kane'a i Rashforda. Hiszpania sam nie wiem, ale mam przeczucie, że będzie zawód tym razem.

Polska? Dwa ostatnie sparingi otuchy mi nie dodały, ale pocieszam się trochę, że grali na jakieś 80%-90%. Zobaczymy. Wyjście z grupy na tych mistrzostwach to plan minimum. Ćwierćfinał to też osiągalny wynik - większość buków ocenia potencjał naszego zespołu w okolicach 8-10 miejsca. Cokolwiek więcej byłoby niesamowitym sukcesem.

Fantasy.. better than life..?
 
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 31
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2016-06-09, 16:11   

Ciekawe jeszcze na którym stadionie bomba pierdolnie :-P Albo w której strefie kibica bo na stadionach będą się nieźle pilnowali.

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
Ravciozo 
Wielki Wuadca



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 874
Skąd: Polska, Opole
Wysłany: 2016-06-09, 16:55   

bartman napisał/a:
Liczę na jakieś niespodzianki, typu wyjście Islandii z grupy.


Żartujesz? Poza brakiem tradycji, jak Islandia grała o euro, to szczęka opadała. Jeśli będą w takiej samej formie, to mogę naprawdę sporo ugrać, bo odwalali w każdym meczu kawał dobrej roboty.

And we'll all dance alone to the tune of your death...
 
Loki 



Wiek: 32
Dołączył: 24 Gru 2014
Posty: 56
Wysłany: 2016-06-09, 19:32   

Niespodzianką będzie jak Belgia nie wyjdzie z grupy. Może z trzeciego wyjdzie, ale ma trudnych przeciwników.

Anglia spokojnie wygra grupę tylko po to aby odpaść 1/8. Hiszpania zawiedzie kolejny raz.
 
bartman 



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1918
Wysłany: 2016-06-10, 01:12   

Ravciozo napisał/a:
Żartujesz? Poza brakiem tradycji, jak Islandia grała o euro, to szczęka opadała. Jeśli będą w takiej samej formie, to mogę naprawdę sporo ugrać, bo odwalali w każdym meczu kawał dobrej roboty.


I tak i nie. Końcówki eliminacji nie mieli już tak rewelacyjnej - remisy z Kazachstanem i Łotwą, a także porażka z Turcją.
Poza tym finały to jednak coś innego niż eliminacje, o czym np. Polska się boleśnie przekonała w ostatnich turniejach.
Do tego mają w grupie Portugalię i upierdliwą zazwyczaj Austrię. Sam chciałbym żeby zaszli jak najdalej - byłoby ciekawie.

Fantasy.. better than life..?
 
Loki 



Wiek: 32
Dołączył: 24 Gru 2014
Posty: 56
Wysłany: 2016-06-13, 16:04   

Redalion napisał/a:
Statystyka powiada, że to najczęściej padający wynik w meczach piłkarskich, sprawdzimy ile punktów w ten sposób zdobędę
Stawiając takie typy przez całe Euro 2012 wygrałbyś typera.
 
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 31
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2016-06-13, 16:41   

21. Redalion - 1pkt

Tonący brzytwy się chwyta :lol:

Loki napisał/a:
Stawiając takie typy przez całe Euro 2012 wygrałbyś typera.

Ktoś tu ma nadmiar wolnego czasu widzę.

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
Redalion 



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 30 Sty 2010
Posty: 398
Wysłany: 2016-06-13, 17:35   

Nie wiem dlaczego wychodzisz z założenia, że czegokolwiek się chwytam. Ten typer rzeczywiście spędza mi sen z powiek, robię wszystko żeby tylko go wygrać, zdobyć jak najwięcej punktów, zniszczyć konkurencję :shock:

To zabawa, jedni typują by zmaksymalizować szanse na zwycięstwo, inni sobie eksperymentują. A jeszcze inni, jak uż. Mikus, dają z siebie wszystko w typerze na wymarłym forum, licząc że zwycięstwo w tej niewątpliwie prestiżowej zabawie pozwoli mu zostać dostrzeżonym przez selekcjonera Nawałkę i awaryjnie powołanym na Euro. Czy prawidłowym wytypowaniem dokładnego wyniku meczu Cypr - Wyspy Owcze uż. Mikus zachwyci piłkarski świat i wyważy bramy Arłamowa? Czy zamieni czipsy, colę i kebab na ścisłą dietę, bieżnię i wywiady w telewizji Polsat? Czas pokaże...
 
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 31
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2016-06-13, 17:48   

To taki troll czy serio jeden żart cię tak nakręcił? Zluzuj bokserki, nie musisz wszystkim pokazywać jak to bardzo masz wyjebane na tego typera ;-)


Hiszpania jakoś wymęczyła zwycięstwo, z taką grą cienko widzę ich szanse na podium chociaż może być powtórka z mś 2010.

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
Redalion 



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 30 Sty 2010
Posty: 398
Wysłany: 2016-06-13, 18:00   

Nie, naprawdę uważam, że Adam Nawałka dostrzeże twoją osobę i wyjdziesz w pierwszym składzie na Niemcy :-o
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 1 z 2
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group