Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Mapy większe niż XL w SoD
Autor Wiadomość
Tilogour 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 50
Dołączył: 25 Paź 2010
Posty: 945
Wysłany: 2016-04-25, 20:12   Mapy większe niż XL w SoD

http://www.forum.acidcave...?TID=292&page=1 wszystkie informacje są dostepne tutaj, a najnowsza strona tematu zawiera aktualny link do patcha.

Członek Stowarzyszenia Obrońców Map i honorowy mapmaker Brazzers - portalu z niegrzecznymi mapami.
Save oreo!
 
feranos 
pisarz



Wiek: 32
Dołączył: 19 Kwi 2016
Posty: 10
Skąd: Daleka Północ
Wysłany: 2016-04-28, 12:40   

Nikt mi nie powiedział, że działa tylko w edytorze WoGa, ale zrobiłem, trochę pierdoli, bo przy spawnowaniu randomowych przeszkód wrzuca pomniki jakieś nawet jak ma się zaznaczone, że robi się mapę w Armagedon's Blade czy Restoration of Erathia. Trzeba też pilnować, żeby nie wrzucić przypadkowo jakiś rzeczy z WoGa (co ciekawe, nie da się robić map w Shadow of Death, jeśli zaznaczy się robienie map w Armagedon's Blade albo Restoration of Erathia to rzeczy z Shadow of Death są zablokowane, ale rzeczy z WoGa nie, więc przypadkowo można wrzucić skrzynkę czy coś innego z WoGa) na szczęście przy ładowaniu mapy pojawiają się błędy z odpowiednimi koordynatami (tu niespodzianka, bo spokojnie pokazuje koordynaty 144+), więc wystarczy spisać koordy, wrzucić mapę na warsztat i po kolei usuwać.
Dzięki wielkie Tilogour, bez Ciebie by się nie udało.

No i ten post można potraktować po części jako radę, bo tych rzeczy akurat nigdzie na forach znaleźć nie mogłem.


P.S. Wrzucę tutaj wszystkie 4 mapy moje + 1 mapę mojej dziewczyny kiedy przetestuję ostatnią mapę pod kątem bugów.

I am the deathbreather.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group