Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat «» Następny temat
Hearthstone
Autor Wiadomość
Marduk_Kage 
Wszędobylski



Pomógł: 1 raz
Wiek: 29
Dołączył: 21 Wrz 2009
Posty: 171
Skąd: Bukowa
Wysłany: 2016-04-11, 21:19   Hearthstone

Gra ktoś? :-) ze dwa miesiące temu namówił mnie kumpel i mam niezłą frajdę pykając sobie w wolnym czasie, świetna karcianka :-) jestem cienki jak dupa węża w to jeszcze, ale jak ktoś chce pograć to zapraszam :-)
 
 
Cez 


Pomógł: 5 razy
Wiek: 34
Dołączył: 06 Mar 2013
Posty: 163
Skąd: Wschód
Wysłany: 2016-04-11, 21:39   

Osobiście nie próbowałem, ale wiem, że sporo rosyjskich graczy h3 gra, bo czasem można zobaczyć na streamie, w turze przeciwnika, jak zabijają czas.
Z polskich graczy h3, to wiem, że Maestro grał.
 
 
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 31
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2016-04-12, 05:11   

Grałem jakiś czas ale dosyć szybko się znudziłem, jak na mój gustu trochę za mało jest tych kart z każdej frakcji, bardzo szybko idzie poznać je wszystkie. Do tego wkurzałem się, jak grałem z kimś, kto niby miał identyczne karty ale np. jego kula ognia (czy jak to się tam zwało) zabierała 2x tyle hp co moja.

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
hrabo 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sty 2016
Posty: 641
Wysłany: 2016-04-12, 11:55   

to chyba miał malygosa na stole albo pyroblast rzucił zamiast fireballa i wyglądało podobnie:P
Grałem jakiś czas, ale dostałem blokadę konta za logowanie się z różnych ip i nie idzie go odblokować. Od nowa nie chciało mi się startować.
 
Marduk_Kage 
Wszędobylski



Pomógł: 1 raz
Wiek: 29
Dołączył: 21 Wrz 2009
Posty: 171
Skąd: Bukowa
Wysłany: 2016-05-21, 22:18   

Cytat:
wiem, że sporo rosyjskich graczy h3 gra

Spotkałem się raz z Pit for LM na arenie i przegrałem, chociaż słuszniej byłoby powiedzieć, że zabił mnie mulligan - do 6 rundy mnie nie było :-D

Mnie osobiście wciąga coraz bardziej, niedawno wyszedł nowy dodatek i pojawiło się znowu ponad 100 nowych kart :-) co owocuje nowymi taktykami :-P a mnie osobiście przypadł do gustu bo miałem solidny drop legendarek w otwieraniu paczek z nowego dodatku (na niecałe 60 paczek aż 8!! legendarek). Wcale się nie dziwię Rosjanom bo gra wręcz idealnie nadaje się do zabijania czasu na turze przeciwnika :-)

Cytat:
Do tego wkurzałem się, jak grałem z kimś, kto niby miał identyczne karty ale np. jego kula ognia (czy jak to się tam zwało) zabierała 2x tyle hp co moja.

Cytat:
to chyba miał malygosa na stole albo pyroblast rzucił zamiast fireballa i wyglądało podobnie:P

Nie może być innej opcji - albo Malygos albo Pyroblast, chyba że sytuacja była jednorazowa i jakoś zbugowało grę w tym konkretnym przypadku :-)
 
 
restling 



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Maj 2010
Posty: 381
Wysłany: 2016-05-22, 10:53   

Marduk_Kage napisał/a:
Mnie osobiście wciąga coraz bardziej, niedawno wyszedł nowy dodatek i pojawiło się znowu ponad 100 nowych kart :-) co owocuje nowymi taktykami :-P


Mag pod C'thuna. Tyle w temacie :D
 
hrabo 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sty 2016
Posty: 641
Wysłany: 2016-05-22, 13:59   

restling napisał/a:
Mag pod C'thuna. Tyle w temacie :D

Control warrior pod c'thuna imo lepiej się sprawdza:P A tak poza tym to raczej divine aggro, totem aggro i n'zoth rogue są w obecnej mecie dominujące.
Marduk_Kage napisał/a:
Mnie osobiście wciąga coraz bardziej, niedawno wyszedł nowy dodatek i pojawiło się znowu ponad 100 nowych kart co owocuje nowymi taktykami

Ważniejsze jest wprowadzenie standardu i wilda (coś jak standard i starsze formaty w mtg), bo bariera wejścia do gry była już zbyt wielka i meta zbyt stabilna. Zawsze większy wpływ na grę ma to, jakie karty wypadają z formatu, niż to jakie wchodzą:P

Swoją drogą zostałem odbanowany bez powodu. Całkiem miło z ich strony, bo dalej nie wiem jak odpowiedzieć na moje pytanie pomocnicze do odblokowywania konta xD
 
Marduk_Kage 
Wszędobylski



Pomógł: 1 raz
Wiek: 29
Dołączył: 21 Wrz 2009
Posty: 171
Skąd: Bukowa
Wysłany: 2016-05-22, 23:57   

restling napisał/a:
Mag pod C'thuna. Tyle w temacie :D

Już prędzej freeze, c'thun mage jest imo słaby. Może z raz spotkałem się jak ktoś nim grał :-)
hrabo napisał/a:
Control warrior pod c'thuna

A nie lepiej control warrior n'zoth? :-) Tyle tylko, że to ustrojstwo jest drogie jak nie wiem... z 10k pyłu trzeba mieć :-P Chociaż ja osobiście preferuję tempo tudzież midrange patron. Zwłaszcza patron jest słodki :-D
hrabo napisał/a:
divine aggro

Bardzo dobry i przede wszystkim tani deck, w sumie nim nie przegrałem, ale testowałem go tylko do 14 rangi, nie wiem jak wyżej, chociaż podejrzewam że 10-8> już byłoby ciężko.
hrabo napisał/a:
totem aggro

Tego to jest na potęgę teraz, ale no jest dobre, co by tu nie mówić, chociaż bardzo mocno opiera się na dobrym mulliganie.
hrabo napisał/a:
n'zoth rogue

Nie grałem ani tym, ani vs to, więc ciężko mnie się wypowiedzieć, ale widziałem ten deck u Trumpa, to już coś znaczy :-)
hrabo napisał/a:
Zawsze większy wpływ na grę ma to, jakie karty wypadają z formatu, niż to jakie wchodzą

I tak, i nie, natomiast to co zrobili druidowi to jest skandal :-P całkowicie go znerfili i jak wcześniej ok. 40% moich gier było vs druid to teraz na zmianę aggro shaman i zoolock :-P czasami coś innego się trafi :-P

[ Dodano: 2016-11-23, 14:35 ]
Sorki, że post pod postem, ale trochę się działo w świecie HS'a od czasu ostatniej wiadomości :-P

Tak sb czytam post poprzedni i widzę, że trochę wyprzedzałem metę Hearthstone'ową :-P Niedługo wyjdzie nowy dodatek, który znowu sporo zamiesza i sprawi, że przetasują się wszystkie decki. W założeniu meta ma zwolnić, ale tego jeszcze nigdy nie było, więc o ile jeszcze nie przyśpieszy (jeśli to możliwe) to będzie super :-)

Odbyły się mistrzostwa świata w HS'a i mistrzem został Pavel, gracz z Rosji (jak widać nie tylko w h3 Ci goście wymiatają :-D ). Generalnie Europa zaprezentowała się bardzo dobrze potwierdzając swoją dominację jako najmocniejszy rejon Hearthstone'owy na świecie :-) Nawet mimo, że Thijs i Naiman odpadli wcześnie to obaj odpadli w stylu, którego absolutnie nie mają się co wstydzić.

Rejestrujcie się ludzie i grajcie, bo w lepszą gierę od czasu h3 nie grałem :-P a idealnie się nadaje do zabijania czasu w czasie tury przeciwnika :-) (choć control warriora na taką sytuację nie polecam :-P )
 
 
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 31
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2016-11-23, 18:16   

Chyba za dużo czasu minęło żeby do tego wracać, za dużo do nadrobienia, nic nie rozumiem z tego co piszecie :-D

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
restling 



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Maj 2010
Posty: 381
Wysłany: 2016-11-23, 19:03   

Akurat czas będzie dobry Mikus. Za około miesiąc wypadają dwie przygody i jeden dodatek ze Standardu, zostanie tylko Klasyczne + dodatek WotOG (w którym za darmo dostaje się legendarkę, więc start jest) + jedna przygoda (która jest średnia) + najnowszy dodatek, który premierę ma mieć jakoś do końca roku.
Jak zaczynać/wracać to tylko teraz. Na Wildzie i tak nie ma sensu grać jak się nie grało przedtem, bo ani tych przygód ani tych dodatków już kupić za złoto nie można, można tylko karty z pyłu tworzyć.
 
Marduk_Kage 
Wszędobylski



Pomógł: 1 raz
Wiek: 29
Dołączył: 21 Wrz 2009
Posty: 171
Skąd: Bukowa
Wysłany: 2016-11-23, 21:32   

Cytat:
Za około miesiąc wypadają dwie przygody i jeden dodatek ze Standardu, zostanie tylko Klasyczne + dodatek WotOG (w którym za darmo dostaje się legendarkę, więc start jest) + jedna przygoda (która jest średnia) + najnowszy dodatek, który premierę ma mieć jakoś do końca roku.

Na pewno? Wydaje mnie się, że rotacja będzie dopiero w marcu przyszłego roku, tak jak weszły Old Godsy.
Mikus wracaj, prawda taka, że obecnie jak złożysz midrange'owego szamana (a wcale nie jest to drogi deck) to 5 rangę się wbija praktycznie samograjem, a legendę tryhardem :-P a zgodzę się z Restlingiem, że czas do powrotu (startu) byłby teraz bardzo dobry :-) + gdybyś potrzebował jakiegoś coachingu to służę pomocą :-)

Mogę się pochwalić, że ostatnio byłem 2 na oficjalnym Blizzardowym Fireside Gathering w Kielcach :-) grałem tam malygos druidem i c'thun warriorem (midrange'owego shamana cały turniej mi banowali :-P ) cały turniej szedłem jak burza i w finale kolega mnie zaorał ostro 3:0 :-P ale miał idealny line-up na mojego malygos druida, a każdą grę otwierałem właśnie tym deckiem, do tego trochę rng nie było po mojej stronie, więc nie było szans :-P Ale we wtorek zaczynamy nowy sezon HS'a i znowu będę walczył o nagrody :-P na 1 spotkanie biorę token druida, camel huntera i miracle rogue'a :-) a resztę zobaczymy jak pójdzie (może jak nowy dodatek wyjdzie to w końcu przyniosę mój ulubiony deck - priesta? kto wie :-) )
 
 
hrabo 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sty 2016
Posty: 641
Wysłany: 2016-11-23, 21:52   

Hearthstone jest dla mnie taką dziwną grą, która pochłonęłaby mnie bez reszty, gdybym wcześniej nie spędził xxx godzin na MtG. Z takim backgroundem HS wydaje się spoko, ale jednak zbyt uproszczony:P Co nie zmienia faktu, że trochę się pograło.

restling napisał/a:
Za około miesiąc wypadają dwie przygody i jeden dodatek ze Standardu


LoE też wypada? No to rip moja (i tak skromna) kolekcja xd

HoMM 3: Complete Rampage mod
 
Marduk_Kage 
Wszędobylski



Pomógł: 1 raz
Wiek: 29
Dołączył: 21 Wrz 2009
Posty: 171
Skąd: Bukowa
Wysłany: 2016-11-23, 21:58   

Wydaje mnie się, że wypada Blackrock i Grand Tournament. LoE, Karazhan i WotOG + nowy dodatek będą dostępne, ale różne głosy się słyszy i przyznam się szczerze, że tak do końca to sam nie wiem. Ale rotacja powinna być wraz z wejściem podziału na standard i wild, czyli jak weszły Old Godsy (marzec)
 
 
hrabo 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sty 2016
Posty: 641
Wysłany: 2016-11-23, 22:11   

Doczytałem, faktycznie na to wygląda. Szkoda, lubię te karty, mocno urozmaicają metę. Z drugiej strony przetasowanie będzie spore, a to zawsze jest zdrowe dla takiej gry.

HoMM 3: Complete Rampage mod
 
restling 



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Maj 2010
Posty: 381
Wysłany: 2016-11-23, 23:24   

Z tego co mi wiadomo (a trochę w community siedzę) najbliższy dodatek (Mean streests of Gadzetan) ma wyjśc na końcu listopada albo początkiem grudnia. Póżniej ma minąć około miesiąc i na końcu grudnia lub początkiem stycznia ma być wyrzucenie ze Standardu przygód Black Rock Mountain i League of Explorers i dodatku The Grand Tournament.
A przynajmniej to ludzie najczęściej powtarzają i to wydaje się najbardziej prawdopodobne. Teoretycznie zawężenie Standardu o ww. przygody i dodatki mogłoby się odbyć w marcu, ale to by się gryzło z planem wydawniczym Blizzarda - dodatek-przygoda-dodatek (i tak ma być co roku, chociaż może być naprzemiennie, tj. za rok przygoda-dodatek-przygoda), co by sprawiło, że zmiana Standardu zbiegłaby się z wyjściem jeszcze kolejnego dodatku, przez co musieli by prawdopodobnie wywalić Whispers of the Old Gods, czego jeszcze nie mogą zrobić. WotOG, Karazhan i MSoG wypadną pewnie końcem 2017/początkiem 2018.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 1 z 3
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group