Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Wojna z Władcami Chaosu problem
Autor Wiadomość
Plom Bjin Jo

Dołączył: 15 Mar 2016
Posty: 3
Wysłany: 2016-03-15, 20:09   Wojna z Władcami Chaosu problem

Witam
mam problem, doszedłem do pewnego momentu i jestem w impasie. Mianowicie Odkryłem już kluczników: jasnoniebieski, zielony, czarny, fioletowy, brązowy, został mi do odkrycia tylko czerwony. Nie mam pojęcia gdzie go znaleźć, skorzystałem z każdego klucznika oprócz brązowego ponieważ nie ma go nigdzie. Nie widzę też gdzie jet przejscie z brązowym może gdybym go znalazł to sprawa by się wyjaśniła. Jeżeli ktoś chciałby więcej info to proszę pisać. W załącznikach mapa i savy. Dziękuje z góry za odpowiedź bo mapka fajna i szkoda byłoby nie przejść

1.GM1
Pobierz Plik ściągnięto 367 raz(y) 267,6 KB

1.CGM
Pobierz Plik ściągnięto 328 raz(y) 33,84 KB

Wojna z Władcami Chaosu.h3m
Pobierz Plik ściągnięto 310 raz(y) 100,31 KB

 
New Year 
Rinasce piu gloriosa



Pomógł: 38 razy
Dołączył: 20 Gru 2015
Posty: 666
Skąd: Z krainy ognia
Wysłany: 2016-03-15, 21:12   

Niestety mojej grze nie udało się odpalić savów (po prostu ich nie wykryła) ale badając mapę w edytorze znalazłem poszukiwane przez ciebie rzeczy:
czerwony klucznik:
http://s614.photobucket.c...idclqs.png.html
brązowa brama i klucznik:
http://s614.photobucket.c...z2jzuz.png.html

Feniks zawsze zaczyna ale TO ZAWSZE
 
Plom Bjin Jo

Dołączył: 15 Mar 2016
Posty: 3
Wysłany: 2016-03-16, 19:36   

dzięki z aodpowiedź. Dalej am jednak problem bo nie wiem jak dojść do tego czerwonego klucznika bo ona chyba wszytsko blokuje. Czy ktoś wiem może jak sprawdźić w edytorze i czy w ogóle można, które wejscia do podziemi są ze sobą połączone?
 
New Year 
Rinasce piu gloriosa



Pomógł: 38 razy
Dołączył: 20 Gru 2015
Posty: 666
Skąd: Z krainy ognia
Wysłany: 2016-03-16, 19:44   

Plom Bjin Jo napisał/a:
Czy ktoś wiem może jak sprawdźić w edytorze i czy w ogóle można, które wejscia do podziemi są ze sobą połączone?

Przejście zawsze są łączone w następujący sposób: jak najmniejszy dystans który je dzieli.
Czyli jeżeli masz jedno wejście na powierzchni i np. 3 w podziemiach to przejście na powierzchni zostanie połączone z tym przejściem w podziemiach które jest do niego najbliższe.
PS: Też nie może być sytuacji w której łączą się np. 3 przejścia. Gdy będą dodatkowe przejścia to po prostu przez nie nie przejdziesz.

Feniks zawsze zaczyna ale TO ZAWSZE
 
Plom Bjin Jo

Dołączył: 15 Mar 2016
Posty: 3
Wysłany: 2016-03-21, 13:00   

spoko dzięki za info;D a może jest ktoś kto w ogóle przechodził tą misje i wie jak dojsć do czerwonego ,, po kolei"

[ Dodano: 2016-03-21, 21:03 ]
byłbym bardzo wdzięczny za pomoc komuś kto da rade mi pomóc potrzebny mi jest teraz czerwony klucznik, znalazłem brązowego dochodzę do tabliczki na której napisane jest, że na tabliczce z drugiej (zamkniętej strony) napisane jest jak dojść do czerwonego, ale nic mi to nie daje bo nie wiem jak dojść na drugą stronę, ze trzy razy obchodziłem bohaterem xały odkryty teren i nic normalnie ślepy zaułek, na pewno jest ktoś kto przeszedł tą mapę i mógłby mi pomóc w przypadku potrzeby większej ilości konkretów opiszcie
 
Chomik

Dołączył: 14 Lis 2017
Posty: 1
Wysłany: 2017-11-14, 15:07   

Witam. Mam ten sam problem co autor posta. Czy mógłby ktoś pomóc?
 
tactic


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 27 Gru 2016
Posty: 41
Skąd: z Polski
Wysłany: 2017-11-14, 19:06   

106.94 współrzędne
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group