Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Przesunięty przez: Malekith
2015-11-23, 17:14
Problem z uruchomieniem customowych map na multiplayer
Autor Wiadomość
winner4

Dołączył: 23 Lis 2015
Posty: 2
Wysłany: 2015-11-23, 15:41   Problem z uruchomieniem customowych map na multiplayer

Witam! Od niedawna wciągnąłem moją dziewczynę we wspólną grę w H3 po sieci. Łączymy się ze sobą przez GameRanger i wszystko jest ok, oboje posiadamy tę samą wersję gry (Complete z GOG), żadnych modów itp itd. Problem jest taki, że pobrałem sobie mapkę z działu download, dokładnie z tego linku: http://www.heroes3.eu/dow...ylisza#recenzje i wszystko by było ok, ale niestety gra nie jest widziana podczas wyboru mapy w trybie multiplayer. Jakieś porady? Gdy chcę grać sam to nie ma problemu, na singlu można ją wybrać, ale gdy gramy przez GR to już niestety nie. Jakieś rady? Znacie ewentualnie jakieś fajne mapki, w które przyjemnie gra się w 2 osoby na multi? Chcielibyśmy jakieś duże mapy na długie rozgrywki, z wieloma rzeczami do zwiedzenia, zdobycia itp.

Z góry serdecznie dziękuję za pomoc.

PS: Mieszkamy od siebie kilkaset kilometrów z racji mojej chwilowej emigracji, to tak gdyby kogoś podkusiło głupio komentować, że gram z dziewczyną przez internet ;)
 
Ravciozo 
Wielki Wuadca



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 874
Skąd: Polska, Opole
Wysłany: 2015-11-23, 21:35   

Śmierdzi jakbyś ściągnął mapę w nieodpowiednie miejsce. Sprawdź najpierw czy da się ją na obu kompach odpalić nie przez GR, ale przez hot-seat, to ułatwi rozpoznanie problemu.

And we'll all dance alone to the tune of your death...
 
winner4

Dołączył: 23 Lis 2015
Posty: 2
Wysłany: 2015-11-24, 01:39   

Co według Ciebie oznacza "nieodpowiednie miejsce"? Mapę ściągnąłem tę z linku, wgrałem do folderu maps, moja dziewczyna zrobiła to samo. Oboje widzimy mapę włączając grę normalnie, w trybie hot seat, ale niestety nie ma jej do wyboru podczas rozgrywki przez Game Ranger. Nie mam pojęcia dlaczego tak jest, bo bardzo mi zależy na customowych mapach, te oryginalne są raczej średnie do gry multiplayer.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group