Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Konkurs na mapę - propozycje
Autor Wiadomość
heroes3 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 38
Dołączył: 31 Maj 2015
Posty: 757
Wysłany: 2016-07-17, 22:46   

Żeby trochę rozluźnić atmosferę i żeby powiało optymizmem, znalazłem pierwszą mapę, która u mnie zasłużyła sobie na 5/5 :mrgreen: Także panowie, są i perełki w tej walce o pierwsze miejsce. ;-)
 
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 31
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2016-07-17, 23:05   

Ja na razie zdołałem ocenić tylko jedną mapkę i zdecydowałem, że zaczynam grać na kodach bo zdecydowanie za długo mi to zajęło, chciałbym przejść daną mapę aby ją ocenić a ganianie za przeciwnikami jest za monotonne. Oczywiście nie mówię tu o czyszczeniu wszystkiego archami bo chciałbym także sprawdzić poziom trudności danej mapy, po prostu zacznę zostawiać obstawę w zamkach żeby się w kółko nie wracać.

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
heroes3 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 38
Dołączył: 31 Maj 2015
Posty: 757
Wysłany: 2016-07-18, 03:28   

Czy tylko ja mam problemy z:
http://www.heroes3.eu/dow...zesciu-krolestw
Wojną Sześciu Królestw?
Szkoda, bo nawet się wciągnąłem w tą mapkę, a w okolicach 4msc, 3tyg wyskakuje mi crash_log :-?
 
mbehemot 



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 24 Kwi 2007
Posty: 547
Wysłany: 2016-07-18, 09:58   

heroes3 napisał/a:
I już teraz pytam się o możliwość przedłużenia terminu wystawiania ocen

Nie spodziewałem się niemal 40 map w konkursie. Nie ma szans zagrać (i dokończyć) każdą w ciągu półtora miesiąca. Myślę, że trzeba będzie przedłużyć ocenianie gdzieś do połowy września.

heroes3 napisał/a:
podany został mail do autora

Zgadza się. W innej mapce ktoś "narysował" swój nick w podziemiach :). Nic już z tym nie zrobimy, nie zdyskwalifikujemy też mapy z tak błahego powodu. Głównym celem ukrycia autorów było to, aby recenzenci byli jak najbardziej obiektywni i nie sugerowali się tym, kto zrobił mapę.

Begrezen napisał/a:
więc taki użyszkodnik wystarczy że sobie tylko poda ocene liczbową do każdej z map, bez grania w nie i już będzie najbardziej aktywnym recenzentem?

Oczywiście, że nie :). Nie chodzi o to, kto "nabije" najwięcej recenzji, chodzi również o opis tekstowy. Jeszcze nie wiem jak będzie wyglądać wybór końcowy, prawdopodobnie utworzę 3-5 osobą grupę, która wybierze najlepszych recenzentów.
 
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 31
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2016-07-18, 10:38   

mbehemot napisał/a:
Nie spodziewałem się niemal 40 map w konkursie. Nie ma szans zagrać (i dokończyć) każdą w ciągu półtora miesiąca. Myślę, że trzeba będzie przedłużyć ocenianie gdzieś do połowy września.

Jestem za, granie w te mapki jest bardzo czasochłonne a i w końcu minie mi ochota na h3 i będę musiał zrobić przerwę.

Poświęciłem już temu z 5h a jestem w trakcie drugiej mapy, trochę to potrwa :-P W ogóle wpadłem ze skrajności w skrajność, najpierw mega uboga mapa a teraz mega przesyt wszystkiego na mapie. Ocenie ile mogę a jeśli starczy czasu to ściągnę hota i spróbuję zmierzyć się z tamtejszymi mapami.

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
Begrezen 
ostatnia ostoja AW



Pomógł: 20 razy
Wiek: 100
Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 871
Skąd: z groty mbehemociej
Wysłany: 2016-07-18, 12:16   

polecam mapę rozłam w eleborn, niebieski ma w zamku 5000 tytanów, nie ma to jak dobrze zbalansowana mapka :lol: :lol:

[ Dodano: 2016-07-18, 12:49 ]
cholera, czemu sie nie da edytować swojej recenzji? przed chwilą po raz kolejny wysłałem recenzję, a zapomniałem wspomnieć o jednym szczególe :<

Uwaga, Nagi content +18 <<< wchodzisz na własną odpowiedzialność.
 
Volkor
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-18, 13:32   

[quote="Begrezen"]polecam mapę rozłam w eleborn, niebieski ma w zamku 5000 tytanów, nie ma to jak dobrze zbalansowana mapka :lol: :lol:

Z taką armią można by obalić Erdogana w godzinę :mrgreen:
 
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 31
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2016-07-18, 16:52   

Ja jestem w trakcie "wirującej śmierci", nazwa strasznie tandetna ale ktoś się napracował, grałem już dobre 6h i końca nie widać.

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
New Year 
Rinasce piu gloriosa



Pomógł: 38 razy
Dołączył: 20 Gru 2015
Posty: 666
Skąd: Z krainy ognia
Wysłany: 2016-07-18, 18:15   

Podobno wiele ludzi ma problem z uruchomieniem mapy Archipelag Legend. Miałem podobny problem. Postanowiłem jednak, że pogrzebię trochę przy tej mapie w edytorze i po mniej więcej 30 minutach udało mi się (mam nadzieję) odnaleźć źródło problemu. Problemem był jeden obiekt na terytorium czerwonego. Podmieniłem obiekt tym samym ale działającym. Mapa powinna działać ale byłoby miło gdyby ktoś to potwierdził.

archipelag-legend-fixed.h3m
Pobierz Plik ściągnięto 367 raz(y) 215,02 KB


Feniks zawsze zaczyna ale TO ZAWSZE
 
restling 



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Maj 2010
Posty: 381
Wysłany: 2016-07-19, 00:36   

Taaaa, odpala i działa. Swoją drogą co to był za obiekt?
 
heroes3 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 38
Dołączył: 31 Maj 2015
Posty: 757
Wysłany: 2016-07-19, 01:21   

Begrezen napisał/a:
polecam mapę rozłam w eleborn

Czemu nie można już ściągać tej mapy? Wyświetla 'błąd 404'. O co chodzi?
 
mbehemot 



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 24 Kwi 2007
Posty: 547
Wysłany: 2016-07-19, 07:51   

heroes3 napisał/a:

Czemu nie można już ściągać tej mapy? Wyświetla 'błąd 404'. O co chodzi?

Została usunięta przez autora :(
 
heroes3 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 38
Dołączył: 31 Maj 2015
Posty: 757
Wysłany: 2016-07-19, 09:54   

No to beznadziejnie :-/ Trzeba w takim razie dodać punkt do regulaminu, że Autor nie ma prawa usuwać mapy z serwisu przed ukończeniem konkursu. W mapę nie zdążyłem zagrać, ale uważam to za lekko niepoważne :-/
 
hrabo 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sty 2016
Posty: 641
Wysłany: 2016-07-19, 10:40   

No błagam, konkurs jest dobrowolny. Ktoś pewnie ściągnął, to Ci udostępni, bo z drugiej strony - skoro wrzucił, to nie może mieć pretensji o rozpowszechnianie mapy.

HoMM 3: Complete Rampage mod
 
Begrezen 
ostatnia ostoja AW



Pomógł: 20 razy
Wiek: 100
Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 871
Skąd: z groty mbehemociej
Wysłany: 2016-07-19, 10:53   

nic tam ciekawego nie było, a każdą tandetną mapkę, którą przejde zaraz usuwam :P tak jak mówiłem jeden z graczy(niebieski) którym można było grać, miał w zamku 5000 tytanów, więc nie dało się tego przejść nie grając niebieskim xD inni gracze mieli po 5 archaniołów/behemotów/hydr i z tym czyściło się od razu mapę... do czasu gdy niespodziewanie wyskakuje niebieski z 5k tytańców ;(

Uwaga, Nagi content +18 <<< wchodzisz na własną odpowiedzialność.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Strona 13 z 15
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group