Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Przesunięty przez: Malekith
2015-10-04, 10:20
Problem z Multiplayerem
Autor Wiadomość
duty

Dołączył: 03 Paź 2015
Posty: 2
Wysłany: 2015-10-03, 16:22   Problem z Multiplayerem

Witam

Zainstalowałem Windows 10 i nie chce mi chodzić gra przez sieć ( gameranger) jak próbuje sie dodać to zawiesza się na ekranie startowym bez ikonek z prawej strony i po chwili wychodzi do systemu

Gdy robie Hosta to sytuacja jest odwrotna osoby które chcą ze mną grać mają ten sam problem


wcześniej grałem normalnie bez problemu

Help
 
Cez 


Pomógł: 5 razy
Wiek: 34
Dołączył: 06 Mar 2013
Posty: 163
Skąd: Wschód
Wysłany: 2015-10-03, 18:04   

Rady:

1. Wróć do starego systemu. Na XP-kach ten problem był rzadkością. Ogólnie to ta trudność jest jedną z najczęstszych problemów przy grze przez sieć z użyciem gamerangera i tak na prawdę nigdzie nie ma jasnej recepty. Czasem pomaga odblokowanie portów w routerze.

2. Zastosuj Hamachi lub TeamViewera. Mimo, że nieco archaiczne hamachi bardzo często rozwiązuje problem z grą przez sieć. Ważne, żeby wyłączyć zapory i prawie z każdym się połączysz. Przynajmniej ja tak mam. Natomiast TeamViewer oprócz opcji połączenia na podobnej zasadzie co hamachi pozwala też na zdalne sterowanie komputerem na odległość i wzajemne streamowanie. Opis jak łączyć się przez sieć znajdziesz na stronie ligi WoH.
 
 
Dago 
Człowiek



Pomógł: 4 razy
Wiek: 28
Dołączył: 03 Mar 2013
Posty: 528
Skąd: jestem.
Wysłany: 2015-10-04, 18:06   

"1. Wróć do starego systemu. Na XP-kach ten problem był rzadkością. Ogólnie to ta trudność jest jedną z najczęstszych problemów przy grze przez sieć z użyciem gamerangera i tak na prawdę nigdzie nie ma jasnej recepty. Czasem pomaga odblokowanie portów w routerze. "

Dodam, że to nic Ci może nei dać, gdyż przeciwnik będzie miał też np. windę 7 czy 8 czy 10 i i tak i tak GR może mieć problem z łączeniem - po prostu nei jest dobrym programem do łączenia się w h3 ;) rozwiązanie nr.2 lepsze ;)

p.s. TV> hamak xd spotkałem się tylko 1 raz z tym,l że kogoś z kimś (konkretnie jednego niepolskojęzycznego gracza, który brał udział w turnieju Przebudzenie ze mną) TV nei połączyło (musieliśmy skorzystać z hamachi i zadziałało) - za to problemy z hamachi widuję dużo częściej :)
ale najlepiej zainstalować OBYDWA programy (właśnie na te rzadkie sytuacje, gdy któryś nei połączy z przeciwnikiem konkretnym)

Bass solo, take one.

- Jestem trollem? - Dago
- Hmmm... Masz 40hp i się regenerujesz. Tak. - Malekith
 
 
duty

Dołączył: 03 Paź 2015
Posty: 2
Wysłany: 2015-10-06, 15:46   

Już rozwiązałem problem :D

Okazało się ze GR blokował mi program AD Muncher ( filtr )
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group