Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Poszukuje kampanii + problem
Autor Wiadomość
kawkafka 
Kawka

Wiek: 25
Dołączył: 23 Sie 2015
Posty: 1
Skąd: MałoP
Wysłany: 2015-08-23, 10:07   Poszukuje kampanii + problem

Witam.

Poszukuje kampanii do The Shadow if Death lub Ar B.
Chciałbym aby mapy były w rozmiarach S oraz M - NIE WIĘKSZE
Ktoś coś poleci?

+ mam problem. Zacząłem bawic sie kampaniami. Jak dodac kilka map do jednej kampanii?
 
Begrezen 
ostatnia ostoja AW



Pomógł: 20 razy
Wiek: 100
Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 871
Skąd: z groty mbehemociej
Wysłany: 2015-08-23, 11:21   

Polecam Heroes Chronicles kupić :P masz 8 ciekawych kampanii i wszędzie mapki S albo M

Jeśli chodzi o dodawanie map do kampanii to nie jest to trudne. Jak już masz gotowe mapy do kampanii to wystarczy odpalić edytor kampanii i tam się wszystko dodaje co związane z kampanią.

Uwaga, Nagi content +18 <<< wchodzisz na własną odpowiedzialność.
 
heroes3 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 38
Dołączył: 31 Maj 2015
Posty: 757
Wysłany: 2015-08-24, 13:17   

Begrezen napisał/a:
Polecam Heroes Chronicles kupić :P masz 8 ciekawych kampanii i wszędzie mapki S albo M

A na pewno wszystkie 8 było wydanych w Polsce? Ja mam 1 płytowe wydanie z 4 kampaniami i tak mi się coś wydaje, że pozostałe 4 były do kupienia tylko zza granicy? :roll: Popraw mnie jeśli się mylę.
 
Tereq 
Mag bitewny



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Lut 2015
Posty: 72
Wysłany: 2015-08-24, 14:26   

heroes3 napisał/a:
Begrezen napisał/a:
Polecam Heroes Chronicles kupić :P masz 8 ciekawych kampanii i wszędzie mapki S albo M

A na pewno wszystkie 8 było wydanych w Polsce? Ja mam 1 płytowe wydanie z 4 kampaniami i tak mi się coś wydaje, że pozostałe 4 były do kupienia tylko zza granicy? :roll: Popraw mnie jeśli się mylę.


Masz rację, oficjalnie wydano 4 kampanie. Pozostałe cztery są jednak dostępne w internecie, nawet spolszczone - jeśli się nie mylę to wrzucał je ktoś tu na forum ;-)
 
heroes3 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 38
Dołączył: 31 Maj 2015
Posty: 757
Wysłany: 2015-08-24, 14:34   

http://www.heroes3.eu/forum/viewtopic.php?t=2642
O tych linkach myślałeś? ;-)
Wiedziałem, że gdzieś mi się to obiło o uszy, o tych pozostałych 4 kampaniach :-D
 
Begrezen 
ostatnia ostoja AW



Pomógł: 20 razy
Wiek: 100
Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 871
Skąd: z groty mbehemociej
Wysłany: 2015-08-24, 16:46   

heroes3 napisał/a:
Begrezen napisał/a:
Polecam Heroes Chronicles kupić :P masz 8 ciekawych kampanii i wszędzie mapki S albo M

A na pewno wszystkie 8 było wydanych w Polsce? Ja mam 1 płytowe wydanie z 4 kampaniami i tak mi się coś wydaje, że pozostałe 4 były do kupienia tylko zza granicy? :roll: Popraw mnie jeśli się mylę.


Nie powiedziałem, że 8 kampanii było wydanych w Polsce, tylko, że po prostu jest 8 do przejścia. ale już tereq ci to wyjaśnił :P

Odnośnie tych spolszczonych kampanii to już ukończyłem 3 z nich i musze ze smutkiem przyznać, że w Ognistym księżycu jest sporo literówek i błędów ;( A w pozostałych nie było żadnych błędów ;O

Uwaga, Nagi content +18 <<< wchodzisz na własną odpowiedzialność.
 
Tereq 
Mag bitewny



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Lut 2015
Posty: 72
Wysłany: 2015-08-24, 19:55   

Ważne, że fabuła dobra ;-)

Swoją drogą wszystkie te kampanie są świetne, zdarzało mi się zapisywać grę przed zdobyciem ostatniego zamku i odczekiwać kilkanaście dni żeby doczytać to wszystko do końca :-D
 
Begrezen 
ostatnia ostoja AW



Pomógł: 20 razy
Wiek: 100
Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 871
Skąd: z groty mbehemociej
Wysłany: 2015-08-24, 20:06   

Tereq napisał/a:
Ważne, że fabuła dobra ;-)

Swoją drogą wszystkie te kampanie są świetne, zdarzało mi się zapisywać grę przed zdobyciem ostatniego zamku i odczekiwać kilkanaście dni żeby doczytać to wszystko do końca :-D


Ja musiałem tak robić w każdej misji, bo wiadomości tekstowe są aż za bardzo rozciągnięte czasowo :P

Uwaga, Nagi content +18 <<< wchodzisz na własną odpowiedzialność.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group