Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zamknięty przez: Malekith
2015-11-08, 12:20
Dyskusje turniejowe
Autor Wiadomość
altaeir 


Pomógł: 19 razy
Wiek: 32
Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1043
Wysłany: 2015-05-06, 23:17   

W fazie grupowej nie gracie żadnych dogrywek. Liczy się tylko liczba punktów zdobyta w grupie+aktywność. Dogrywki będą później, kiedy będzie system pucharowy. W obecnej chwili gdyby obaj gracze mieli na koniec fazy grupowej tyle samo punktów liczy się bezpośredni wynik między nimi. W przypadku 1:1 i takiej samej liczby punktów możecie dograć arenki lub rzucam monetą kto wyjdzie z 1 kto z 2 miejsca bo nie ma czasu na dogrywki w fazie grupowej.

Edit Jak wam się nudzi o możecie zagrać do wyboru giant wara/paranoię na dogrywkę ale i tak wam nie dostawię punktów lol najwyżej jak calvert zdobędzie tyle samo pkt co Begrezen to ta gra będzie decydować kto wyjdzie z 1 a kto z 2 miejsca.
 
yarzapp 
Scrab



Pomógł: 36 razy
Wiek: 34
Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 2169
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-05-08, 00:16   

Ja rezygnuję z udziału niestety, nie daję rady czasowo, cudem z dużym opóźnieniem udało mi się pierwszy mecz rozegrać, a nie o to chodzi, żeby grać na siłę.
Powodzenia pozostałym.


Robak nie musi otwierać drzwi, bo przechodzi pod nimi. Leming nie walczy z problemami, bo ich nie zauważa.
 
 
SCS 



Pomógł: 6 razy
Dołączył: 19 Mar 2013
Posty: 332
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 2015-05-16, 10:14   

Ale gówno że ci wszyscy ludzie olali turniej mimo zapisów! Powinni zgnić w sztumie i mieć wiecznego Bana na wszelakie inicjatywy odbywające się na akademii. Na pohybel skurczysynom!
 
 
altaeir 


Pomógł: 19 razy
Wiek: 32
Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1043
Wysłany: 2015-05-16, 11:21   

Zrobienie z tych co zagrali 16 która przejdzie dalej będzie nie lada wyczynem...W sumie jest to dość zabawne że do kolejnej tury będą przechodzić np. ludzie z 1 zagraną grą...
Na obecną chwilę do dalszego etapu przechodzą:
A. Heves(z 1 miejsca, ma taką samą liczbę pkt jak K2 ale w bezpośrednim starciu między nimi wygrał Heves)
K2
Wonko
D. Dago(1miejsce)
Kruczy
E. SCS(1miejsce)
Bylon
Szef
Ravciozo
F. Master_sama(1miejsce...)
G. Begrezen(1miejsce)
calvert
Adam
H. Przemek_
Szogun

15 graczy zagrało cokolwiek ! Te osoby zostaną przeniesione dalej, ale jak widać turniej na 16 osób od początku miałby większy sens. Może to jakaś nauka na przyszłość. W sumie pora roku też nie sprzyja, najlepiej było by organizować turniej w październiku/listopadzie, ale z tego co pamiętam to każdy lub większość poprzednich turnieju zaczynała się w marcu/kwietniu...
1 osoba która wyszła z 1 miejsca będzie wylosowana i przejdzie dalej(nie będzie musiała rozgrywać 1 pojedynku) ponieważ nie ma 16 graczy.
Na wszelki wypadek proszę sprawdzić czy liczba wygranych/przegranych się zgadza z tym co graliście. W temacie Grupy Master AW amator, przy każdym nicku dopisane są punkty za wygrane.
 
[HA]Imm0rt4l 
will never die



Pomógł: 1 raz
Wiek: 35
Dołączył: 07 Mar 2015
Posty: 103
Skąd: Lublin
Wysłany: 2015-05-16, 15:37   

Ja mam problem ze skontaktowaniem się z graczem hudzin. Chciałbym ustalić jakiś termin na grę, ale jak na razie kompletny brak odzewu na gg, a pisałem już dwa razy.
 
 
altaeir 


Pomógł: 19 razy
Wiek: 32
Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1043
Wysłany: 2015-05-16, 16:05   

Nie wiem czy nie padnie ten turniej master aw pro, bo Woj wyjeżdża i go długo nie będzie, a Hudzin/zuro nie dają znaku życia. Ja wszedłem żeby pograć trochę i żęby nie było pustego miejsca za yarzappa, ale na dobra sprawę co to za turniej dla 4: Dawidu, Cez, Immo, tkrol ;p

Jutro wieczorem napiszę co z amatorami, ale jeśli nic się nie zmieni to doszedłem do wniosku że nie ma sensu robić na siłę systemu pucharowego z 16 graczy, z których niektórzy byli ostatni raz na forum w połowie kwietnia. Jutro więcej w tej sprawie, może dzisiaj/jutro pojawią się jeszcze jakieś raporty.
 
Ravciozo 
Wielki Wuadca



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 874
Skąd: Polska, Opole
Wysłany: 2015-05-16, 16:45   

Z Szefem się nie połączyłem ostatnio, bo miałem źle TV zainstalowany, a potem musiałbym przenieść grę o godzinę, co przeciwnikowi nie pasowało. Wysłałem do Szefa i Bylona zapytania, bo mam w czwartek czas na razie i jak najbardziej chcę kontynuować.

And we'll all dance alone to the tune of your death...
 
Dawidu91


Dołączył: 18 Paź 2010
Posty: 136
Wysłany: 2015-05-16, 19:59   

to wtedy decyzja co z tym turniejem pro? bo nie wiem czy mamy się z Cezem w ogóle zabierać za grę a mam też inne turnieje i szkoda mi czasu na grę 4fun :P
 
[HA]Imm0rt4l 
will never die



Pomógł: 1 raz
Wiek: 35
Dołączył: 07 Mar 2015
Posty: 103
Skąd: Lublin
Wysłany: 2015-05-16, 20:14   

A może by tak - żeby nie zabijać tego turnieju całkowicie - poczekać na zakończenie amatora i najlepszych graczy z amatora podmienić z tymi nieaktywnymi z pro?:) Można ewentualnie walkowery dać po terminach i zrobić szybszy finał, ale to by było bez sensu - cała idea turnieju by padła.
 
 
Konsumenci 2


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Lut 2014
Posty: 39
Wysłany: 2015-05-16, 20:56   

Już widzę grę z Cezem czy Dawidem.Żaden z amatorów nawet by nie wygrał z nimi 1 walki :D
 
 
[HA]Imm0rt4l 
will never die



Pomógł: 1 raz
Wiek: 35
Dołączył: 07 Mar 2015
Posty: 103
Skąd: Lublin
Wysłany: 2015-05-16, 23:12   

Wiem, ale mieli by potem świetny materiał do analizy, jak grać, żeby choć trochę przybliżyć się do ich poziomu:D Musieli by mieć też do tego troszeczkę cierpliwości:p
 
 
Dawidu91


Dołączył: 18 Paź 2010
Posty: 136
Wysłany: 2015-05-16, 23:32   

Cierpliwość to jedno ale zrozumieć jak przeciwnik zrobił turę to drugie :P na początku ciężko im nawet będzie odczytać save;P przynajmniej ja miałem problemy :p musieli by trochę w lidze pograć itp :P a niektórzy jak czytałem nie wiedzą co to łańcuszek :P najlepiej żeby streamy oglądali załapali o co chodzi i potem save :) teraz łatwiej jest się nauczyć grać :P
 
SCS 



Pomógł: 6 razy
Dołączył: 19 Mar 2013
Posty: 332
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 2015-05-17, 12:28   

Nic nie stoi na przeszkodzie abyście wrzucili swoje sejvy z gier rozegranych w turnieju ;)
 
 
altaeir 


Pomógł: 19 razy
Wiek: 32
Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1043
Wysłany: 2015-05-17, 13:01   

Ravciozo napisał/a:
Wysłałem do Szefa i Bylona zapytania, bo mam w czwartek czas na razie i jak najbardziej chcę kontynuować.

To super tylko:
"Termin rozegrania gier w grupie to 17.05.2015 " Zagrałeś 2 gry w 6tygodni. Nie ma przedłużania terminów.
Dzisiaj wieczorem lub jutro rano wstawię dalsze informacje jak będzie przebiegać rozgrywka. Będzie to drzewko na 8 graczy. Ci z największą ilością punktów przechodzą dalej, reszta będzie grać eliminacje na arenach o pozostałe miejsca. Pisanie o tym że jest to nie sprawiedliwe uważam za zbędne pierdolenie, ponieważ jak ktoś zagrał 1 lub 2 gry, niech nie oczekuje że zrobię dogrywki na fixach i dam kolejne 3-4tygodnie na dogranie.
W przypadku wyboru graczy do dalszej fazy biorę pod uwagę łączą ilość zagranych gier(przede wszystkim liczą się wygrane) i to kiedy ktoś był ostatni raz na forum. Przykład Heves 2-0 jak będzie chciał grać dalej będzie musiał przejść eliminacje, bo ostatni raz na forum był w połowie kwietnia, nie napisał żadnego raportu czy posta.

Nie ma sensu robić drzewka na 16 osób, tak samo jak nie było sensu robić turnieju na 8grup po 4 graczy. W obecnej chwili tylko 15 osób zagrało jakąkolwiek mapę!!

Edit
Turniej dla pro się odbędzie ponieważ Woj jednak będzie mógł grać na wyjeździe.
Immo jak nie da Hudzin znaku życia dostaniesz po prostu w/o
 
Dago 
Człowiek



Pomógł: 4 razy
Wiek: 28
Dołączył: 03 Mar 2013
Posty: 528
Skąd: jestem.
Wysłany: 2015-05-17, 19:43   

Konsumenci 2 napisał/a:
Już widzę grę z Cezem czy Dawidem.Żaden z amatorów nawet by nie wygrał z nimi 1 walki :D


Z Cezem czy Immortalem przy dobrych wiatrach... No dobra, na fixach nie xD ale na randomce miałbym jakieś szanse (choć oczywiscie nie duże, może 20-30%)

Bass solo, take one.

- Jestem trollem? - Dago
- Hmmm... Masz 40hp i się regenerujesz. Tak. - Malekith
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Strona 8 z 10
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group