Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Od czego zależy premia początkowa?
Autor Wiadomość
adahn 

Dołączył: 17 Lip 2014
Posty: 2
Wysłany: 2014-07-17, 18:27   Od czego zależy premia początkowa?

Witajcie.

Mam następujące pytanie. Otóz od jakiegoś czasu gram w tą świetna grę jaką jest Heroes 3 i wszystko szło mi ładnie i przyjemnie aż do Niech żyje Król - Dzień i Noc. Zacząłem szukać pomocy w solucjach i przeczytałem, żeby jako bonus startowy wybierać Mrocznych Rycerzy, widziałem też poradnik, w którym bylo napisane o Ghost Dragons jako zalecanym bonusie.

Niestety, przed rozpoczęciem rozgrywki, nie mam do wyboru żadnej premii. W miejscu w którym zawsze były te ikonki nie mam zupełnie nic. Tak samo w następnej misji Pieśn dla ojca, jedynym bonusem jaki mogę wybrać jest dodatkowe złoto a widziałem, że inni mają jakieś artefakty do wyboru itp.

Czy premia do wyboru zalezy od tego jak przebiegała dotychczas gra? Czy też bonusy są przypisane do scenariusza na stałe i mam jakiegoś buga? Jak to jest z tymi bonusami startowymi?

Pozdrawiam.
 
Margaret 

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 14 Cze 2014
Posty: 8
Skąd: Brojce
Wysłany: 2014-07-29, 10:16   

Z tego co wiem bonusy są na stałe przypisane do scenariuszy przez ich twórców. Jeśli chodzi o mnie, to w tej misji mam do wyboru Ghost Dragons, Buty Trupa i zaklęcie "Fala śmierci". Myślę, że to chyba jest jednak bug. Czarni Rycerze są dostępni w starszej wersji gry (chyba).

Wystarczy chwila zwątpienia, a rzeczy możliwe stają się niemożliwe...
 
adahn 

Dołączył: 17 Lip 2014
Posty: 2
Wysłany: 2014-07-29, 18:37   

Dziękuję. Zacząłem grać od nowa i zobaczę, jak to teraz będzie.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group