Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Do zakończenia I etapu konkursu MapMaker AW pozostało 3 dni
Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat «» Następny temat
UPADEK MINILIGII
Autor Wiadomość
Skwer 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 32
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 2742
Wysłany: 2010-10-03, 10:09   UPADEK MINILIGII

Myślę, że miniliga padła (może i by ruszyła, ale za wielu graczy ją olało).

Możemy przenieść ją na mniejszą ilość graczy i najwyżej zagrać po 4 gry z każdym (w sumie cześć wyników też można by było zostawić.
Ostatnio zmieniony przez Skwer 2010-10-06, 16:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Gandalf 
Ujemny Epsilon



Pomógł: 24 razy
Wiek: 103
Dołączył: 04 Wrz 2008
Posty: 1690
Skąd: Wiskitki
Wysłany: 2010-10-03, 16:42   

Cóż, ja zagrałem dwie gry i umówiłem się kiedyś z Xenem na trzecią, ale coś nie wypaliło. Nie wiem, czy miałbym czas na rozegranie wszystkich gier, ale i tak szkoda pomysłu, bo był bardzo ciekawy... Problem w tym, że w lecie nie wszyscy i nie zawsze są, a potem nie każdy ma czas i robi się zator...Już za miesiąc czy dwa pewnie w ogóle nie będę mieć czasu, ale jak na razie mógłbym parę razy dostać w tyłek, przynajmniej bym się nie nudził. :-) Nie wiem jak inni, ale ja mam wrażenie, że rzeczywiście w obecnej formule raczej nic z tego nie będzie. :-( W każdym razie dzięki za grę...
Skwer napisał/a:
Możemy przenieść ją na mniejszą ilość graczy i najwyżej zagrać po 4 gry z każdym (w sumie cześć wyników też można by było zostawić.
Niezły pomysł, zobaczymy, jak pójdzie. Tak przy okazji dzięki za starania, Skwer, dzięki Tobie rozegrałem dwie ciekawe gry, które pokazały mi w całej okazałości przyrost mojej totalnej noobkowatości na zasadzie funkcji wykładniczej :-) (co może wydawać się dziwne...).

Young man, in mathematics you don't understand things. You just get used to them.
 
 
yarzapp 
Scrab



Pomógł: 36 razy
Wiek: 34
Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 2169
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-10-03, 19:26   

Ja nie miałem kompa i dwie pierwsze rundy rozegrałem, z trzecią też myślę, że nie miałbym problemów, a potem jakoś też by znajdował się czas, jeśli coś się będzie jeszcze na tym polu działo, to chętnie pogram.


Robak nie musi otwierać drzwi, bo przechodzi pod nimi. Leming nie walczy z problemami, bo ich nie zauważa.
 
 
Skwer 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 32
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 2742
Wysłany: 2010-10-03, 20:27   

Moze cos uda sie uratować. Napisze do wszystkich graczy i dowiem sie czy bd grać(Ci co przeglądają forum niech piszą tu). Wywale zalegających z grami i niechętnych, kolejki jeszcze raz rozpisze a wyniki przeniose. Mysle ze do soboty miniliga stanie na nogi odchudzona inaprawiona:D
Przepraszam ze moje porty niezawieraja polskich znaków, czasami spacji, ale pisze na telefonie dość często i niechce mi sie poprawiac:p
 
 
LaEa 
Ujemny Epsilon



Pomógł: 8 razy
Wiek: 29
Dołączył: 11 Maj 2010
Posty: 1178
Skąd: Suwałki
Wysłany: 2010-10-03, 20:57   

Ja nie spodziewałem się, że w rok szkolny będę miał tak mało czasu. Grać praktycznie mogę tylko w weekendy, toteż w niektóre też czasu nie mam. Miałem zagrać grę z yarzappem, ale nie wypaliło, bo nie skontaktowałęm się z nim, spróbuje zagrać z nim za tydzień.
 
 
Maszkarra 
Jestem zły i gryzę



Pomógł: 25 razy
Wiek: 29
Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 1066
Skąd: Suwałki
Wysłany: 2010-10-04, 17:30   

Ja nie widzę przeszkód w dograniu pozostałych gier. Oczywiście mój czas jest mocno ograniczony, ale jakoś damy radę ;-)

Szanse jeden na milion maja to do siebie, że sprawdzają się w 9 na 10 przypadków.
 
 
Skwer 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 32
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 2742
Wysłany: 2010-10-04, 19:31   

wiec zrobimy selekcję graczy, kolejki od nowa, a wszystkie gry (wyniki) które bd się dało przeniosę do odnowionej miniligi
 
 
Tiamath
Gość
Wysłany: 2010-10-06, 19:10   

A ja zmieniam zdanie i się wypisuje.
W pierwszej pauzowałem, w drugiej nie było przeciwnika a teraz chyba straciłem ochotę.
 
Leance 



Pomógł: 44 razy
Wiek: 30
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 2682
Skąd: Warszawa / Lublin
Wysłany: 2010-10-07, 13:38   

Mogę się założyć, że prawie wszyscy stwierdzą, że chcą grać dalej - i nic się nie zmieni. Wtedy lepszym sposobem by było, gdyby zlikwidować kolejność kolejek, albo wręcz na siłę wywalać nieaktywnych graczy.
 
LaEa 
Ujemny Epsilon



Pomógł: 8 razy
Wiek: 29
Dołączył: 11 Maj 2010
Posty: 1178
Skąd: Suwałki
Wysłany: 2010-10-07, 14:16   

Ustawić trzeba termin kolejek kto nie zagra po prostu leci, bo są luźne zasady i sie nie dziwie dlaczego upada miniliga.
 
 
yarzapp 
Scrab



Pomógł: 36 razy
Wiek: 34
Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 2169
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-10-07, 14:18   

Miniliga upada, bo nikomu się nie chce grać, a jak będą ostre terminy to praktycznie wszyscy polecą. Chodzi o to, żeby zostali tylko ci, którym chce się grać.


Robak nie musi otwierać drzwi, bo przechodzi pod nimi. Leming nie walczy z problemami, bo ich nie zauważa.
 
 
Skwer 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 32
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 2742
Wysłany: 2010-10-09, 11:36   

yarzapp napisał/a:
Miniliga upada, bo nikomu się nie chce grać, a jak będą ostre terminy to praktycznie wszyscy polecą. Chodzi o to, żeby zostali tylko ci, którym chce się grać.

więc koniec terminów
w niedzielę podam okrojony skład + nowe kolejki jak ktoś chce się jeszcze zapisać/wypisać ma czas do soboty

kto do niedzieli nie potwierdzi (nie potwierdził), że chce i bd grał w minilidze zostanie z niej bezpowrotnie usunięty.

 
 
Gandalf 
Ujemny Epsilon



Pomógł: 24 razy
Wiek: 103
Dołączył: 04 Wrz 2008
Posty: 1690
Skąd: Wiskitki
Wysłany: 2010-10-09, 12:17   

Potwierdzam swój udział :-) Dostałem antybiotyk i zwolnienie na tydzień, więc będę mieć trochę czasu, o ile nie będę się czuć zbyt słabo. ;-) Jeśli ktoś chce zagrać, piszcie śmiało na gg.

Young man, in mathematics you don't understand things. You just get used to them.
 
 
Skwer 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 32
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 2742
Wysłany: 2010-10-09, 19:56   

Mamy teraz tylko 5 graczy (Boss - ?). Ja proponuje grać dalej tylko zwiększyć liczbę gier. Z każdym gramy 4 razy. Czekam na opinie i rady.

 
 
Maszkarra 
Jestem zły i gryzę



Pomógł: 25 razy
Wiek: 29
Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 1066
Skąd: Suwałki
Wysłany: 2010-10-09, 20:16   

Skwer napisał/a:
Mamy teraz tylko 5 graczy (Boss - ?). Ja proponuje grać dalej tylko zwiększyć liczbę gier. Z każdym gramy 4 razy. Czekam na opinie i rady.


Dorzuciłbym jakiegoś fixa dla urozmaicenia i można śmigać. AK21 widziałbym w tym turnieju ;-)

Szanse jeden na milion maja to do siebie, że sprawdzają się w 9 na 10 przypadków.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 1 z 3
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group