Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Zestaw XXII

Wybierz dwie najpiękniejsze:
Agnieksza Kawiorska
20%
 20%  [ 4 ]
Anita Sokołowska
5%
 5%  [ 1 ]
Joanna Orleańska
5%
 5%  [ 1 ]
Karolina Malinowska
5%
 5%  [ 1 ]
Katarzyna Borowicz
15%
 15%  [ 3 ]
Magdalena Mołek
5%
 5%  [ 1 ]
Marina Łuczenko
30%
 30%  [ 6 ]
Monika Dryl
5%
 5%  [ 1 ]
Anna Samusionek
0%
 0%  [ 0 ]
Urszula Dębska
10%
 10%  [ 2 ]
Głosowań: 10
Wszystkich Głosów: 20

Autor Wiadomość
Redalion 



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 30 Sty 2010
Posty: 398
Wysłany: 2014-04-17, 19:31   Zestaw XXII

Głosujecie na 2, przechodzą 4.

1. Agnieszka Kawiorska:


2. Anita Sokołowska:


3. Joanna Orleańska:


4. Karolina Malinowska:


5. Katarzyna Borowicz:


6. Magdalena Mołek:


7. Marina Łuczenko:


8. Monika Dryl:


9. Anna Samusionek:


10. Urszula Dębska:
 
Dago 
Człowiek



Pomógł: 4 razy
Wiek: 28
Dołączył: 03 Mar 2013
Posty: 528
Skąd: jestem.
Wysłany: 2014-04-17, 20:45   

Kawiorska i Borowicz. Chwile się zastanawiałem, wyrównany zestaw dość ;-)

Bass solo, take one.

- Jestem trollem? - Dago
- Hmmm... Masz 40hp i się regenerujesz. Tak. - Malekith
 
 
Redalion 



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 30 Sty 2010
Posty: 398
Wysłany: 2014-04-17, 21:42   

Marina Łuczenko - absolutna petarda, na nią głos na pewno. :-o A poza nią? Waham się między Borowicz i Kawiorską. O 4 miejsce pewnie powalczą Mołek, Dębska i Sokołowska (z naciskiem na 2 pierwsze, nie potrafiłbym w sumie wskazać, która lepsza ;o). Dobry zestaw. ;]
 
restling 



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Maj 2010
Posty: 381
Wysłany: 2014-04-17, 21:57   

Dębska i Borowicz. Tak w sumie jak wstępnie ogarniałem babki z zestawu to zdjęcie Borowicz te było wycięte, jak Tułacz, ale teraz już jest.
 
Amitamaru 



Pomógł: 33 razy
Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 1495
Wysłany: 2014-04-17, 22:18   

Kawiorska i Łuczenko(petarda). Na głos na pewno zasługują jeszcze Sokołowska i Dębska raczej ze wskazaniem na Sokołowską jeśli miałbym wybierać do pary z Łuczenko. Mocny zestaw.
 
 
Mały Farciarz
Vae Victis



Pomógł: 2 razy
Wiek: 32
Dołączył: 28 Lip 2010
Posty: 52
Wysłany: 2014-04-17, 23:32   

Po raz kolejny, chcąc czy nie chcąc moja opinia pokrywa się w 100% z opinią Redaliona. Może mam zaćmiony umysł po paru piwkach, ale przeglądając 10 nominowanych, tylko pewny głos szedłby na Łuczenko :)

"Zabijanie dla pokoju jest jak pieprzenie się dla cnoty."
Stephen King
 
 
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 31
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2014-04-19, 08:41   

Kawiorska i Łuczenko. Red jak Ty te zestawy ustawiasz, że przed chwilą głosowałem w takim, w którym najlepsza byłaby tutaj może 5 :-/ Tam próżno szukać najlepszej a tutaj aż szkoda niektóre odrzucać. Z fajnych na głosy zasługują jeszcze Borowicz, Mołek (piękny uśmiech), Dębska (strasznie słabe foty ma za to w PM miodzio) i ewentualnie Sokołowska.

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
isan



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 1541
Wysłany: 2014-04-19, 09:56   

Łuczenko&Dryl
 
Żelazko 
krzemo mnie zbił



Dołączył: 18 Sty 2014
Posty: 43
Wysłany: 2014-04-21, 03:40   

Redalion skąd ty bierzesz te listy pań? Pracujesz w jakieś agencji towarzyskiej? :mrgreen:
 
isan



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 1541
Wysłany: 2014-04-21, 10:40   

Żelazko napisał/a:
Redalion skąd ty bierzesz te listy pań? Pracujesz w jakieś agencji towarzyskiej? :mrgreen:
ale to nie są dziwki
 
Redalion 



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 30 Sty 2010
Posty: 398
Wysłany: 2014-04-23, 19:56   

Koniec, do ćwierćfinału przechodzą:
1. Marina Łuczenko
2. Agnieszka Kawiorska
3. Katarzyna Borowicz
4. Urszula Dębska

Wyniki dla mnie idealne (może zamieniłbym miejscami Borowicz z Kawiorską, ale poza tym dokładnie tak, jak ja bym to ułożył ;-) ).

Mikus napisał/a:
Kawiorska i Łuczenko. Red jak Ty te zestawy ustawiasz, że przed chwilą głosowałem w takim, w którym najlepsza byłaby tutaj może 5 :-/ Tam próżno szukać najlepszej a tutaj aż szkoda niektóre odrzucać. Z fajnych na głosy zasługują jeszcze Borowicz, Mołek (piękny uśmiech), Dębska (strasznie słabe foty ma za to w PM miodzio) i ewentualnie Sokołowska.
No tu nie ma żadnej tajemnicy. Jako że nie mam jakoś bardzo dużo czasu i jestem dość leniwy, to zestawy właściwie żywcem kopiowałem z IFQ, wymieniając średnio 1-2 kandydatki, a czasem i wcale - zależnie od tego, czy zestaw był wg mnie za mocny/słaby, bo w sumie nie przykładali tam do tego aż tak wielkiej wagi, ja starałem się momentami to trochę zrównoważyć.

Poza tym Mikus, to jest tylko Twoja opinia (wg mnie trochę dziwna, bo nie ma żadnej przepaści, choć ten zestaw też wg mnie dość mocny) i nie ma sensu się nad tym za bardzo głowić - jakbyś tych zestawów nie ułożył, to i tak wpadnie ktoś, kto powie, że X bardzo mocny, a Y chujowy, a niewykluczone, że zaraz potem wpadnie ktoś następny i powie coś odwrotnego. XD Np. mnie by wcale nie zdziwiło, gdyby po Twoim poście pojawił się jakiś inny (np. autorstwa Dago - noł ofens, po prostu Ty akurat dość często posyłasz pojedyncze głosy i tylko stąd porównanie :-P ), który by napisał, że Zestaw słaby i leci tylko 1 głos - ergo nie ma sensu za długo nad tym siedzieć i dumać. Wg mnie zestawy były w miarę wyrównane, a nawet jak nie zawsze tak ułożyłem, to starałem się zrobić tak, by nawet w tym możliwie najmocniejszym zestawie, nie było więcej jak 4 bardzo mocnych kandydatek (czasem system 3 super + 2 niezłe bijące się o 4 miejsce), tak by w 100 wszystkie najfajniejsze dziewczyny się znalazły. ;-)
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group