Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Malekith
2014-04-15, 19:30
Zestaw XVIII

Wybierz dwie najpiękniejsze:
Monika Pietrasińska
38%
 38%  [ 8 ]
Agnieszka Włodarczyk
4%
 4%  [ 1 ]
Joanna Horodyńska
0%
 0%  [ 0 ]
Karina Kunkiewicz
0%
 0%  [ 0 ]
Katarzyna Tusk
14%
 14%  [ 3 ]
Magdalena Górska
14%
 14%  [ 3 ]
Marta Piechowiak
0%
 0%  [ 0 ]
Marta Wierzbicka
28%
 28%  [ 6 ]
Monika Richardson
0%
 0%  [ 0 ]
Tamara Arciuch
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 12
Wszystkich Głosów: 21

Autor Wiadomość
Redalion 



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 30 Sty 2010
Posty: 398
Wysłany: 2014-04-14, 13:19   Zestaw XVIII

Głosujecie na 2, przechodzą 4.

1. Monika Pietrasińska:


2. Agnieszka Włodarczyk:


3. Joanna Horodyńska:


4. Karina Kunkiewicz:


5. Katarzyna Tusk:


6. Magdalena Górska:


7. Marta Piechowiak:


8. Marta Wierzbicka:


9. Monika Richardson:


10. Tamara Arciuch:
 
Dago 
Człowiek



Pomógł: 4 razy
Wiek: 28
Dołączył: 03 Mar 2013
Posty: 528
Skąd: jestem.
Wysłany: 2014-04-14, 13:30   

Pietrasińska i Wierzbicka (ta druga tylko i wyłącznie za to zdjęcie :D)

Bass solo, take one.

- Jestem trollem? - Dago
- Hmmm... Masz 40hp i się regenerujesz. Tak. - Malekith
 
 
restling 



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Maj 2010
Posty: 381
Wysłany: 2014-04-14, 14:44   

Tylko jeden głos, na Pietrasińską.
 
Redalion 



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 30 Sty 2010
Posty: 398
Wysłany: 2014-04-14, 22:37   

No bez jaj, że ta potwornie sztuczna, silikonowa lalka barbie (to prawda, dość ładna, no ale to jest taka druga Natalia Siwiec, z ćwierćfinału niech sobie wyjdzie, no ale żeby się jarać? serio? : http://e5.pudelek.pl/29cc...eb7ee07d024d73b - przecież u niej trudno znaleźć element ciała, przy którym nie grzebali chirurdzy :-D ) wyprzedza śliczną i naturalną Kasię Tusk. Ludzie, gdzie Wy macie czy? :shock:



A, Dago, jeśli Wierzbicka podoba Ci się TYLKO na jednym zdjęciu, to nie kumam, czemu na nią zagłosowałeś. :-o Przecież jeśli ogólnie jest dla Ciebie brzydka, a na akurat tej fotce po prostu dla Ciebie wypadła ładnie, to kompletnie tego nie kumam.

Ja dam na Kasię Tusk i pewnie Agnieszkę Włodarczyk, Wierzbicka fajna + świetne cycki, ale ma już i tak bardzo dużo głosów. Pietrasińska ok, że sobie wyjdzie, no ale aż taka ilość głosów przy np. obecności Kasi Tusk to IMO skandal. :-P
Ostatnio zmieniony przez Redalion 2014-04-15, 03:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 31
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2014-04-14, 23:08   

Jeszcze fot nie przeglądałem ale ja mu się Red nie dziwię, na tym zdjęciu to niezłe ciacho :-D

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
Amitamaru 



Pomógł: 33 razy
Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 1495
Wysłany: 2014-04-14, 23:31   

Ta Pietrasińska to ma tutaj mocno korzystne zdjęcie, sam pomyślałem co to musi być za laska, ale jak zobaczyłem jej inne zdjęcia to jedyna myśl jaka mi przyszła do głowy to ło kurwa :D Tak się zastanawiam czy niektórzy w ogóle przeglądają inne zdjęcia...
Głos na Tusk i Górską, Górska niech coś tam dostanie i tak wolę ją niż Włodarczyk.
 
 
Redalion 



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 30 Sty 2010
Posty: 398
Wysłany: 2014-04-14, 23:45   

No, mogłem dać jej jakieś 'normalne' zdjęcie, to by dostała okrągłe 0 (no, może coś tam), ale że tu sporo osób luka tylko na pierwszą fotę i głosuje na pałę, to jest jak jest. :-P
 
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 31
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2014-04-15, 06:21   

Redalion napisał/a:
No bez jaj, że ta potwornie sztuczna, silikonowa lalka barbie

U Krupy Ci to nie przeszkadzało.
Chyba sobie żarty stroisz z tej Tuskowej, morda chomika:


Red, gdzie Ty masz oczy?

Wierzbicka ma tutaj mega korzystną fotę ale generalnie brzydką bym jej nie nazwał, ma jeszcze trochę ładnych zdjęć dlatego też otrzymuje mój głos, polubiłem ją jako Olkę. Drugi głos na Pietrasińską, więcej kandydatek nie widzę, Włodarczyk się jeszcze nieźle prezentowała kiedyś.

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
isan



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 1541
Wysłany: 2014-04-15, 17:04   

Poza tym ma na nazwisko Tusk, prawilnie przypominam
 
Redalion 



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 30 Sty 2010
Posty: 398
Wysłany: 2014-04-15, 19:34   

Mikus napisał/a:

U Krupy Ci to nie przeszkadzało.
No przecież kurwa napisałem, że jest trochę sztuczna i stąd automatycznie nie jaram się nią aż tak bardzo, ale trudno nie zauważyć, że generalnie jest niezłą petardą (nawet bez "poprawek" by była). To raczej Ty odwalasz jakieś nieziemskie jaja. Krupa ma sztuczne aż cycki (na większości zdjęć tego nie widać) i trochę poprawione usta i w równoległym zestawie na nią nie głosujesz, bo, cytuję "Krupa jest za sztuczna", ale już w tym zestawie dajesz na Pietrasińską, w przypadku której NIE ISTNIEJE chyba zdjęcie, którego nie tknęli graficy i na którym nie wygląda jak wyczyszczona z każdej niedoskonałości niunia. I ja i tak rozumiem głosy na nią (chociaż w przeciwieństwie do Krupy, jej jest trochę bliżej do Barbie, bo niektóre dzieła skalpela raczej ją szpecą niż upiększają), ale po prostu uważam, że jest za wysoko, a już przed naturalną Kasią to jakaś ogromna beka.

Mikus napisał/a:

Chyba sobie żarty stroisz z tej Tuskowej, morda chomika:
Co Ty masz z tymi chomikami, ugryzł Cię jakiś w dzieciństwie i masz teraz traumę czy co? :-P No normalna, urocza twarz, poza tym na tym zdjęciu, co wstawiłeś, po prostu jej wystają kości policzkowe, wcale nie jest to in minus i ładnie wygląda, ja nie wiem co Ty chcesz. Nie przeszkadzały Ci męskie rysy twarzy u Lesz, gdzie to było bardziej ewidentne, a czepiasz się Kasi. :roll: Wymyślasz jakieś dziwactwa z kosmosu, albo się nie znasz, sam już nie wiem. Poza tym ma świetne ciało i znakomity tyłek. To już prędzej bym się czepiał tego, że jest córką Tuska lub że ma trochę premierowskie rysy twarzy i komuś się źle kojarzy. :lol: Ale to polecam dowalić Tuskowi w wyborach, nad jego córką nie ma się już co pastwić. Chociaż z Tuskową jest trochę tak, że wzbudza różne emocje i jest pod tym względem fenomenem: w finale na IFQ zdobyła najwięcej 1, ale zgarnęła też kilka dziesiątek. No ale to w finale, nie przypominam sobie, by ktoś w ogóle negował jej obecność np. w ćwierćfinale. Dla Ciebie nie znajduje miejsca w tym zestawie, beka. 8-)
 
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 31
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2014-04-15, 20:43   

Redalion napisał/a:
Co Ty masz z tymi chomikami, ugryzł Cię jakiś w dzieciństwie i masz teraz traumę czy co? :-P

To samo co Ty z mordami jak podkowa/kowadło, chyba coś ciężkiego na Ciebie spadło w dzieciństwie ;-)

Redalion napisał/a:
Wymyślasz jakieś dziwactwa z kosmosu, albo się nie znasz, sam już nie wiem.

Ja pierdolę, zejdź na ziemię człowieku bo masz się tutaj za jakiegoś znawcę płci pięknej. To że Ty masz zjebany gust nie znaczy, że i ja muszę taki mieć. Dla mnie Tuskowa ma brzydką twarz i tyle, nie podoba mi się twarz to za samą figurę na nią nie zagłosuję, wyrwałeś 1/2 złe zdjęcia Lesz i teraz będziesz o tym w każdym zestawie wspominał bo na nią głosowałem, no brawo.

A, i przestań już pieprzyć o tym IFQ, wszyscy mamy totalnie w dupie kto i na kogo tam głosował, każdy ma inny gust a że chcesz się kierować ich głosami to już Twoja sprawa.

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
isan



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 1541
Wysłany: 2014-04-15, 20:54   

Redalion napisał/a:
Chociaż z Tuskową jest trochę tak, że wzbudza różne emocje i jest pod tym względem fenomenem: w finale na IFQ
po tym przestałem czytać
 
Tilogour 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 50
Dołączył: 25 Paź 2010
Posty: 945
Wysłany: 2014-04-15, 21:00   

Monika Pietrasińska - średnio ładna i co najgorsze to ona jest najładniejsza ze wszystkich tu zaprezentowanych pań. Zgroza.

Członek Stowarzyszenia Obrońców Map i honorowy mapmaker Brazzers - portalu z niegrzecznymi mapami.
Save oreo!
 
restling 



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Maj 2010
Posty: 381
Wysłany: 2014-04-15, 22:05   

O, nawet Tilo przyszedł żeby zagłosować, fajnie.

A tak poza tym, Red, tobie coś na mózg padło? Pod którymś zestawem pisałeś że tu chodzi o dyskusję, opinie i namawianie do kandydatek czy coś takiego, a sam wyzywasz innych że nie mają gustu jak zagłosują na inne dziewczyny niż są twoje typy. Może to i się wpisuje w dyskusję, ale kultury ze świecą trzeba szukać. Oj, zepsuli cię na tych innych forach, oj bardzo. Poza ty Mikus dobrze zwrócił ci uwagę, że mamy (a przynajmniej ja i on) głęboko w dupie co się działo na IFQ. Jak dla mnie na IFQ wszyscy mogli mieć twój gust i się z tobą zgadzać, więc ci się podobało, ale tu są normalni ludzie.
 
Dago 
Człowiek



Pomógł: 4 razy
Wiek: 28
Dołączył: 03 Mar 2013
Posty: 528
Skąd: jestem.
Wysłany: 2014-04-15, 22:13   

popieram Restlinga, dokładnie to samo chciałem napisać ale ja tak ładnie nie umiem ;p tego ująć :-)

Bass solo, take one.

- Jestem trollem? - Dago
- Hmmm... Masz 40hp i się regenerujesz. Tak. - Malekith
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 1 z 2
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group